Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Tresorikos είπε

Ναι οκ αυτό λογικό...  Αν μ δώσει το λογαριασμό του μπορώ να συνδεθώ κ να κατεβάσω τα παιχνίδια χωρίς αυτός να είναι συνδεδεμένος εκείνη την ώρα κ να παίξω αυτά τα παιχνίδια με το δικό μ ps4 ;; 

Ναι κανονικα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημέρα παιδια ξέρει κανείς γιατί το ps4 όταν το ανοίγω ενώ μου ανοίγει την τηλεόραση δεν πάει κατευθείαν στην έξοδο hdmi που είναι συνδεμένο

οι άλλες συσκευές που έχω στην τηλεόραση πχ tv dox τα κάνουν όλα αυτόματα άνοιγμα κλείσιμο και πάνε μόνα τους στην έξοδο που είναι συνδεμένα 

Η κονσόλα το μόνο που κάνει είναι να ανοίγει την τηλεόραση στην κατάσταση που ήταν πριν κλείσει

 Ούτε  κλείνει την τηλεόραση όταν το κλείνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, mples είπε

Καλημέρα παιδια ξέρει κανείς γιατί το ps4 όταν το ανοίγω ενώ μου ανοίγει την τηλεόραση δεν πάει κατευθείαν στην έξοδο hdmi που είναι συνδεμένο

οι άλλες συσκευές που έχω στην τηλεόραση πχ tv dox τα κάνουν όλα αυτόματα άνοιγμα κλείσιμο και πάνε μόνα τους στην έξοδο που είναι συνδεμένα 

Η κονσόλα το μόνο που κάνει είναι να ανοίγει την τηλεόραση στην κατάσταση που ήταν πριν κλείσει

 Ούτε  κλείνει την τηλεόραση όταν το κλείνω 

Πας στις ρυθμίσεις / ρυθμίσεις συστήματος και ξετικαρεις το enable hdmi device link 

Επεξ/σία από Eddy_Gordo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kundi είπε

αξιζει να αγορασω τωρα ps4 pro ?

Αν έχεις 4κ τηλεόραση τότε αξίζει. Αν δεν το καίγεσαι περίμενε κάνα μήνα. Έχει πολύ καιρό να παίξει καλη προσφορά (από τα χριστουγεννα) και ίσως βγει καμία για το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Eddy_Gordo είπε

Πας στις ρυθμίσεις / ρυθμίσεις συστήματος και ξετικαρεις το enable hdmi device link 

Στα ελληνικά εχει ρυθμισεις συστηματος /συστημα  / ενεργοποιηση   συνδεσης συσκευης hdmi 

που αν το ξετικαρω δεν δουλευει καθολου το hdmi 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα  το ψάχνω ώρες ότι και συσκευή να βάλω στην τv δουλεύει  μια χαρά  η κονσόλα το μόνο που κάνει είναι να ανοίγει απλά την τηλεόραση χωρίς να πηγαίνει στην έξοδο που είναι συνδεδεμένη έλεος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/5/2019 στις 9:44 ΜΜ, panosno1com είπε

εχω την LG 43" Smart LED Ultra HD 43UJ634V ,αξιζει να παρω το προ (δλδ το υποστηριζει ? ) ή να παω στο απλο ; Ρωταω διοτι ειχα διαβασει οτι δεν ειναι native 4k αλλα κανει upscaling η τηλεοραση μου ! Ευχαριστω!

Πας σε pro και εγώ την ίδια οθόνη με σένα έχω, τα περισσότερα παιχνίδια στα τρέχει στα 2κ και πάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που ξεκινάτε ένα παιχνίδι μέχρι να σας πάει στο μενού του παιχνιδιού σας σβήνει για μερικά δευτερόλεπτα η οθόνη και επανέρχεται?

 

Ακόμα και όταν κλείνετε κάποιο παιχνίδι το κάνει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
10 minutes ago, Paragontas-x said:

Κάθε φορά που ξεκινάτε ένα παιχνίδι μέχρι να σας πάει στο μενού του παιχνιδιού σας σβήνει για μερικά δευτερόλεπτα η οθόνη και επανέρχεται?

Ακόμα και όταν κλείνετε κάποιο παιχνίδι το κάνει αυτό?

Κλείνεις το HDCP, δοκιμάζεις άλλο καλώδιο, στέλνεις την κονσόλα για φτιάξιμο. Ένα ένα με αυτή τη σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...