Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Δεν ειναι καποια ειδικη εκδοση,απλα στην ουσια σου εχει και τα 3κουτια των παιχνιδιων μαζεμενα,γιαυτο και δειχνει τοσο μεγαλη με το χαρτονι.

Απλη κανονικη εκδοση ειναι ουτως ή αλλως.Απλα αγορασε το απο καπου αλλου παρα το public.

Απογοητεύτηκα λίγο επειδή περίμενα πως θα είναι ίδιο με την έκδοση που βγήκε Αμερική.  Εκείνη έχει steelbook και κάποια έξτρα δισκάκια . Δεν υπάρχει πρόβλεψή να μας έρθει αυτή η έκδοση με μια αναζήτηση που έκανα.  

Θα περιμένω μήπως πέσει κι άλλο η τιμή του στα σκρουτζομαγαζα , επειδή έχω ήδη το ds2 και 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Απογοητεύτηκα λίγο επειδή περίμενα πως θα είναι ίδιο με την έκδοση που βγήκε Αμερική.  Εκείνη έχει steelbook και κάποια έξτρα δισκάκια . Δεν υπάρχει πρόβλεψή να μας έρθει αυτή η έκδοση με μια αναζήτηση που έκανα.  

Θα περιμένω μήπως πέσει κι άλλο η τιμή του στα σκρουτζομαγαζα , επειδή έχω ήδη το ds2 και 3

Και γιατι δεν παιρνεις τοτε και το Dark Souls 1 που βγηκε περυσι remastered?🤔🤔

https://www.skroutz.gr/s/13772111/Dark-Souls-Remastered-PS4.html

3 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Final Fantasy sale

world of ff, θα τιμηθει 

Το ξανααγορασα και στο pc(το εχω ηδη στο ps4 απο day one) πριν 2 μερες που το εχει και εκει σε εκπτωσεις η Square :P

 

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Και γιατι δεν παιρνεις τοτε και το Dark Souls 1 που βγηκε περυσι remastered?🤔🤔

https://www.skroutz.gr/s/13772111/Dark-Souls-Remastered-PS4.html

Το ξανααγορασα και στο pc(το εχω ηδη στο ps4 απο day one) πριν 2 μερες που το εχει και εκει σε εκπτωσεις η Square :P

καλο? Το μονο που διαβασα απο τα αρνητικα ειναι η ευκολια που ειναι τραγικη, επιπεδα pokemon φανταζομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

καλο? Το μονο που διαβασα απο τα αρνητικα ειναι η ευκολια που ειναι τραγικη, επιπεδα pokemon φανταζομαι

Η δυσκολια του παιχνιδιου δεν ειναι μεγαλη για τον πολυ απλο λογο οτι οπως καταλαβαινει καποιος και απο το art direction του,απευθυνεται κυριως σε μικροτερη ηλικια αλλα και πιο casual κοινο.

Για τα 12ευρω που ζηταει στις εκπτωσεις ειναι παραπανω απο μια χαρα,παρολο που σαν παιχνιδι εχει και αυτο τα αρνητικα του κυριως στον ενα απο τους δυο χαρακτηρες τον Lann.

Αν δεν πας με πολυ μεγαλες προσδοκιες και αν το δεις με πιο αναλαφρο υφος δεν θα εχεις καποιο θεμα.

Δεν ειναι για 10/10,αλλα προσωπικα ανετα το εβαζα καπου στα 7 ισως και 8/10 αναλογα τα γουστα,το ξαναλεω αν το δει καποιος για αυτο που ειναι.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Με τις εκπτώσεις στο store, λεω να παρω nfs payback κ rivals.. Το rivals λεει τπτ απο customization κ τέτοια??  Δν το θυμαμαι κ πολυ.. 

Το nfs payback αξίζει το έχω τερματίσει. Το rival λίγο έπαιξα κάνα μισάωρο για να έχω άποψη αλλά διαλέγεις από ότι είδα ανάμεσα σε racing και αστυνομία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...