Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Malthador είπε

Το project στο λινκ είναι abandoned εδώ και πολύ καιρό. Ο dev έχει ξεκινήσει να γράφει δικό του multi-platform app, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει, δεν ξέρω κατά πόσο δουλεύει. Ο official τρόπος είναι μόνο αν έχεις high-end xperia κινητό.

Εδώ έχω κάνει μία ανάλυση για το πως μπορείς να streamάρεις από Χ1 σε android και με παρόμοιο τρόπο το έχω κάνει και από PS4 σε android, αλλά δεν έχω βρει χρόνο για να γράψω το guideline. Αν θες να πειραματιστείς, μπορείς να λάβεις υπόψιν σου το tip που γράφει ο @Greygore και θα το καταφέρεις με λίγες δοκιμές.

Άρα γίνεται και χωρίς να έχω Xperia ?

Ναι το είδα ότι εργάζεται σε δικό του.απλα δεν έχω καταλάβει αν είναι για android η μόνο για windows.

 

Αν κατάλαβα καλά γίνεται μόνο stream μέσω pc και μετά στο android?

Επεξ/σία από kwstas_1993
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, kwstas_1993 είπε

Άρα γίνεται και χωρίς να έχω Xperia ?

Ναι το είδα ότι εργάζεται σε δικό του.απλα δεν έχω καταλάβει αν είναι για android η μόνο για windows.

Αν κατάλαβα καλά γίνεται μόνο stream μέσω pc και μετά στο android?

Η καλύτερη λύση: PS Vita. Πάρε ενα φθηνό μεταχειρισμένο και είσαι άρχοντας. Το έχω εδώ και κάτι μήνες και έχω λιώσει (μαζί με το Switch).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πιθανόν να είναι λάθος η τιμή 9,90  αν και δείχνει στο σκρουτζ  ότι έχει ξαναπαίξει τόσο χαμηλά https://www.astrongameclub.gr/Bravo_Team_VR_PS4_NEW&search=bravo

επόμενη τιμή στα 17,89(τιμές χωρίς τα μεταφορικά)

Επεξ/σία από czarjuly
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα τη γνώμη σας σχετικά με το ακόλουθο θέμα: 

PS4 slim αγορασμένο από Γερμανό πριν από περίπου 6 μήνες σβήνει μόνο του μετά από κάποια δευτερόλεπτα λειτουργίας. Η κονσόλα δεν μπαίνει ούτε σε safe mode. Μιλάω με Sony και με παραπέμπουν στο εξουσιοδοτημένο service τους όπου εκεί με ενημερώνουν ότι θα γίνει έλεγχος και αν προβούν σε αντικατάσταση θα μου δώσουν refurbished. Είναι οκ αυτό; Έχει νόημα να στείλω παράπονα σε Sony Hellas και Sony EU και να ζητήσω νέα κονσόλα ή θα είναι χαμένος κόπος;

Ευχαριστώ εξ’ αρχής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχως αυτη ειναι η πολιτικη της σονυ.Δινει refurbished κονσολες.Και παραπονα να στειλεις σε σονυ ελλας τα ιδια θα σου πουν.Δεν θα καταφερεις κατι.

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, DimosMcLaren είπε

Μου στείλανε έναν κωδικό για το Nioh 2 Alpha Demo δεν έχω αναβαθμισμένο PS4. Είναι για 24/05 - 02/06.
Τον θέλει κανένας ;

Ναι, θενκς! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω μια παντελώς αφελής ερώτηση αλλά την κάνω για να σιγουρευτώ πιο πολύ.

 

Τα λεφτά που έχεις στο wallet του Ελληνικού και Αμερικάνικου psn id σου μετά από αρκετό χρονικό διάστημα χάνονται ή τα έχεις μέχρι να τα χαλάσεις σε κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Θα κάνω μια παντελώς αφελής ερώτηση αλλά την κάνω για να σιγουρευτώ πιο πολύ.

Τα λεφτά που έχεις στο wallet του Ελληνικού και Αμερικάνικου psn id σου μετά από αρκετό χρονικό διάστημα χάνονται ή τα έχεις μέχρι να τα χαλάσεις σε κάτι?

Παραμένουν μόνιμα μέχρι να τα ξοδέψεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...