Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, nyne είπε

Το πήρα κ εγώ τελικά.Απο τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει.οσοι θέλετε να το πάρετε κάντε το άφοβα.Εχω καεί στο παρελθόν από τα διάφορα gimic στυλ kinect κτλ,όμως το psvr δεν έχει καμία σχέση.Ευκολο setup ,δουλεύει εξαιρετικά,έχει σχετικά μεγάλη βιβλιοθήκη κ πάρα πολύ καλά παιχνίδια.Οτι βλέπετε σε review δεν έχει ουδεμία σχέση με τη μαγεία που βλέπεις μέσα από τη κασκα.Ειμαι σίγουρος ότι όποιος το δοκιμάσει με έναν εκπληκτικό τίτλο όπως το astrobot θα το αγοράσει απευθείας.

Θέλω να πιστεύω πως η αρχή έγινε με astrobot  κ moss. Για τέτοια παιχνίδια αξίζει με χίλια...  Δεν ξέρω αν υπάρχουν άλλα τέτοια διαμάντια.. 

Ανεβάζει το game πολλά σκαλιά... Κ δείχνει το μέλλον...   Call of duty του σήμερα επί της οθόνης  με τέτοια γραφικά στο vr  στο μέλλον θα είναι τρελα.. 

Η παιχνίδια σαν τον crash θα ήταν σούπερ να έβγαζαν.   Έπαιξα σε demo το star child  αλλά δεν με άφησε να δω πέρα από 5 λεπτά κ δεν βρήκα ούτε στο youtube κάτι..   Ακόμα κ το trine σε vr mode αν υπήρχε θα ήταν σούπερ...   Ωραία ιδέα θα ήταν ένα Sims σε vr 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν περίμενα ποτέ ότι platform παιχνίδια θα έκλεβαν τη παράσταση στο psvr,πραγματικά το astrobot θα έπρεπε να το παίξουν όλοι ...Επίσης πιστεύω ότι τώρα ξεκινάει η χρυση εποχή για το psvr,έχει πέσει η τιμή του κ βγαίνουν πολύ καλοί τίτλοι.θελουμε κ αλλά astrobot χθες ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι καλό είναι τα ελληνικά αλλά κ Καμία καινούργια ιδέα στο ps5 που έρχεται δεν θα ήταν άσχημο... 

Επισης παιχνίδια σαν τον κρας η το medievil θα μπορούσαν να τα φτιάξουν κ για το vr  κ να πω οκ να τα δώσω τα λεφτά μου για 20 χρόνων παιχνίδια

Μια σκέψη λέω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, haris013 είπε

παιδια το devil may cry 4 στο 10ρικο αξίζει για το ps4? δεν εχω παιξει ξανα, ειδα μερικα βιντεο και φαινεται ενδιαφερον

Αν σου αρέσει αυτό το είδος παιχνιδιών ναι αξίζει δεν το έχω τερματίσει αλλά είναι αρκετά ωραίο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να παρω ps4 για το καλοκαιρι που μενω σε αλλο σπιτι και δεν εχω το pc ,ενδιαφερομαι κυριως για τα αποκλειστικα παιχνιδια .

Βρισκω το απλο καινουριο στα 250Ε , φιλος πουλαει το προ αλλα δεν ξερω τιμη και δεν θελω του το παρω και φθηνα.

Θα μπει σε μονιτορ 1080p, γενικα αξιζει τα παραπανω λεφτα το προ ,για αυτη την αναλυση ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Votritis είπε

Θελω να παρω ps4 για το καλοκαιρι που μενω σε αλλο σπιτι και δεν εχω το pc ,ενδιαφερομαι κυριως για τα αποκλειστικα παιχνιδια .

Βρισκω το απλο καινουριο στα 250Ε , φιλος πουλαει το προ αλλα δεν ξερω τιμη και δεν θελω του το παρω και φθηνα.

Θα μπει σε μονιτορ 1080p, γενικα αξιζει τα παραπανω λεφτα το προ ,για αυτη την αναλυση ?

Όχι δεν αξίζει. - Εκτός αν στο δώσει 300 ευρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, θα μπορούσατε να μου προτείνετε ένα usb hub της προκοπής, δοκιμασμένο; Τα 2 ports του og ps4 μου δεν είναι πλέον αρκετά.
Καλύτερα από skroutz.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

Καλησπέρα, θα μπορούσατε να μου προτείνετε ένα usb hub της προκοπής, δοκιμασμένο; Τα 2 ports του og ps4 μου δεν είναι πλέον αρκετά.
Καλύτερα από skroutz.

Ευχαριστώ!

Άποψη μου: περίμενε λίγο (δεν ξέρω πλέον πόσο κάνει για Ελλάδα) και τσίμπα καλύτερα από το ebay κανένα ugreen ή orico. Πολύ καλές μάρκες και καλές τιμές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Cyberdemon87 είπε

Καλησπέρα, θα μπορούσατε να μου προτείνετε ένα usb hub της προκοπής, δοκιμασμένο; Τα 2 ports του og ps4 μου δεν είναι πλέον αρκετά.
Καλύτερα από skroutz.

Ευχαριστώ!

Πρόσφατα πήρα από public ένα hama 4πλο και κάνω δουλειά άψογα, ψαχτο λίγο.

Περίπου 8 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. 

Δεν θα πρέπει ιδανικά να είναι usb 3.0;

Πιο πολύ για το vr και εξωτερικό δίσκο το θέλω που είναι μόνιμα συνδεδεμένα, οπότε κάθε φορά που χρειάζομαι port π.χ. για φόρτιση η flashακι είναι μπελάς. 

Προτιμώ από Ελλάδα για πιο άμεσα. 

Αν μπορείτε προτείνετε κανένα link. 

Επεξ/σία από Cyberdemon87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...