Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Tresorikos είπε

Έχω ψηθεί να πάρω τα γυαλιά έστω κ καθυστερημένα.. Να ρωτήσω ταινία 3d πως μπορώ να δω; απλά αν βάλω ταινία στο ps4? Όλα αυτά τα βιντεακια στο you tube  μπορώ να τα δω;  τι άλλες χρήσεις πέρα απτa games έχουν;  να περιμένω τώρα λόγω Πάσχα καμία τυχόν προσφορά; 

Yπαρχει thread για VR εδω  

 

Μονο με blu ray δισκακι μπορεις να δεις 3D ταινια στο PSVR

Nαι μπορεις να δεις ολα τα VR βιντεκια του Youtube. Μην περιμενεις τιποτα τρομερο σε ποιοτητα αλλα βελτιωνονται σιγα σιγα.

H χρηση του PSVR:

1. παιχνιδια 

2. 3D ταινιες ή 2D ταινίες,

3. VR video στο ΥΤ η σε αλλα apps που μπορεις να κατεβασεις απο το store. 

Γενικα ο ''πρωταγωνιστης'' ειναι τα παιχνιδια. Τα VR videακια θελουν δουλεια ακομα και οι ταινιες στην επομενη γενια θα δειχνουν καλυτερα.

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 10/6/2018 στις 9:54 ΠΜ, Mr_Terror είπε

Φοβάμαι ότι δεν εχει χαλασει η θυρα hdmi αλλα το τσιπακι εικονας.Ειναι συχνο πρόβλημα που βγαζουν τα ps4.Το κοστος του ανταλλακτικου είναι φθηνο,αλλα δεν ξερω ποσο θα σου παρουν για να στο βαλουν.Υπολογιζω ένα 50αρι θα το ζητησουν.(ανταλλακτικο+εργασια).Πιο μοντελο ps4 εχεις? 

Από όσο βλέπω έχει παραπάνω γιατί από ότι βλέπω είναι δύσκολο να αλλάξει. Για παραπάνω πληροφορίες δες ΕΔΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα.

Παιδιά έχω ένα μικρό θεματακι με το πλέι. Έχω μια Σμαρτ 4k lg κάνα δίμηνο και από εχθές με το που ανοίγω τηλεόραση ανοίγει και το πλει μόνο του. Δε μου το έκανε αυτό τόσο καιρό

Ξέρει κανείς πως βγαίνει αυτό? Και πως ρυθμίστηκε χωρίς να έχω κάνει κάτι?

Επεξ/σία από panossar95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταχειρισμενο παιχνιδι αγοράζουμε κανονικα ετσι? Δεν παιζει καποιο θεμα?

ΕΠισης το παιχνιδι μου ειπε το παιδι είναι από γερμανια-γερμανικο (κατι τετοιο) αλλα εχεις επιλογή να αλλαξεις γλωσσα σε αγγλικα κανονικα. Δεν θα εχω θεματα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Μεταχειρισμενο παιχνιδι αγοράζουμε κανονικα ετσι? Δεν παιζει καποιο θεμα?

ΕΠισης το παιχνιδι μου ειπε το παιδι είναι από γερμανια-γερμανικο (κατι τετοιο) αλλα εχεις επιλογή να αλλαξεις γλωσσα σε αγγλικα κανονικα. Δεν θα εχω θεματα ετσι?

Μπορείς κανονικά να αγοράσεις μεταχειρισμένα και να τα παίξεις δεν έχεις θέμα θα παίξει κανονικά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Μεταχειρισμενο παιχνιδι αγοράζουμε κανονικα ετσι? Δεν παιζει καποιο θεμα?

ΕΠισης το παιχνιδι μου ειπε το παιδι είναι από γερμανια-γερμανικο (κατι τετοιο) αλλα εχεις επιλογή να αλλαξεις γλωσσα σε αγγλικα κανονικα. Δεν θα εχω θεματα ετσι?

