Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

PlayStation Store’s huge Spring Sale kicks off today

Starts today - Ends May 1st (Titles will be added over the course of the sale and some will be removed earlier)

Ηollow Knight/Spiderman πολυ καλες τιμες με την 1η ματια

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχει κάποιος άλλος θέμα με apex? Διαβάζω ότι μετά το update δε κάνει καν κονεντ στο παιχνίδι, όπως και σε εμένα, και χρήστες αναφέρουν ότι έχουν γυρίσει στο λεβελ 1 και έχουν χάσει και το battlepass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, panossar95 είπε

Έχει κάποιος άλλος θέμα με apex? Διαβάζω ότι μετά το update δε κάνει καν κονεντ στο παιχνίδι, όπως και σε εμένα, και χρήστες αναφέρουν ότι έχουν γυρίσει στο λεβελ 1 και έχουν χάσει και το battlepass

Κι εγώ δεν μπορώ να συνδεθώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, razkal είπε

Κι εγώ δεν μπορώ να συνδεθώ 

Tωρσ είμαι δουλειά δε δοκίμασα. Εχθές κατά τις 12 μπήκα κανονικά μέχρι 2 πάντως. Χωρίς θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panossar95 είπε

Tωρσ είμαι δουλειά δε δοκίμασα. Εχθές κατά τις 12 μπήκα κανονικά μέχρι 2 πάντως. Χωρίς θέμα

ως τις 11 το βραδυ εβγαζε συνεχεια "servers not found", θα δω και σημερα.

το λεβελ σου ηταν οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, razkal είπε

ως τις 11 το βραδυ εβγαζε συνεχεια "servers not found", θα δω και σημερα.

το λεβελ σου ηταν οκ?

Ναι και τα στατς των παικτών και το πας που αγόρασα. Όλα οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι καινούργιος στο PlayStation. Θα ήθελα να ρωτησω γιατί τόσο μεγάλη διαφορά στις τιμές των παιχνιδιών στα σκρουτζομαγαζα με τα επίσημα (plaisio, public κτλ). Αγόρασα πρόσφατα το black ops 4 με 29 ευρώ από Σκρουτζ ενώ παντού έχει 69. Μου είπε φιλος ότι είναι εισαγώμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Alex1987123 είπε

Καλησπέρα στην παρέα. Είμαι καινούργιος στο PlayStation. Θα ήθελα να ρωτησω γιατί τόσο μεγάλη διαφορά στις τιμές των παιχνιδιών στα σκρουτζομαγαζα με τα επίσημα (plaisio, public κτλ). Αγόρασα πρόσφατα το black ops 4 με 29 ευρώ από Σκρουτζ ενώ παντού έχει 69. Μου είπε φιλος ότι είναι εισαγώμενα.

Καλησπέρα Άλεξ,ότι και να είναι συμφέρουν,με 69 ευρώ τιμή ανά παιχνίδι απλά δεν μπορείς να φτιάξεις μια αξιόλογη συλλογή παιχνιδιών, ίσως θα έπρεπε και οι μεγάλες αλυσίδες να βρουν έναν τρόπο να προμηθεύονται φθηνότερα τα παιχνίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , πήρα πρόσφατα ps4 pro και το εχω σε vertical stand  μπορει να μου πει κάποιος εαν ειναι καλύτερα σε οριζόντια θέση (απο θέματα θερμοκρασίας). Η κονσόλα έχει χώρο γύρω γυρω παντος για να "ανασάνει ".

Επίσης παιχνίδια πηρα απο Σκρουτζ και μπορω να πω ότι είναι πένα για όποιον έχει απορίες. Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/4/2019 στις 2:41 ΠΜ, Χαρμανης είπε

Καλησπέρα , πήρα πρόσφατα ps4 pro και το εχω σε vertical stand  μπορει να μου πει κάποιος εαν ειναι καλύτερα σε οριζόντια θέση (απο θέματα θερμοκρασίας). Η κονσόλα έχει χώρο γύρω γυρω παντος για να "ανασάνει ".

Επίσης παιχνίδια πηρα απο Σκρουτζ και μπορω να πω ότι είναι πένα για όποιον έχει απορίες. Ευχαριστώ πολύ 

Όταν το είχα κάθετα, παγωναν τα downloads. Μετά από test connection δούλευε για λίγο, μετά πάλι τα ίδια. 

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παγωναν τα downloads (??)  τι φάση ,περιεργο . προς το παρον εμενα κομπλε ειναι.. εγω πιο πολύ για θέμα θερμοκρασίας θελω να μάθω.. απο κει και περα αυτο με τα downloads παιζει να ειναι απο αλλού αλλά πολύ περίεργο. ποιο μοντέλο ειναι ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Χαρμανης είπε

παγωναν τα downloads (??)  τι φάση ,περιεργο . προς το παρον εμενα κομπλε ειναι.. εγω πιο πολύ για θέμα θερμοκρασίας θελω να μάθω.. απο κει και περα αυτο με τα downloads παιζει να ειναι απο αλλού αλλά πολύ περίεργο. ποιο μοντέλο ειναι ?

Επειδή είχα και slim και έχω pro εδώ και λίγους μήνες (Ήρθε κούτα απο αντικατάσταση) οπότε δεν έχει ίχνος σκόνης, δουλεύει ρολόι, δεν είχα βάση ούτε πρόκειται να πάρω με βολεύει οριζόντια. Μια χαρά αέρα παίρνει κι έτσι, αν δεν πιάνει σκόνη στα ανεμιστηράκια δεν θα έχεις θέμα πάντως. Όταν παίζω ειδικά χωρίς δισκάκι ίσα που ακούγεται είναι πολύ αθόρυβο και δεν έχω καν το 72xxx αλλά το 71xxx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω δεν το εχω πάνω απο μήνα. και ως τώρα δουλεύει ρολόι . το μοναδικό που δεν νομιζω κιολας οτι αξιζει να αναφέρω ειναι οτι μια φορα σε μια cinematic σκηνή βγηκε απο το game mode για 1 δευτερόλεπτο και ξαναμπήκε,μπορει να σκάλωσε το GAME (Kingdom Hearts 3).

RDR 2  που παίζω με τις ώρες δουλεύει πολύ κομπλέ

Γενικά οταν διαβάζει το cd κανει λίγο θόρυβο αλλα τον φυσιολογικό .
Θα το δουλέψω με το stand και θα δείξει με τον καιρό, ειναι νωρίς ακομα για συμπεράσματα εξάλλου..Εχω ακουσει οτι τα τελευταία μοντέλα ειναι γενικά κομπλέ απο θέματα θερμοκρασίας και γενικά απλα σιγουρα παιζει ρολο και το περιβάλλον που ειναι η κονσόλα , εγώ δεν την εχω κάτω στο πάτωμα. 
 

Επεξ/σία από Χαρμανης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...