Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσο ακόμα υπάρχουν τα retail - physical copies των παιχνιδιών γιατί απ' ότι βλέπω από την μεθεπόμενη γενιά κονσολών παίζει να μην υπάρχουν καθόλου τα retail disc games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Για όσο ακόμα υπάρχουν τα retail - physical copies των παιχνιδιών γιατί απ' ότι βλέπω από την μεθεπόμενη γενιά κονσολών παίζει να μην υπάρχουν καθόλου τα retail disc games.

Δυστυχως εκει βαδιζει η δουλεια αλλα πιστευω θα αργησει περισσοτερο απο οσο λες γιατι ειδαν οτι υπαρχει χρημα στα collectors, limited edition κτλ αλλιως θα ειχε ερθει αυτη η εποχη πολυ νωριτερα ασε που υπαρχουν αρκετοι ρομαντικοι που προτιμουν τα δισκακια εναντι των ψηφιακων ασχετως αυτων των εκδοσεων.Δεν νομιζω να ρισκαρουν να χασουν πωλησεις γιατι δεν εχουν ολοι προσβαση σε ψηφιακες αγορες και internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως "δυστυχώς" οι συλλεκτικές θα συνεχίσουν να υπάρχουν αλλά χωρίς το δισκάκι του παιχνιδιού απλά θα έχουν μόνο τα έξτρα που έχει η κάθε συλλεκτική. Π.χ. φιγούρα, χάρτη κ.τ.λ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Κι όμως "δυστυχώς" οι συλλεκτικές θα συνεχίσουν να υπάρχουν αλλά χωρίς το δισκάκι του παιχνιδιού απλά θα έχουν μόνο τα έξτρα που έχει η κάθε συλλεκτική. Π.χ. φιγούρα, χάρτη κ.τ.λ.

Καλα το συγκεκριμενο πραγμα ξεφυγε γιατι καποιοι πορωμενοι πηγαν και τα εσκασαν για τις συγκεκριμενες εκδοσεις και ετσι εγινε η αρχη παροτι εφαγαν κραξιμο οσοι το εκαναν.Δυστυχως για αλλη μια φορα το πορτοφολι μιλησε και οταν βλεπεις αυτες οι εκδοσεις να κανουν φτερα παροτι ειναι μισες τοτε ναι λογικα εκει βαδιζει το πραγμα.Βρισκουν και τα κανουν αλλιως τωρα θα ειχαμε αλλη συζητηση και δυστυχως ο ανθρωπος μονο οταν απειλειται η ζωη-συμφερον του ή οικογενεια του σκεφτεται το γενικοτερο καλο αλλιως στις περισσοτερες περιπτωσεις λειτουργει εγωιστικα.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάρω το far cry5  στα 25 απο Γερμανο,

ξέρει κανείς πόσες ώρες είναι το main story ,η στο περίπου αν είναι εξίσου μεγάλο οπως του rdr2?

Επίσης το σύστημα σκόπευσης είναι το ίδιο με το rdr2 (με το autoaim στη σκανδάλη δλδ)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, momotis είπε

Σκέφτομαι να πάρω το far cry5  στα 25 απο Γερμανο,

ξέρει κανείς πόσες ώρες είναι το main story ,

https://howlongtobeat.com/game.php?id=46093

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες νομίζω ότι βρήκα μία καλή προσοφρά αλλά θέλω να μου πείτε και εσείς αν αξίζει

PS4 Slim 1TB με 

The Last of Us Remastered, Ratchet & Clank και Uncharted 4: Το Τέλος Ενός Κλέφτη & God of War Standard Edition

στα 379 με 50ε δωροεπιταγή οπότε ουσιαστικά είναι σαν να βγαίνει στα 329.

Στο σκρουτζ βρίσκω το bundle χωρίς το God Of War 4 στα 332 , οπότε πιστεύω ότι αξίζει , τι λέτε και εσείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
12 minutes ago, tsofras said:

Παίδες νομίζω ότι βρήκα μία καλή προσοφρά αλλά θέλω να μου πείτε και εσείς αν αξίζει

PS4 Slim 1TB με 

The Last of Us Remastered, Ratchet & Clank και Uncharted 4: Το Τέλος Ενός Κλέφτη & God of War Standard Edition

στα 379 με 50ε δωροεπιταγή οπότε ουσιαστικά είναι σαν να βγαίνει στα 329.

Στο σκρουτζ βρίσκω το bundle χωρίς το God Of War 4 στα 332 , οπότε πιστεύω ότι αξίζει , τι λέτε και εσείς?

Πήγα να σχολιάσω «πού βλέπεις την προσφορά;» αλλά μπήκα πρώτα μία skroutz, είδα πόσο έχει σκέτο το 500άρι PS4 και απλά γέλασα.

Εγώ δεν θα αγόραζα αυτό το bundle σε αυτά τα χρήματα, προσωπικά. Αν έχεις αντέξει τόσα χρόνια χωρίς PS4 απλά περιμένεις για PS5 ή για καμιά πραγματική προσφορά PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Malthador είπε

Πήγα να σχολιάσω «πού βλέπεις την προσφορά;» αλλά μπήκα πρώτα μία skroutz, είδα πόσο έχει σκέτο το 500άρι PS4 και απλά γέλασα.

