Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 λεπτά πριν, Edel είπε

To nba2k19 το χει 3 dollars. Και πέντε ματς να παίξεις έχεις κάνει τρελή απόσβεση

Το σκεφτόμουν και εγώ για το Xbox, μέχρι που διάβασα πόσο κράξιμο τρώει, οπότε και δεν τους χαρίζω τα λεφτά μου (έστω και 3 ευρώ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Εγω ψωνιζω απο εδω

https://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/

απο 10 δολαρια ξεκιναει.5 δεν υπαρχει.

Thanks. Το τσίμπησα και μου έμειναν και 7.01$ για καμιά άλλη αντίστοιχη προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Να σαι καλα. Στο παρελθον εχω αγορασει απο us παιχνιδαρες σε εξευτελιστικες τιμες.

Έχω ψηθεί να πάρω και το Detroit Become Human αλλά το έχει 7,99$ κι εγώ έχω 7,01$ αφού πήρα το NBA. Αλλά τώρα να βάλω αλλά 10$ μόνο για 0,99$ μου κακοφαίνεται... Θα ψάξω μήπως έχει και τίποτα άλλο σε καλή τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ok δεν θα πω ψέματα. Ήμουν σχεδόν ψημένος να το πάρω αλλά μετά το τρέιλερ; I'm sold, που λένε και στο χωριό μου.

ICH WILL!!!!!!!🤘

Επεξ/σία από RedAlert539
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Το Detroit όντως εκπληκτική τιμή στο Αμέρικα γίνεται να αλλάξω region και να βάλω όπως στο xbox η πρέπει να κάνω άλλον λογαριασμό και να βάλω Αμερική ? 

Κάνεις άλλο λογαριασμό και βάζεις Αμερική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν φτιαξεις τον αμερικανικο λογαριασμο για διευθυνση βαλε πολιτεια california/los angeles.Καποιες πολιτειες χρεωνουν ενα ειδος φορου.Καλιφορνια ειναι απο τις πολιτειες που εξαιρουνται απο τον φορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Εγω ψωνιζω απο εδω

https://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/

απο 10 δολαρια ξεκιναει.5 δεν υπαρχει.

Ευχαριστώ δούλεψε μια χαρά 

1 ώρα πριν, fytotech είπε

Κάνεις άλλο λογαριασμό και βάζεις Αμερική.

Ωραία σε ευχαριστώ έκανα αγόρασα και μια 10$ κάρτα και αγόρασα το Detroit πολύ καλή τιμή πάντως. 

2 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Οταν φτιαξεις τον αμερικανικο λογαριασμο για διευθυνση βαλε πολιτεια california/los angeles.Καποιες πολιτειες χρεωνουν ενα ειδος φορου.Καλιφορνια ειναι απο τις πολιτειες που εξαιρουνται απο τον φορο.

Ναι εγώ έβαλα νέα Υόρκη κα μου έβγαλε TEX νομίζω κάπως έτσι λέγεται 0.80€ +

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ πάντως μένω Αλάσκα, πολύ κρύο, ούτε που έχουμε καταλάβει ότι είναι καλοκαίρι. :(

Btw, επειδή μου έσπασαν τα νεύρα σήμερα, το PSN τρώει άγριες κόμπλες με Brave browser ή με adblock plug-in. Οπότε αν θέλετε να μπείτε από πισί, δοκιμάστε με Edge ή βγάλτε το adblock. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...