Ναι, έχεις κανονικά αγγλικά. Μόνο το φυσικό κομμάτι που θα είναι στα γερμανικά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα αγοραση ps4 pro το  εδωσα πριν καιρο  , τωρα με εχει πιασει παλι αξιζει να παρω το  ps4 slim? (εχω 4k tv) δεν ξερω τελικα αν κανει την τοσο διαφορα ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω αγγελιες που καποιοι πουλαν account με παιχνιδια. Ποσο σιγουροι μπορουμε να μαστε για την αγορα. Οτι θα στειλει ο αλλος τους κωδικους και οτι θα λειτουργουν και αφου μπεος θα υπαρχει το περιεχομενο και οτι δε θα σε κλειδωσει μετα εκτος η οτι θα ειδοποιησει τη σονυ οτι καποιος χακαρε το λογαριασμο. Και αφου ΔΕΝ γινουν ολα αυτα ποσο σιγουρο ειναι οτι η σονυ δε θα καταλαβει κατι να σε κλειδωσει η ιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 minutes ago, therock said:

Βλεπω αγγελιες που καποιοι πουλαν account με παιχνιδια. Ποσο σιγουροι μπορουμε να μαστε για την αγορα. Οτι θα στειλει ο αλλος τους κωδικους και οτι θα λειτουργουν και αφου μπεος θα υπαρχει το περιεχομενο και οτι δε θα σε κλειδωσει μετα εκτος η οτι θα ειδοποιησει τη σονυ οτι καποιος χακαρε το λογαριασμο. Και αφου ΔΕΝ γινουν ολα αυτα ποσο σιγουρο ειναι οτι η σονυ δε θα καταλαβει κατι να σε κλειδωσει η ιδια

Όλοι αυτοί οι προβληματισμοί δεν σου είναι αρκετοί ώστε να μην μπεις στη διαδικασία να αγοράσεις account; 

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι  αν πάρω το ps5 όταν βγει κ βάλω το account μου λογικά?? θα μπορώ να κατεβάσω κ εκεί τα games μου κ θα παίζουν κ στις 2 κονσόλες  η όχι; θεωρητικά αφού θα παίζει και games του 4?

  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, therock είπε

Βλεπω αγγελιες που καποιοι πουλαν account με παιχνιδια. Ποσο σιγουροι μπορουμε να μαστε για την αγορα. Οτι θα στειλει ο αλλος τους κωδικους και οτι θα λειτουργουν και αφου μπεος θα υπαρχει το περιεχομενο και οτι δε θα σε κλειδωσει μετα εκτος η οτι θα ειδοποιησει τη σονυ οτι καποιος χακαρε το λογαριασμο. Και αφου ΔΕΝ γινουν ολα αυτα ποσο σιγουρο ειναι οτι η σονυ δε θα καταλαβει κατι να σε κλειδωσει η ιδια

Δεν μπλέκεις απλά. Μεταχειρισμένα και είσαι κύριος.

 

36 λεπτά πριν, Tresorikos είπε

Να ρωτήσω κάτι  αν πάρω το ps5 όταν βγει κ βάλω το account μου λογικά?? θα μπορώ να κατεβάσω κ εκεί τα games μου κ θα παίζουν κ στις 2 κονσόλες  η όχι; θεωρητικά αφού θα παίζει και games του 4?

Τηλέφωνο σε  γραμμή μέντιουμ. Η μόνη λύση για σίγουρη απάντηση!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Δεν μπλέκεις απλά. Μεταχειρισμένα και είσαι κύριος.

Τηλέφωνο σε  γραμμή μέντιουμ. Η μόνη λύση για σίγουρη απάντηση!

Μια σκέψη έγραψα... Σύμφωνα με αυτά που έχουν ειπωθεί.. Σε ευχαριστώ κύριε χορταρεα θα σε προτιμήσω την επόμενη φορά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...