Εγώ δεν θα αγόραζα αυτό το bundle σε αυτά τα χρήματα, προσωπικά. Αν έχεις αντέξει τόσα χρόνια χωρίς PS4 απλά περιμένεις για PS5 ή για καμιά πραγματική προσφορά PS4.

Είναι ακριβό εννοείς? Καλά το PS5 μπορεί να βγεί σε 1.5 χρόνο , να περιμένω και να μην παίξω τώρα που το έχω όρεξη για 300ε ? Δεν είναι κανα τεράστιο ποσό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, tsofras είπε

Παίδες νομίζω ότι βρήκα μία καλή προσοφρά αλλά θέλω να μου πείτε και εσείς αν αξίζει

PS4 Slim 1TB με 

The Last of Us Remastered, Ratchet & Clank και Uncharted 4: Το Τέλος Ενός Κλέφτη & God of War Standard Edition

στα 379 με 50ε δωροεπιταγή οπότε ουσιαστικά είναι σαν να βγαίνει στα 329.

Στο σκρουτζ βρίσκω το bundle χωρίς το God Of War 4 στα 332 , οπότε πιστεύω ότι αξίζει , τι λέτε και εσείς?

Αν μπορεις να αξιοποιησεις την δωρο επιταγη που δινεται μαζι ειναι παρα πολυ καλο το bundle.

Σκεψου απο τα 329ευρω που λες,μονο το god of war εχει 40ευρω αυτη την στιγμη(39 για την ακριβεια).

Αν δεν θες να περιμενεις μεχρι τις γιορτες και σε ενδιαφερουν και τα εν λογω παιχνιδια,ειναι καλο bundle,κυριως επειδη μιλαμε για το 1tb μοντελο.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, tsofras είπε

Παίδες νομίζω ότι βρήκα μία καλή προσοφρά αλλά θέλω να μου πείτε και εσείς αν αξίζει

PS4 Slim 1TB με 

The Last of Us Remastered, Ratchet & Clank και Uncharted 4: Το Τέλος Ενός Κλέφτη & God of War Standard Edition

 στα 379 με 50ε δωροεπιταγή οπότε ουσιαστικά είναι σαν να βγαίνει στα 329.

Στο σκρουτζ βρίσκω το bundle χωρίς το God Of War 4 στα 332 , οπότε πιστεύω ότι αξίζει , τι λέτε και εσείς?

στα 329 ειναι καλη προσφορα, το ps5 αργει σιγουρα οποτε αν θελεις να παιξεις αυτης της γεννιας τις παιχνιδαρες που ειναι αρκετες ειναι αρκετα καλο bundle

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αν μπορεις να αξιοποιησεις την δωρο επιταγη που δινεται μαζι ειναι παρα πολυ καλο το bundle.

Σκεψου απο τα 329ευρω που λες,μονο το god of war εχει 40ευρω αυτη την στιγμη(39 για την ακριβεια).

Αν δεν θες να περιμενεις μεχρι τις γιορτες και σε ενδιαφερουν και τα εν λογω παιχνιδια,ειναι καλο bundle,κυριως επειδη μιλαμε για το 1tb μοντελο.

Μα είμαστε ήδη στις γιορτές λέτε να πέσει περισσότερο σε 1 εβδομάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tsofras είπε

Μα είμαστε ήδη στις γιορτές λέτε να πέσει περισσότερο σε 1 εβδομάδα?

Αν δεν εχεις παιξει αυτα τα παιχνιδια ειναι μια χαρα τιμη. Με το "περιμενε λιγο ακομα" δεν βγαινει ακρη. Ποσο ειναι το "λιγο" ακομα? 1 μηνα? 1 χρονο? Μεχρι το ps5? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, tsofras είπε

Μα είμαστε ήδη στις γιορτές λέτε να πέσει περισσότερο σε 1 εβδομάδα?

Εννοουσα τις εκπτωσεις τελος του χρονου που παιζουν,συγνωμη αν σε μπερδεψα. Τωρα αυτες ειναι οι Πασχαλινες εκπτωσεις που συνηθω ειναι κατωτερες απο τις εκπτωσεις κοντα σε black friday και τελος του χρονου :P

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fulgore είπε

Εννοουσα τις εκπτωσεις τελος του χρονου που παιζουν,συγνωμη αν σε μπερδεψα. Τωρα αυτες ειναι οι Πασχαλινες εκπτωσεις που συνηθω ειναι κατωτερες απο τις εκπτωσεις κοντα σε black friday και τελος του χρονου :P

Αααα οκ τότε θα το τσιμπίσω , δεν θα περιμένω μέχρι τέλους μήπως γλυτώσω κανα 50αρικο δεν με πειράζει. Απλά το έβαλα γιατί απο όσες είδα είναι η καλύτερη προσφορά και με το 50ρικο θα τσιμπήσω κανα παιχνιδάκι ή κανα χειριστήριο ακόμη

Ευχαριστώ θα πάω για ψώνια :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...