Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενός φίλου μου χάλασε το dualshock 4 του. Είναι εκτός εγγύησης. Δεν γνωρίζω ακριβώς το πρόβλημα. 

Υπάρχει κάποιο κατάστημα Αθήνα, ή κάποιος γνωστής ακόμη και από εδώ που θα μπορούσε να απευθυνθεί; 

Θα άξιζε άραγε η επισκευή ή να κοιτάξει καινούριο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 ώρες πριν, Cyberdemon87 είπε

Ενός φίλου μου χάλασε το dualshock 4 του. Είναι εκτός εγγύησης. Δεν γνωρίζω ακριβώς το πρόβλημα. 

Υπάρχει κάποιο κατάστημα Αθήνα, ή κάποιος γνωστής ακόμη και από εδώ που θα μπορούσε να απευθυνθεί; 

Θα άξιζε άραγε η επισκευή ή να κοιτάξει καινούριο; 

Καινούριο να πάρει.

Ότι και να έχει μόνο για εργασία στον μάστορα κάτι θα δώσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Cyberdemon87 είπε

Ενός φίλου μου χάλασε το dualshock 4 του. Είναι εκτός εγγύησης. Δεν γνωρίζω ακριβώς το πρόβλημα. 

Υπάρχει κάποιο κατάστημα Αθήνα, ή κάποιος γνωστής ακόμη και από εδώ που θα μπορούσε να απευθυνθεί; 

Θα άξιζε άραγε η επισκευή ή να κοιτάξει καινούριο; 

Ανάλογα τι έχει κι εμένα χάλασε δεν φόρτιζε νόμιζα είναι θέμα μπαταρίας αγόρασα αλλά και πάλι δεν φόρτιζε με την sony που είχα μιλήσει μου είπαν να το στείλω αν θέλω και είναι 20€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω δεν αξιζει η ταλαιπωρια να το δωσεις για φτιαξιμο το καλυτερο που εχει να κανει καποιος ειναι να δοκιμασει να το φτιαξει μονος του κ αν δεν...παιρνει καινουργιο και εχει ησυχο το κεφαλι του γιατι τα συγκεκριμενα πραγματα ετσι και τα ανοιξεις δεν ειναι ποτε ιδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν πας να αλλάξεις όνομα και η Σόνυ σε χτυπάει στο συναίσθημα

IMG_20190415_033819.jpg

Στις 12/4/2019 στις 9:20 ΠΜ, FromDusk_TillDawn είπε

Εκανε κανεις το "πειραμα"με το change id?

Ναι μόλις άλλαξα. Καμία διαφορά σε 2-3 games που παίζω. Ούτε τρόφις έχω χάσει. Κυρίως στο Apex που ασχολούμαι, όλα οκ

Επεξ/σία από panossar95
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν γράφουμε κάπου αλλού... Έπαιξα προχθές σε vr το astro bot demo  και μαρεσε πολύ αν κ συνήθως με ζαλίζουν τα vr  είχα δοκιμάσει το grand turismo κ ένα άλλο με όπλα..  Το σκέφτομαι μήπως βρω κάνα καλό πακέτο σε καλή τιμή.. Αλλά κολλάω ότι θα έρθει σύντομα κ το ps5 κ μήπως πάει χαμένο..  Αν φέρουν άλλο vr για το 5!!?

Τέτοιο στυλ σαν το astro bot έχει πολλά games?  Αν έβγαζε και η Nintendo καλό vr για το Mario Odyssey θα ήταν απίστευτο

Ακούω γνώμες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Tresorikos είπε

Δεν ξέρω αν γράφουμε κάπου αλλού... Έπαιξα προχθές σε vr το astro bot demo  και μαρεσε πολύ αν κ συνήθως με ζαλίζουν τα vr  είχα δοκιμάσει το grand turismo κ ένα άλλο με όπλα..  Το σκέφτομαι μήπως βρω κάνα καλό πακέτο σε καλή τιμή.. Αλλά κολλάω ότι θα έρθει σύντομα κ το ps5 κ μήπως πάει χαμένο..  Αν φέρουν άλλο vr για το 5!!?

Τέτοιο στυλ σαν το astro bot έχει πολλά games?  Αν έβγαζε και η Nintendo καλό vr για το Mario Odyssey θα ήταν απίστευτο

Ακούω γνώμες 

Υπαρχει μια πιθανοτητα το PSVR1 να υποστηριζεται απο το PS5. Αλλα κανεις δεν ξερει ακομα. Eπισης υπαρχει πιθανοτητα το PSVR2 να μην βγει αμεσως με το PS5 αλλα το 2021-23..

Ολα αυτα με καθε επιφυλαξη, απλα τα βαζω στο τραπεζι σε περιπτωση που ησουν βεβαιος οτι δεν υπαρχουν καν σαν ενδεχομενα.

 

Το Astrobot ειναι απο τα παιχνιδια που δεν ζαλιζουν ευκολα και ειναι επιπεδου Game of the year ποιοτικα. Υπαρχουν αρκετα VR platforms που ειναι πολυ καλα αλλα οχι σε τετοιο επιπεδο καλα.

Για πραδειγμα σημερα-αυριο βγαινει αυτο:

(δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι καθαρα Platform βεβαια)

Υπάρχει και το Moss.  Και τα 2 τελευταια που ανεφερα εχουν βαθμολογηθει καλα(+ δεν ζαλιζουν καθολου) Υπαρχουν και καποια ακομα που ειναι του 6-7/10.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, PDS13 είπε

Υπαρχει μια πιθανοτητα το PSVR1 να υποστηριζεται απο το PS5. Αλλα κανεις δεν ξερει ακομα. Eπισης υπαρχει πιθανοτητα το PSVR2 να μην βγει αμεσως με το PS5 αλλα το 2021-23..

Ολα αυτα με καθε επιφυλαξη, απλα τα βαζω στο τραπεζι σε περιπτωση που ησουν βεβαιος οτι δεν υπαρχουν καν σαν ενδεχομενα.

Το Astrobot ειναι απο τα παιχνιδια που δεν ζαλιζουν ευκολα και ειναι επιπεδου Game of the year ποιοτικα. Υπαρχουν αρκετα VR platforms που ειναι πολυ καλα αλλα οχι σε τετοιο επιπεδο καλα.

Για πραδειγμα σημερα-αυριο βγαινει αυτο:

(δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι καθαρα Platform βεβαια)

Υπάρχει και το Moss.  Και τα 2 τελευταια που ανεφερα εχουν βαθμολογηθει καλα(+ δεν ζαλιζουν καθολου) Υπαρχουν και καποια ακομα που ειναι του 6-7/10.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση  

Nintendo βγες απτη Sony χα χα 😂 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ψηθεί να πάρω τα γυαλιά έστω κ καθυστερημένα.. Να ρωτήσω ταινία 3d πως μπορώ να δω; απλά αν βάλω ταινία στο ps4? Όλα αυτά τα βιντεακια στο you tube  μπορώ να τα δω;  τι άλλες χρήσεις πέρα απτa games έχουν;  να περιμένω τώρα λόγω Πάσχα καμία τυχόν προσφορά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...