Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Νεότερα με το πρόβλημα που είχα με το ps4pro και έχανε το σήμα για 5-10 δευτερόλεπτα.

Είχα χτες απάντηση από cometron και μου είπαν ότι έγινε αντικατάσταση κονσόλας γιατί το έκανε και σε αυτούς αμέσως με το που συνέδεσαν τη κονσόλα.

Λογικά θα παραλάβω το νέο ps4pro την τρίτη. Θα το δοκιμάσω και σας λέω νεότερα.

Εγώ είχα άλλο θέμα, άνοιγα την κονσόλα και δεν έδινε σήμα κάποιες φορές στην tv με τα πολλά έφυγε στον κώτσο, περίμενα 2 βδομάδες αλλά κλάιν δεν πειράζει, μου στείλανε ενημερωτικό sms για την κατάσταση και τηλ την ίδια μέρα που έφτασε η κονσόλα στο μαγαζί που την πήγα, την κάνανε αντικατάσταση με ίδιο μοντέλο 71xxx και περίμενα 72χχχ πχ αλλά έτσι είναι η πολιτική τους, καινούργια όχι επισκευασμένη το τονίζω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παραθέσω κι εσένα να διαβάσεις σε παρακαλώ πολύ τι ακριβώς έγραψα πιο πάνω.

Εξηγώ πολύ καθαρά για πιο λόγο θα μου δώσουν νέα κονσόλα και όχι ανακατασκευασμένη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να τη παρει πρωτα  μη του το γκαντεμ ...  Εδω θα μαστε για στοιχηματα :P Σου ειχε χαλασει μεσα στο χρόνο ; 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Θα παραθέσω κι εσένα να διαβάσεις σε παρακαλώ πολύ τι ακριβώς έγραψα πιο πάνω.

Εξηγώ πολύ καθαρά για πιο λόγο θα μου δώσουν νέα κονσόλα και όχι ανακατασκευασμένη.

μεταχειρισμενη εδωσες μεταχειρισμενη θα παρεις

ετσι δουλευει η κομετρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν θα κάτσω να πω τα ίδια.

Είπα τι μου είπαν στο τηλέφωνο και είπα και το λόγο.

Θες πίστεψε το ή όχι. Δεν θα ξαναλέω τα ίδια ακριβώς.

 

9 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Να τη παρει πρωτα  μη του το γκαντεμ ...  Εδω θα μαστε για στοιχηματα :P Σου ειχε χαλασει μεσα στο χρόνο ; 

Την είχα πάρει Χριστούγεννα 2018.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωχ τοτε το πηρα και εγω ... 71xxx . Το τελευταιο μοντελο ειχα παραγγειλει αλλα οι αχρηστοι στο γερμανο μπλεξαν τα δεματα και τελικα πηρα ενα bundle με φιφα 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φρόντισα όταν το πήρα να είναι cuh-7216b το είχα ψάξει να είναι αυτό το μοντέλο γιατί ήξερα τι άλλαξαν με το cuh-71xx που ήταν το προηγούμενο μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mikele13- είπε

ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ....🤗

Sony 4ThePlayers....😂😂😂

Απο την στιγμη που θα του την αλλαξουν την κονσολα με αλλη που ειναι το προβλημα?Μου διαφευγει κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φυσικα και εχει σημασια τι μοντελο θα του επιστρεψουν . Και 90% τωρα που το σκεφτομαι αλλουνου θα ειναι με αγνωστο ιστορικο προβληματων που δε ξερεις τι στραπατσο εχει φαει .  Καινουργιο οπως το εννουν μπορει να εχει τις ζελατινες στο σασι και μεσα  να ειναι διαλυμενο .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, Chocobo είπε

 

Για να μιλαμε για games φυσικα που συμφωνω ειναι το κυριως θεμα γιατι μιλαμε για παιχνιδοκονσολα, προυποθετει να εχουν βγει και παιχνιδια(κατα κυριο λογω exclusives) 

Απο τον Γεναρη εχουν κυκλοφορησει(ολο και καποιο μπορει να μου ξεφευγει)τοσα παιχνιδια για ολα τα γουστα 

  • Ace Combat 7
  • Resident evil 2
  • Kingdom Hearts 3
  • Apex Legends
  • Anthem
  • Dead Or Alive 6
  • Dirt Rally 2
  • Metro Exodus
  • The Division 2
  • Devil May Cry 5
  • Sekiro Shadows die twice
  • Tales of Vesperia
  • Onimusha 1 hd
  • Far Cry New Dawn
  •  Days Gone/Mortal Kombat (τον αλλο μηνα)

Ποσα παραπανω παιχνιδια δηληδη πρεπει να βγουν σε 3μηνες για να βλεπουμε παραπανω κουβεντα για παιχνιδια στο κεντρικο θεμα του ps4?

 

 

 

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Απο τον Γεναρη εχουν κυκλοφορησει(ολο και καποιο μπορει να μου ξεφευγει)τοσα παιχνιδια για ολα τα γουστα 

  • Ace Combat 7
  • Resident evil 2
  • Kingdom Hearts 3
  • Apex Legends
  • Anthem
  • Dead Or Alive 6
  • Dirt Rally 2
  • Metro Exodus
  • The Division 2
  • Devil May Cry 5
  • Sekiro Shadows die twice
  • Tales of Vesperia
  • Onimusha 1 hd
  • Far Cry New Dawn
  •  Days Gone/Mortal Kombat (τον αλλο μηνα)

Ποσα παραπανω παιχνιδια δηληδη πρεπει να βγουν σε 3μηνες για να βλεπουμε παραπανω κουβεντα για παιχνιδια στο κεντρικο θεμα του ps4?

Δεν θελω να σου παω κοντρα ρε συ γιατι συμφωνω με την αποψη σου , αλλα τι συζητηση μπορει να γινει για παραδειγμα για το Ace Combat , Dead or Alive , Mortal Conbat(μπορω να πω κ.α απο τη λιστα αλλα ας μη μακρηγορω).Δεν ειναι δα και τιποτα βαρυα rpgs με πολλαπλες επιλογες ωστε να πιασουμε κουβεντα.Ειναι games που πανω κατω οτι βλεπεις αυτο ειναι ολο και ολο.

Παραπανω απο τα μισα ειναι multiplatform που πολυ πιθανο να υπαρχουν συζητησεις σε αλλα νηματα.

Ο καθενας μπορει να ξεκινισει συζητηση για καποιο παιχνιδι που θελει να μοιρασει εμπειριες.Αν για παραδειγμα κανεις εσυ ο ιδιος την αρχη μπορει καποιος να ακολουθησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...