Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ασήμαντο rant . Αγόρασα ένα ds4 χειριστήριο μιας και είναι σε προσφορά.  Τόσο δύσκολο είναι να βάλουν και ένα καλώδιο για τη φόρτιση/sync? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Ασήμαντο rant . Αγόρασα ένα ds4 χειριστήριο μιας και είναι σε προσφορά.  Τόσο δύσκολο είναι να βάλουν και ένα καλώδιο για τη φόρτιση/sync? 

Υποτίθεται το χειριστήριο που πήρες είναι έξτρα, άρα έχεις το καλώδιο που υπήρχε μέσα στο κουτί με το ps4, εκτός από αυτό πλέον τα περισσότερα κινητά είναι με micro usb  οπότε θα έχεις και από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Υποτίθεται το χειριστήριο που πήρες είναι έξτρα, άρα έχεις το καλώδιο που υπήρχε μέσα στο κουτί με το ps4, εκτός από αυτό πλέον τα περισσότερα κινητά είναι με micro usb  οπότε θα έχεις και από εκεί.

Το ξέρω :) απλά μου χάλασε πριν μερικές μέρες το καλώδιο που φορτίζω το κινητό μου , και θεωρούσα πως θα έχει στο κουτί (για να μην αγοράσω άλλο). Για την ώρα βολεύομαι με το ενα καλώδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,  έχω ένα φίλο δίπλα, πήρε  το καινούριο ps 4 και επειδή και εγώ δεν ξέρω τίποτα, είχα το ps 2 παλιά  ήθελα να ρωτήσω για να παίξει on line κάποιο παιχνίδι, πρέπει να είναι αγορασμένο;  γιατί το έχει νοικιάσει από το videoclup άλλα ζητάει συνδρομή για να παίξει on line,   επίσης για το δίκτυο του ps 4 είναι και αυτό με συνδρομή;  γιατί το κάναμε άλλα λέει για 15 μέρες είναι δωρεάν για να μπαίνει γενικά στο ιντερνετ  μετά τι γίνεται; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για online game πρεπει να αγορασει συνδρομη ps plus.το αλλο που ρωτας για το δικτυο εννοεις να μπαινεις στο ps store?Οχι δεν χρειαζεται συνδρομη.Στο store εχεις προσβαση κανονικα και μπορεις να κανεις αγορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, postfire είπε

μα καλα ρε παιδια σημερα ξεκιναει το days of play 

δεν λεγανε για το days gone 19,99 στο amerikaniko store  ή κανω λαθος?

Κάνεις λάθος. Έλεγαν από 19.90$ κάποια παιχνίδια που είχαν μαζεμένα σε φωτογραφία. Όχι όλα 19.90$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fytotech είπε

Κάνεις λάθος. Έλεγαν από 19.90$ κάποια παιχνίδια που είχαν μαζεμένα σε φωτογραφία. Όχι όλα 19.90$.

ok 

οχι ολα για το days gone μονο.

πια η λογικη του days gone απο 59.99 παλι στα 59,99

τελοσπαντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, postfire είπε

ok 

οχι ολα για το days gone μονο.

πια η λογικη του days gone απο 59.99 παλι στα 59,99

τελοσπαντων

Βασικα η official τιμη του ειναι 69.90 αν μπορουμε να το πουμε ετσι και τωρα αν δεις σε πλαισιο κωτσοβολο κτλ εχει παει 49.90... Για μενα αξιζει το παιχνιδακι στα 45 που παιζει στην ζελατινα σε σκρουτζομαγαζα..το εχω λιωσει ουτε και ξερω ποσες ωρες εχω ψαχνοντας εδω και εκει και ακομη να το τελειωσω γιατι ψαχνω τα παντα και προσωπικα δεν το εχω βαρεθει.Αλλιως υπαρχουν και τα μεταχειρισμενα αν καποιος θεωρει οτι δεν τα αξιζει αυτα τα λεφτα το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...