Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Cyberdemon87 είπε

Έχει αγοράσει κανείς από το https://www.buygames.ps

Δυστυχώς δεν έχει paypal, ο μόνος τρόπος πληρωμής είναι με G2A Pay. Είναι ασφαλές;;; 

Το ξέρεις ότι ουσιαστικά δεν θα έχεις εσύ ο ίδιο το game, σωστά; Σου δίνουν λογαριασμό με το game ώστε να το κατεβάσεις και να παίξεις. Εγώ δεν θα έμπαινα στο κόπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ποτέ λογαριασμό account με παιχνίδι την έχω πατήσει δύο φορές στην αρχή όταν είχα πάρει το ps4 καλύτερα πλήρωσε παραπάνω παρά έτσι διότι και δεν θα το έχεις για πάντα κάποια στιγμή θα κλειδωθεί ακόμη και από την επόμενη μέρα αν τύχει και μετά κάθισε να βρεις το δίκαιο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 27/3/2019 στις 8:51 ΜΜ, Grim Ripper είπε

Αν δεν έχουν ίδιο λογαριασμό τότε τα save δεν λειτουργούν λόγο διαφορετικό κλειδί ασφαλείας το οποίο είναι διαφορετικό για κάθε user (νομίζω μέσω save editors το αλλάζεις αλλά δεν το έχω δοκιμάσει).

Στα υπόλοιπα λογικά ναι αλλά δεν έχω πάρει όρκο, βέβαια με το primary παίζεις και offline είχαμε πει οπότε θεωρητικά παίζεις offline (εννοώ χωρίς να έχεις συνδεθεί online) στο primary και online στο secondary.

Θεωρητικά έτσι παίζεις το ίδιο save ταυτόχρονα αλλά και πάλι δεν μπορώ να το γνωρίζω.

Αν υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που κάνουν game share με κάποιους φίλους τους, ας το δοκιμάσουν και ας μας ενημερώσουν.

Τοτε μηπως να κανω αλλο account για την αλλη κονσολα? Επειδη δε θα μπαινει συχνα ιντερνετ στο χωρο που θα την εχω γιατι δεν εχει adsl, και μονο αν κανω Hotspot απο κινητο με κακο σημα.

Απλα ηθελα να εξετασω την δυνατοτητα τι γινεται οταν θες να συνεχισεις το ιδιο παιχνιδι απο διαφορετικες κονσολες. Τωρα αν ειναι ετσι αστο απλα θα εχω στο εξοχικο τα παιχνιδια β διαλογης και θα τα παιζω μονο σε κεινη την κονσολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το νήμα επανέρχεται. Μείνετε on-topic και σαφώς μην κουράζετε με μια συζήτηση που έχει εξαντληθεί ή επαναλαμβάνεται σε εξαντλητικό βαθμό και μονοπωλεί το νήμα όπως έγινε στην προκειμένη περίπτωση με νεύρα και κακή κατάληξη.

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το όλο θέμα ξεκίνησε από ένα πρόβλημα που είχα εγώ με τη κονσόλα Ps4pro και τελικά έχω και στη νέα κονσόλα που μου έδωσαν είπα απλά να το θέσω εδώ ώστε αν τελικά βρω τι λύση για το τι φταίει να βοηθήσω κι άλλους που έχουν αυτό το πρόβλημα και πιστέψτε με δεν είναι λίγοι.

 

Πιστεύω ένας λόγος που δημιουργήθηκε αυτό το τοπικ είναι για αυτό το σκοπό έτσι δεν είναι?

 

Έκανα κάτι λάθος εγώ που ανάφερα το πρόβλημα που έως τώρα είχα με 2 καινούργιες κονσόλες ps4pro?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το μήνυμά μου παραπάνω είναι σαφές και με bold για έμφαση. Αν έχεις άλλες απορίες, αποκλειστικά με pm.  

Η συζήτηση για το πρόβλημα που εξακολουθείς να έχεις δεν θα συνεχιστεί σε αυτό το forum και ο νοών νοείτω.

  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο την πλακα εχει δικιο ειχε καταντησει απο την υπεραναλυση σαν τις συζητησεις του Γιαγκου και της Βιρνας απο την λαμψη.

Να ρωτησω εγω κατι αλλο ποιος εχει βαλει ps now να μου πει εντυπωσεις (θετικες και αρνητικες).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.playstation.com/en-gb/legal/gameservers/

Online servers for DRIVECLUB, DRIVECLUB VR and DRIVECLUB Bikes will shut down on 31st March 2020,

PlayStation will cease selling DRIVECLUB, DRIVECLUB VR, DRIVECLUB Bikes and all DLC and season passes related to those games from 31st August 2019,

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
32 minutes ago, icenex said:

Να ρωτησω εγω κατι αλλο ποιος εχει βαλει ps now να μου πει εντυπωσεις (θετικες και αρνητικες).

Μόνο θετικές εντυπώσεις έχω. Ανεπαίσθητο lag με servers Αμερικής. Εξαρτάται όμως πάντα από την ποιότητα της γραμμής που έχεις, οπότε βάλε ένα μήνα για αρχή δοκιμαστικά και βλέπεις πως πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Malthador είπε

Μόνο θετικές εντυπώσεις έχω. Ανεπαίσθητο lag με servers Αμερικής. Εξαρτάται όμως πάντα από την ποιότητα της γραμμής που έχεις, οπότε βάλε ένα μήνα για αρχή δοκιμαστικά και βλέπεις πως πάει.

Α γεια σου ο σημαντικοτερος λογος που ρωταω ειναι για το lag γιατι το σκεφτεται ενα φιλος και με ρωτησε και τον αποτρεψα κατηγορηματικα λογω του lag αλλα ειπα να ρωτησω καλου κακου.Αλλα δεν εχει τρελη συνδεση ειναι με 12-13αρα αν δεν κανω λαθος.Με αυτο μπορω πχ να το δανειστω και εγω και να παιξω καποια παιχνιδια του 3 η λεω χαζα?Ελεγα μηπως το βαζαμε συναιτερικα για δοκιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...