Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ. 

Υπάρχει μήπως κάποιος εδώ που να πουλάει aim controller, κάνα 40αρι το πολύ;

Είχε παίξει σε αυτήν την τιμή στο Black Friday, αλλά τότε δεν είχα ps... :(

Επεξ/σία από Cyberdemon87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Cyberdemon87 είπε

Οκ. 

Υπάρχει μήπως κάποιος εδώ που να πουλάει aim controller, κάνα 40αρι το πολύ;

Είχε παίξει σε αυτήν την τιμή στο Black Friday, αλλά τότε δεν είχα ps... :(

Η προοπτική να δεις καμιά αγγελία η στο fb δεν έτσι?? Φιλικά πάντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nightwalker1990 είπε

Η προοπτική να δεις καμιά αγγελία η στο fb δεν έτσι?? Φιλικά πάντα.

Φίλε μου λες να μην ήταν το πρώτο πράγμα που έκανα; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αγοράσει κάποιος το Nier Automata Game of the YorHa να κάνει μαι εξυπηρέτησει και να σκανάρει το εξώφυλλο όλο; Ψάχνω στο νετ αλλα δεν το έχω βρει. Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VonLoutsos είπε

Έχει αγοράσει κάποιος το Nier Automata Game of the YorHa να κάνει μαι εξυπηρέτησει και να σκανάρει το εξώφυλλο όλο; Ψάχνω στο νετ αλλα δεν το έχω βρει. Ευχαριστώ πολύ!

https://www.google.gr/search?q=nier+automata+game+of+the+yorha+edition&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjq9Zaat63hAhXD5-AKHYNOAC0Q_AUIDigB&biw=1920&bih=969#imgrc=fX3Oc2qie9qjdM: 

 

https://www.google.gr/search?q=nier+automata+game+of+the+yorha+edition&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjq9Zaat63hAhXD5-AKHYNOAC0Q_AUIDigB&biw=1920&bih=969#imgrc=HKJ93AClQYshUM:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

dev kit? αν είναι αλήθεια είμαι περίεργος για το πως θα είναι η consumer έκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιτλοι VR, περιεχουν ολο το παιχνιδι η μονο το VR κομματι. ΠΧ αν παρω το Driveclub VR θα ειναι φουλ πακετο, η μονο η VR επεκταση η οποια και θα μου ναι αχρηστη που δεν εχω τον εξοπλισμο. Αντιστοιχα βεβαια και για οποιον αλλο τιτλο ακολουθει αυτη τη τακιτκη θελω να μαθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, therock είπε

Οι τιτλοι VR, περιεχουν ολο το παιχνιδι η μονο το VR κομματι. ΠΧ αν παρω το Driveclub VR θα ειναι φουλ πακετο, η μονο η VR επεκταση η οποια και θα μου ναι αχρηστη που δεν εχω τον εξοπλισμο. Αντιστοιχα βεβαια και για οποιον αλλο τιτλο ακολουθει αυτη τη τακιτκη θελω να μαθω

Τι γράφει στο κουτί θα κοιτάς. Πχ. Gran Turismo γράφει VR compatible (ή κάπως έτσι, δεν το έχω μπροστά μου τώρα), στο Driveclub VR όμως γράφει VR required. Οπότε έτσι ξέρεις που θέλεις υποχρεωτικά και που  όχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...