Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

37 λεπτά πριν, RedAlert539 είπε

Το δοκίμασα μερικούς μήνες πριν στο PC. Χαριτωμένο αλλά δεν τρελάθηκα. Να πω την αλήθεια, δεν έκανα και τίποτα το ιδιαίτερο. Το πρώτο monster κυνήγησα με δύο randoms και χάζεψα λίγο στην κεντρική πόλη/hub. Δεν με 'έπιασε' όμως με την μία όπως το MHW. Θετικό βέβαια το ότι είναι free οπότε δεν θα χάσω τίποτα να το ξαναδοκιμάσω.

Επαιζα στη closed beta πολυ παλια οταν το παιχνιδι ειχε 2 weaps. Εμενα μου αρεσει παρα πολυ και παρακολουθω που κ που streamακια στο twitch. Πλεον στο MHW δεν εχω τι να κανω και το βλεπω σαν καλη ευκαιρια να ασχοληθω με αυτο το λατρεμενο ειδος:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, najinblue3 είπε

προκειται για πολυ καλο Mon Hun like-game, εγω θα ασχοληθω σιγουρα οσοι πιστοι ενημερωστε 😛

Ο φτωχός συγγενής είναι.😎 Αν θες κάτι για παραλλαγή σε πιο anime φάση, καλούτσικο είναι το god eater 3.

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ilos είπε

Ο φτωχός συγγενής είναι.😎 Αν θες κάτι για παραλλαγή σε πιο anime φάση, καλούτσικο είναι το god eater 3.

Παιζω  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.λεω να πάω για αγορά του ps4 slim 500 μιας κ τ βρίσκω με 300 περίπου κ Μ 3 παιχνίδια ..είμαι pc gamer αλλά θέλω κ μια consola για τα αποκλειστικά .

Το δίλημα Μ είναι το εξής...αξίζει αυτή την εποχή να το πάρω.μιας κ ανακοίνωσαν το 5 κ τ 4 ήδη βρίσκεται στη καθοδική τ πορεία.?το 5 θα βγει κάπου μέσα τ 20 περίπου .άρα παιχνίδια μέχρι πότε θα βγαίνουν γ τ 4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα λέτε δεν αξίζει η αγορά του τώρα?το 5 λογικά θα γίνει η παρουσίαση του στην ε3 του 20.αφου σκιπαρε αυτήν η Σόνυ.κ βάση όλων προηγούμενων θα βγει στην αγορά τέλη του 20 από Σεπτέμβρη μέχρι Νοέμβρη.κ λογικά κ τ death standing άντε κάνα 2 ακόμα παιχνίδια...άρα πιστεύω γ 1-2 χρόνια ακόμα θα βγαίνουν τίτλοι κ γ τ 4 μέχρι ν πάψουν ν τ υποστηρίζουν οι gaming  developers

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
11 hours ago, killertol said:

Το backwards compatibility ειναι σίγουρο ότι θα ύπάρχέί στην νεα κονσόλα  Playstation το είπε O mark cerny σε συνέντευξή στο wired

Ότι θα υπάρχει BC θα υπάρχει, αλλά δεν ξέρουμε τι μορφή θα έχει ακόμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, kwstas_1993 είπε

Άρα λέτε δεν αξίζει η αγορά του τώρα?το 5 λογικά θα γίνει η παρουσίαση του στην ε3 του 20.αφου σκιπαρε αυτήν η Σόνυ.κ βάση όλων προηγούμενων θα βγει στην αγορά τέλη του 20 από Σεπτέμβρη μέχρι Νοέμβρη.κ λογικά κ τ death standing άντε κάνα 2 ακόμα παιχνίδια...άρα πιστεύω γ 1-2 χρόνια ακόμα θα βγαίνουν τίτλοι κ γ τ 4 μέχρι ν πάψουν ν τ υποστηρίζουν οι gaming  developers

Αν θες να παίξεις τώρα, αγοράζεις τώρα. Απλά πράγματα. Δεν ξέρεις καλά καλά αν θα είσαι αύριο ζωντανός και κοιτάς για 1-2 χρόνια μετά;

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, non-serviam είπε

Αν θες να παίξεις τώρα, αγοράζεις τώρα. Απλά πράγματα. Δεν ξέρεις καλά καλά αν θα είσαι αύριο ζωντανός και κοιτάς για 1-2 χρόνια μετά;

Έχεις ένα point

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/5/2019 στις 3:46 ΜΜ, kwstas_1993 είπε

Άρα λέτε δεν αξίζει η αγορά του τώρα?το 5 λογικά θα γίνει η παρουσίαση του στην ε3 του 20.αφου σκιπαρε αυτήν η Σόνυ.κ βάση όλων προηγούμενων θα βγει στην αγορά τέλη του 20 από Σεπτέμβρη μέχρι Νοέμβρη.κ λογικά κ τ death standing άντε κάνα 2 ακόμα παιχνίδια...άρα πιστεύω γ 1-2 χρόνια ακόμα θα βγαίνουν τίτλοι κ γ τ 4 μέχρι ν πάψουν ν τ υποστηρίζουν οι gaming  developers

Δεν είναι και σίγουρο γιατί έχει αρχίσει και η Sony να σνομπάρει την E3 αφού επίσημες ανακοινώσεις για το ps5 μάθαμε από μια απλή συνέντευξη του σχεδιαστή του ps5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει τροπος να παιζω στο ps4 και να το κανω streaming στο android κινητο μ η στο tv box?και remote to χειριστηριο στο tv box?αυτο που θελω να κανω ειναι αλλου να ειναι η κονσολα κ αλλου να παιζω .παντα στο ιδιο wifi

 

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/ps4-remote-play-android-thread-t3068225

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 hours ago, kwstas_1993 said:

υπαρχει τροπος να παιζω στο ps4 και να το κανω streaming στο android κινητο μ η στο tv box?και remote to χειριστηριο στο tv box?αυτο που θελω να κανω ειναι αλλου να ειναι η κονσολα κ αλλου να παιζω .παντα στο ιδιο wifi

https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/ps4-remote-play-android-thread-t3068225

Το project στο λινκ είναι abandoned εδώ και πολύ καιρό. Ο dev έχει ξεκινήσει να γράφει δικό του multi-platform app, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει, δεν ξέρω κατά πόσο δουλεύει. Ο official τρόπος είναι μόνο αν έχεις high-end xperia κινητό.

Εδώ έχω κάνει μία ανάλυση για το πως μπορείς να streamάρεις από Χ1 σε android και με παρόμοιο τρόπο το έχω κάνει και από PS4 σε android, αλλά δεν έχω βρει χρόνο για να γράψω το guideline. Αν θες να πειραματιστείς, μπορείς να λάβεις υπόψιν σου το tip που γράφει ο @Greygore και θα το καταφέρεις με λίγες δοκιμές.

 

Επεξ/σία από Malthador
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...