Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, markoliaz είπε

 ειχα  psxpro το πουλησα  ,πριν κανα 4 μηνο και σκεφτομουνα για το απλο αλλα τελικα θα περιμενωωωω καλα νεα αυτααα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την LG 43" Smart LED Ultra HD 43UJ634V ,αξιζει να παρω το προ (δλδ το υποστηριζει ? ) ή να παω στο απλο ; Ρωταω διοτι ειχα διαβασει οτι δεν ειναι native 4k αλλα κανει upscaling η τηλεοραση μου ! Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καλύτερο headset που μπορώ να αγοράσω για ps4 ποιο πιστεύετε οτι είναι; (Μέχρι 200-250 ευρώ)

Κατά προτίμηση ασύρματο και αν γίνετε να μπορεί να συνδεθεί και σε pc ή και σε κινητό. Προαιρετικά αυτά φυσικά δεν με πολυνδιαφέρουν. Το ζήτημα είναι να έχει άριστη απόδοση στην κονσόλα.

Αυτή την στιγμή έχω το playstation gold headset

Επεξ/σία από aggelos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, aggelos87 είπε

Το καλύτερο headset που μπορώ να αγοράσω για ps4 ποιο πιστεύετε οτι είναι; (Μέχρι 200-250 ευρώ)

Κατά προτίμηση ασύρματο και αν γίνετε να μπορεί να συνδεθεί και σε pc ή και σε κινητό. Προαιρετικά αυτά φυσικά δεν με πολυνδιαφέρουν. Το ζήτημα είναι να έχει άριστη απόδοση στην κονσόλα.

 Αυτή την στιγμή έχω το playstation gold headset

αποκλειστικα για κονσολα δες Astro σε αυτα τα λεφτα, τρομακτικα ανετα και πολυ καθαρα στο gaming(footsteps κτλπ). Αν πας σε κατι πιο οικονομικο hyperx cloud2 η τα wireless cloud flight

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/5/2019 στις 11:17 ΠΜ, markoliaz είπε

Καλο και για οσους θελουν να δουν κατι που θα ξεπερασει πιθανοτατα το One X σε δυνατοτητες και για οσους θελουν να τσιμπησουν την PRO η οποια λογικα με το launch του Ps5 θα "σφαχτεί".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει όντως διαφορά ο 7.200;

Έλεγα μήπως πάρω έναν από τους 2 για αντικατάσταση του εσωτερικού:

https://www.skroutz.gr/s/10219059/Seagate-Barracuda-2TB-2-5.html

https://www.skroutz.gr/s/17438728/Toshiba-L200-2TB.html

Αλλά είναι 5.400.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/5/2019 στις 9:44 ΜΜ, panosno1com είπε

εχω την LG 43" Smart LED Ultra HD 43UJ634V ,αξιζει να παρω το προ (δλδ το υποστηριζει ? ) ή να παω στο απλο ; Ρωταω διοτι ειχα διαβασει οτι δεν ειναι native 4k αλλα κανει upscaling η τηλεοραση μου ! Ευχαριστω!

Ναι μια χαρά το υποστηρίζει και full hd και 4κ απλά το 4κ είναι για να αξιοποιήσεις καλύτερα την κονσόλα την εικόνα. 

10 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

Έχει όντως διαφορά ο 7.200;

Έλεγα μήπως πάρω έναν από τους 2 για αντικατάσταση του εσωτερικού:

https://www.skroutz.gr/s/10219059/Seagate-Barracuda-2TB-2-5.html

https://www.skroutz.gr/s/17438728/Toshiba-L200-2TB.html

Αλλά είναι 5.400.

Τον Seagate νομίζω ειχα πάρει εγώ δεν θυμάμαι αν είναι ο ίδιος 130€ τον είχα πάρει τότε πολύ αξιόπιστος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνίδια που έχουν κατέβει με κωδικό σε λογαριασμό για games  με το vr  αν μου δώσει κάποιος το λογαριασμό μπορώ να κατεβάσω μετά στο δικό μου ps4 τα παιχνίδια αν συνδεθώ ;;  υπάρχει άλλος τρόπος να τα χρησιμοποιήσω κ γω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tresorikos είπε

Παιχνίδια που έχουν κατέβει με κωδικό σε λογαριασμό για games  με το vr  αν μου δώσει κάποιος το λογαριασμό μπορώ να κατεβάσω μετά στο δικό μου ps4 τα παιχνίδια αν συνδεθώ ;;  υπάρχει άλλος τρόπος να τα χρησιμοποιήσω κ γω; 

Μόνο ένας χρήστης μπορεί να είναι συνδεδεμένος όχι ταυτόχρονα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nightwalker1990 είπε

Μόνο ένας χρήστης μπορεί να είναι συνδεδεμένος όχι ταυτόχρονα... 

Ναι οκ αυτό λογικό...  Αν μ δώσει το λογαριασμό του μπορώ να συνδεθώ κ να κατεβάσω τα παιχνίδια χωρίς αυτός να είναι συνδεδεμένος εκείνη την ώρα κ να παίξω αυτά τα παιχνίδια με το δικό μ ps4 ;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...