Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Περίμενε μήπως παίξει καμία προσφορά τώρα για Πάσχα πάντως. 300 θεωρώ είναι πολλά για μεταχειρισμένο προ. Έχει παίξει τόσο καινούριο.

Αλήθεια? είναι 4μήνου όποτε παίζει εγγύηση, δεν τις ξέρω καθόλου τις τιμές για το PS4 ...

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Αλήθεια? είναι 4μήνου όποτε παίζει εγγύηση, δεν τις ξέρω καθόλου τις τιμές για το PS4 ...

Ακριβό είναι. Παίζει να το πήρε ίδια τιμή μη σου πω. Περίμενε μερικές μέρες να δεις τι θα βγάλουν. Ειδικά αν έχεις και καμία κάρτα από αυτές που παίζουν με επιστροφή, θα είσαι άρχοντας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, non-serviam είπε

Ακριβό είναι. Παίζει να το πήρε ίδια τιμή μη σου πω. Περίμενε μερικές μέρες να δεις τι θα βγάλουν. Ειδικά αν έχεις και καμία κάρτα από αυτές που παίζουν με επιστροφή, θα είσαι άρχοντας.

Ευχαριστώ , θα περιμένω δεν το βιάζομαι τόσο , μέχρι να βρώ και τηλεόραση να τα παντρέψω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, NickTG είπε

Θα σου πρότεινα πάντως να δεις για μεγαλύτερη τηλεόραση αν χωράει και σε παίρνει οικονομικά. 

Στο 1.5 μέτρο? Υπερβολή δεν είναι ? Οικονομικά θέλω να είμαι μέσα στα 650ε με το PS4 και την TV ( το ιδανικό θα ήταν να χωρέσει και κανα καναπεδάκι - πολυθρόνα) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

Στο 1.5 μέτρο? Υπερβολή δεν είναι ? Οικονομικά θέλω να είμαι μέσα στα 650ε με το PS4 και την TV ( το ιδανικό θα ήταν να χωρέσει και κανα καναπεδάκι - πολυθρόνα) :D

Για τηλεόραση ανάλογα τα χρήματα που διαθέτεις πάντα και τον χώρο που έχεις αν είναι μικρός μην κοιτάς πολύ μεγάλη τηλεόραση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dinos234 είπε

Για τηλεόραση ανάλογα τα χρήματα που διαθέτεις πάντα και τον χώρο που έχεις αν είναι μικρός μην κοιτάς πολύ μεγάλη τηλεόραση

Για αυτό είπα για 32 , στο σαλόνι έχω 42 και μια χαρά είμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsofras είπε

Για αυτό είπα για 32 , στο σαλόνι έχω 42 και μια χαρά είμαι

Αν η απόσταση σου είναι 1 μισή μέτρο τότε μια χαρά είναι κατά την άποψη μου μια 32 ποιο μεγάλη από τόσο κοντά θα σε πονάνε τα μάτια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, tsofras said:

Στο 1.5 μέτρο? Υπερβολή δεν είναι ? Οικονομικά θέλω να είμαι μέσα στα 650ε με το PS4 και την TV ( το ιδανικό θα ήταν να χωρέσει και κανα καναπεδάκι - πολυθρόνα) :D

 

Όπως το βλέπει κανείς. 

Προσωπικά έχω 50" σε αντίστοιχη με ελαφρώς μεγαλύτερη απόσταση. 

Αλλά θεωρώ πως 40 με 43 θα είναι καλύτερα με τη λογική πως θες να καλύπτεις το οπτικό σου πεδίο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Συνήθως θεωρώ 40 με 50 θέλουν κοντά στα 2 μέτρα σίγουρα απόσταση μετά για 55 σίγουρα όπως λένε σχεδόν 3 μέτρα και πάει λέγοντας. 

Εγώ είμαι στο 1.40 - 1.50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ρε παιδιά διαβάζω απο αρκετούς ότι έχει θέματα με θερμοκρασίες , και κάνει σαν σκούπα και πέφτει η απόδοση .... ισχύει κάτι απο όλα αυτά?

Καμια αποδοση δεν πεφτει.Απλα τα  ps4 pro  είναι ποιο θορυβώδεις από την σλιμ εκδοση.Αν και η εκδοση του ps4 pro  με το  red dead redemption 2  μεσα.Ειναι μερα με την νυχτα με τα προηγουμενα μοντελα σε θεμα θορυβου.Εσυ με το σλιμακι δεν νομιζω να εχεις τοσο μεγαλο πρόβλημα 

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...