Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 4/1/2019 στις 3:40 ΜΜ, fytotech είπε

Γιατί παιδεύετε το μυαλό σας τόσο πολύ;

Αφού σας είπε τη λύση.

Αγοράστε Prepaid PSN cards για Αμερική.

Τέλος. Τι κάθεστε και συζητάτε;

Μς αφορμη αυτο, μπορειτε να προτεινετε καποιο καλο site για αγορες αμερικανικων prepaid?

Επεξ/σία από mayhem1999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 ώρες πριν, postfire είπε

παιδες εχω 4κ tv 

και η τιβι εχει μονο 2 hdmi

προτεινεται μου καποιο αξιοπιστο hdmi switch 4 in1 και μαλλον να ειναι 4κ?

 

9 ώρες πριν, gust είπε

Νικόλα και εγώ κατι τέτοιο ψάχνω τελευταία ……. περιμένουμε προτάσεις πάντα 4κ γιατί τα tweens και το pc με κλασσικο switch 1080 που έχω δεν δείχνουν τίποτα.

Παιδιά εγώ από τα Χριστούγεννα έχω αυτό και είμαι πολύ ευχαριστημένος! Αν θέλετε με παραπάνω port (και βλακεία μου που δεν το είχα προσέξει να έπαιρνα κι εγώ αυτό) πάρτε αυτό.

Μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα πρόβλημα!

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/1/2019 στις 3:40 ΜΜ, fytotech είπε

Γιατί παιδεύετε το μυαλό σας τόσο πολύ;

Αφού σας είπε τη λύση.

Αγοράστε Prepaid PSN cards για Αμερική.

Τέλος. Τι κάθεστε και συζητάτε;

Με αφορμη αυτο, παιδες μπορειτε να προτεινετε καποιο καλο site για αγορες αμερικανικων prepaid?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Παιδιά εγώ από τα Χριστούγεννα έχω αυτό και είμαι πολύ ευχαριστημένος! Αν θέλετε με παραπάνω port (και βλακεία μου που δεν το είχα προσέξει να έπαιρνα κι εγώ αυτό) πάρτε αυτό.

Μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα πρόβλημα!

Είναι όντως hdmi 2.0 (και τόσο φθηνό!);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Παιδιά εγώ από τα Χριστούγεννα έχω αυτό και είμαι πολύ ευχαριστημένος! Αν θέλετε με παραπάνω port (και βλακεία μου που δεν το είχα προσέξει να έπαιρνα κι εγώ αυτό) πάρτε αυτό.

Μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα πρόβλημα!

θελει και τον μετασχηματιστη 5v για να δουλεψει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, mayhem1999 είπε

Με αφορμη αυτο, παιδες μπορειτε να προτεινετε καποιο καλο site για αγορες αμερικανικων prepaid?

https://www.maxplay.gr/?page_id=417

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα στο Public πως έφεραν το dark souls trilogy .Είναι σε χάρτινη θήκη κλειστή.  Το κουτί δεν έχει κάποια περιγραφή τι περιλαμβάνει και στο νετ βρίσκω μόνο την collector's edition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Είδα στο Public πως έφεραν το dark souls trilogy .Είναι σε χάρτινη θήκη κλειστή.  Το κουτί δεν έχει κάποια περιγραφή τι περιλαμβάνει και στο νετ βρίσκω μόνο την collector's edition

Φανταζομαι αναφερεσαι σε αυτο

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fulgore είπε

Φανταζομαι αναφερεσαι σε αυτο

Ναι σε αυτό αναφέρομαι. Δείχνει αρκετά φτωχή έκδοση για τα χρήματα που κοστίζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, non-serviam είπε

Είναι όντως hdmi 2.0 (και τόσο φθηνό!);

Δεν έχω (ακόμα) τηλεόραση 4k για να το συνδέσω να δω αλλά με το καλώδιο hdmi 2 που έχω του pc το σύνδεσα και λειτουργεί. Δεν ξέρω όμως  αν λειτουργεί σε hdmi 2 η το βλέπει σαν hdmi 1.4 επειδή είναι 1080p η τηλεόραση. Μπορώ να κάνω κάποιο τεστ;

4 ώρες πριν, postfire είπε

θελει και τον μετασχηματιστη 5v για να δουλεψει?

Όχι έχει το δικό του τροφοδοτικό.

Υ. Γ. Τουλάχιστον το πρώτο που έχω πάρει εγώ έχει δικό του.

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Δεν έχω (ακόμα) τηλεόραση 4k για να το συνδέσω να δω αλλά με το καλώδιο hdmi 2 που έχω του pc το σύνδεσα και λειτουργεί. Δεν ξέρω όμως  αν λειτουργεί σε hdmi 2 η το βλέπει σαν hdmi 1.4 επειδή είναι 1080p η τηλεόραση. Μπορώ να κάνω κάποιο τεστ; 

Το πισι πως το βλέπει (αν φυσικα έχει 2.0, αν και δύσκολο να μην έχει); Ρωτάω γιατί μου φαίνεται πολύ χαμηλή η τιμή και δεν έχει περάσει και τραγικός καιρός από τότε που έβλεπα και ήταν 100+. Αν είναι να τσιμπήσω ένα. 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Το πισι πως το βλέπει (αν φυσικα έχει 2.0, αν και δύσκολο να μην έχει); Ρωτάω γιατί μου φαίνεται πολύ χαμηλή η τιμή και δεν έχει περάσει και τραγικός καιρός από τότε που έβλεπα και ήταν 100+. Αν είναι να τσιμπήσω ένα. 😋

Η μητρική του pc υποστηρίζει hdmi 2 αλλά η τηλεόραση μου δεν έχει θύρα hdmi 2 (εφόσον δεν είναι 4k σωστά); Οπότε πως αλλιώς μπορώ να το δω;

Υπάρχει τρόπος να δω στο pc (πχ από τις ρυθμίσεις) αν είναι συμβατό το switch με το καλώδιο hdmi 2? Και αν ναι, πως το βλέπω;

Επεξ/σία από Leon Scott Kennedy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Ναι σε αυτό αναφέρομαι. Δείχνει αρκετά φτωχή έκδοση για τα χρήματα που κοστίζει..

Ενταξυ 3 παιχνιδια παιρνεις ρε φιλε τις φουλ εκδοσεις. Αν θες περιμενε να πεσει και λιγο η τιμη,δεν ειναι κακο. Αλλα νταξει στο skroutz εχει 53,5 € αυτη την στιγμη η τριλογια,δηλαδη ποσο ηθελες να στα πουλησουν. Μιλαμε για 100-150 ωρες παιχνιδιου για καποιον που δεν εχει παιξει τα παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, theoritikos είπε

Ναι σε αυτό αναφέρομαι. Δείχνει αρκετά φτωχή έκδοση για τα χρήματα που κοστίζει..

Δεν ειναι καποια ειδικη εκδοση,απλα στην ουσια σου εχει και τα 3κουτια των παιχνιδιων μαζεμενα,γιαυτο και δειχνει τοσο μεγαλη με το χαρτονι.

Απλη κανονικη εκδοση ειναι ουτως ή αλλως.Απλα αγορασε το απο καπου αλλου παρα το public.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...