Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

58 λεπτά πριν, Rafinha είπε

σκεφτομαι ν αλλαξω στρατοπεδο
και απο τη νιντυ και το switch να

παω στη sony και το ps4
τι λετε να το κανω το βημα?

Δεν νομιζω οτι τιθεται θεμα στατοπεδου.
Η Sony θα σου δωσει ογκο παιχνιδιων σε τιμες που πραγματικα και μαθητης να εισαι δεν θα προλαβαινεις να παιζεις τα παιχνιδια. H nintendo απο την αλλη ειναι για τα μοναδικα διαμαντακια της που βγαζει, δεν θα ειναι πολλα αλλα θα ειναι διαμαντια. Εγω λεω ναι, σε καμια περιπτωση μην δωσεις το Switch ομως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Herman18 είπε

Παιδιά ίσως είμαι εκτός θέματος αλλά χρειάζομαι βοήθεια. Η ερώτηση μου είναι αν με ένα ps4 μπορώ να σερφαρω στο διαδίκτυο... Εννοώ με κάποια ευκολία. Ρωτάω γιατί λόγω Pro το οποίο είναι το μόνο παιχνίδι που παίζω είμαι σε δίλημμα να πάρω η/υ ή ps4.  (η διαφορά στα χρήματα είναι μεγάλη...) το θέλω ταινίες, σερφαρισμα και Pro τίποτα αλλο... 

Μπορεις να σερφαρεις στο internet,σιγουρα οχι το ιδιο ευκολα και ανετα οπως στον υπολογιστη με το dualshock 4,αλλα γενικα μπορεις.

2 ώρες πριν, Rafinha είπε

σκεφτομαι ν αλλαξω στρατοπεδο
και απο τη νιντυ και το switch να

παω στη sony και το ps4
τι λετε να το κανω το βημα?

Για να εχεις μπει στην παραπανω σκεψη(δεν ξερω γιατι)σημαινει οτι με την κονσολα δεν εχεις μεινει ικανοποιημενος.

Εγω προσωπικα σου λεω να το κανεις,και στην τελικη μπορεις να ξανα αγορασεις αργοτερα και switch δεν τρεχει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς και να πάρεις ένα ποντίκι και πληκτρολόγιο για να συνδέσεις στο PS4, για να μπαίνεις στο internet και να βλέπεις ταινίες. Έχει και Media player και Netflix, Amazon Prime κλπ.

Είναι μεγάλη η διαφορά στο κόστος για να πάρεις υπολογιστή που θα παίζει το Pro, όπως έστω το PS4 το απλό. Θα σου πρότεινα να προχωρήσεις με το PlayStation. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κούρασε η νιντεντο

Λίγοι αξιόλογοι τίτλοι

Πολλά ρεμαστερ

Όλα τα παιχνίδια 50-60 ευρώ

Δεν πέφτουν ποτέ

Στο τέλος της ζωής του switch

Ίσως το ξανά αγοράσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 hours ago, Choutas said:

Αυτό το Hollow Knight γιατί δεν έχει βγει ακόμα για 4;

Έχουν πει ότι θα το βγάλουν κάποια στιγμή στο μέλλον. Και επειδή η Team Cherry δεν φημίζεται για την ταχύτητά της, υπολογίζω γύρω στο Q1 2019.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε διαθέσιμο δωρεάν στο PS Store το The Awesome Adventures of Captain Spirit της DONTNOD, παιχνίδι αποτελεί ουσιαστικά demo του επερχόμενου Life is Strange 2.

https://store.playstation.com/en-gr/product/EP0082-CUSA09376_00-PT00000000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Rafinha είπε

Πιστεύω σε black friday ή καλά Χριστούγεννα θα πέσει η τιμή του pro

Εγω νομιζω πως θα εχουμε δραματικη  μειωση της τιμης με την ελευση της καινουριας γενιας .Αν περιμενει ο φιλος θα κανει μια πραγματικα εξυπνη αγορα  και σε συμφερουσα τιμη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Εγω νομιζω πως θα εχουμε δραματικη  μειωση της τιμης με την ελευση της καινουριας γενιας .Αν περιμενει ο φιλος θα κανει μια πραγματικα εξυπνη αγορα  και σε συμφερουσα τιμη .

Ωχ άντε πάλι με την νέα γενιά. Πέρα από αρθρακια clickbait που δεν λένε τίποτα ουσιαστικο δεν υπάρχει κάτι νεότερο για την νέα γενιά. Εάν είναι να περιμένει το 5 εγώ λέω να κάνει λίγο υπομονή και στα γεράματα στην σύνταξη που θα έχει και χρονο θα μπορέσει να πάρει το 7 σε πολύ καλή τιμή με το the last of us 4 στο bundle πακέτο. Δεν το βλέπω πριν το 2020 το ps5.

Πολύ σωστά απαντήθηκε ότι τώρα είναι νεκρή περίοδος οι μόνες εκπτώσεις που μπορείς να περιμένεις είναι προσφορές όπως αυτή που είχε ο Κωτσόβολος μέχρι την Κυριακή με δωροεπιταγη η απο public με -20% με την εφαρμογή της εθνικής. Αλλιώς Χριστούγεννα.

Επεξ/σία από orck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ήξερα που αλλού να το βάλω αλλά το Bloodborne GOTY Edition έχει 18,40 στο scroutz.gr.

https://www.skroutz.gr/s/7681477/Bloodborne-Game-of-The-Year-PS4.html

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Ren_of_Heavens είπε

Παιδιά δεν ήξερα που αλλού να το βάλω αλλά το Bloodborne GOTY Edition έχει 18,40 στο scroutz.gr.

https://www.skroutz.gr/s/7681477/Bloodborne-Game-of-The-Year-PS4.html

Λ Η Σ Τ Ε Ι Α

😍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη του ps4 pro πεφτει καθε φορα που εχουμε εκπτωσεις(οπως και τωρα το Σ/Κ απο Κωτσοβολο λογω event)αλλιως παλι προς τις γιορτες.

Τωρα αν καποιος με μειωση τιμης εννοει να πεσει η τιμη της κονσολας στα μισα χρηματα,τοτε μαλλον εχει τεραστιες βλεψεις που δεν πατανε στην πραγματικοτητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...