Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, kekopis είπε

Μολις το τσεκαρα και οντως εχω και γω λουκετο στα δωρεαν. Αρα θα διαγραψω καποιο απο τα αγορασμενα digital.

Με κουφανες αλλα οκ...Αυτο σημαινει οτι εχει ληξει η συνδρομη σου αρα δεν υπαρχει λογος να τα κρατας εκτος αν εχεις σκοπο να παιξεις συντομα καποια απο αυτα ανανεωνοντας την συνδρομη σου.Οπως και να εχει αν ανανεωσεις την συνδρομη σου καποια στιγμη στο μελλον δεν σημαινει οτι χανεις τα παιχνιδια αυτα αν τα εχεις σβησεις τωρα απλα θα πρεπει να τα ξανακατεβασεις.Οποτε θεωρω πιο σωστη επιλογη να σβησεις καποια απο τα παιχνιδια του Ps plus (εφοσον δεν εχεις ενεργη συνδρομη) για να κερδισεις χωρο ωστε να βαλεις καποιο αλλο παιχνιδι.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα και από μένα.

Θέλω να πάρω ένα ps4.Απο τηλεοραση έχω μια Lg περίπου τριετίας 1080p.Αξιζει να πάρω το pro θα δω διαφορά στα παιχνίδια η να πάρω το slim που είναι ποιο φτηνό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, antreas71980 είπε

Καλησπέρα και από μένα.

Θέλω να πάρω ένα ps4.Απο τηλεοραση έχω μια Lg περίπου τριετίας 1080p.Αξιζει να πάρω το pro θα δω διαφορά στα παιχνίδια η να πάρω το slim που είναι ποιο φτηνό?

Πάρε ένα φθηνό να χαρείς τα παιχνίδια του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το aim controller αξίζει κατά την γνώμη σας για VR; Είμαι ανάμεσα σε αυτό και τα moves.

Υπάρχει μήπως κανείς εδώ που να πουλάει aim ή/και moves μεταχειρισμένα σε καλή τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νεότερα με το πρόβλημα που είχα με το ps4pro και έχανε το σήμα για 5-10 δευτερόλεπτα.

 

Είχα χτες απάντηση από cometron και μου είπαν ότι έγινε αντικατάσταση κονσόλας γιατί το έκανε και σε αυτούς αμέσως με το που συνέδεσαν τη κονσόλα.

 

Λογικά θα παραλάβω το νέο ps4pro την τρίτη. Θα το δοκιμάσω και σας λέω νεότερα.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Νεότερα με το πρόβλημα που είχα με το ps4pro και έχανε το σήμα για 5-10 δευτερόλεπτα.

Είχα χτες απάντηση από cometron και μου είπαν ότι έγινε αντικατάσταση κονσόλας γιατί το έκανε και σε αυτούς αμέσως με το που συνέδεσαν τη κονσόλα.

Λογικά θα παραλάβω το νέο ps4pro την τρίτη. Θα το δοκιμάσω και σας λέω νεότερα.

δλδ θα σου δωσουν ανακατασκευασμενο ή καινουριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Postfire δυστυχως ανακατασκευασμενο θα παρει.

ετσι γνωριζω και εγω ανακατασκευασμενο 100% δινουν

οποτε μπορει οχι μονο το νεο μοντελο να μην παρει μην του δωσουν και 1 γενιας πσ4 προ φοβαμαι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όχι δεν θα πάρω ανακατασκευασμένο γιατί η κονσόλα μου ήταν το τελευταίο μοντέλο cuh-7216b και μάλλον δεν υπάρχουν ακόμα ανακατασκευασμένα τέτοια μοντέλα.

 

Δεν το λέω τυχαία πήρα τηλέφωνο και τους ρώτησα.

1 ώρα πριν, postfire είπε

ετσι γνωριζω και εγω ανακατασκευασμενο 100% δινουν

οποτε μπορει οχι μονο το νεο μοντελο να μην παρει μην του δωσουν και 1 γενιας πσ4 προ φοβαμαι

Αυτό που λες απλά δεν ισχύει.

Δεν θα σου δώσουν πρώτης γενιάς κονσόλα όταν τους πας τελευταίας γενιάς.

Τους ρώτησα στο τηλέφωνο. Ούτε αυτό το λέω τυχαία.

 

Και πιστεύω αν κάνανε κάτι τέτοιο θα μπορούσες να το κυνηγήσεις και να τους ζητήσεις τα "ρέστα" γιατί δεν είναι σωστό να κάνουν κάτι τέτοιο ούτε η Sony, ούτε καμία εταιρία.

Άλλο αν το κάνουν πολλές επειδή ο τελικός χρήστης απλά δεν το κυνηγάει από τη στιγμή που έχει το προϊόν που είχε αγοράσει και δουλεύει σωστά.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την κομετρον τα Hardware Revisions της κονσολας ειναι το ιδιο.Μεχρι το πρωτο μοντελο πσ4 προ μπορουν να σου φορτωσουν.Μακαρι και ευχομαι να παρεις το τελευταιο μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παρακαλώ πολύ δες τι έγραψα ποιο πάνω.

Αν μου στείλουν παλιότερο μοντέλο θα τους το πάω πίσω.

 

Ειδικά από τη στιγμή που μίλησα στο τηλέφωνο μαζί τους και μου είπαν ότι θα πάρω καινούργιο ίδιο μοντέλο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Σε παρακαλώ πολύ δες τι έγραψα ποιο πάνω.

Αν μου στείλουν παλιότερο μοντέλο θα τους το πάω πίσω.

Ειδικά από τη στιγμή που μίλησα στο τηλέφωνο μαζί τους και μου είπαν ότι θα πάρω καινούργιο ίδιο μοντέλο.

την ξερεις την κομετρον τι ειναι.

ελπιζε οπως ειπε και ο τερρορ να σου στειλουν νεας γενιας

απλα ελπιζεις με την κομετρον

μετα απλα μπλεκεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...