Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Φαίνεται ωραίο παιχνίδι με costumisations,upgrades και bosses.Αν έχει και σχετικά καλό combat system ακόμα καλύτερα.

ΥΓ:Το RE 2 θα αργήσει να κυκλοφορήσει.Το  LOU γνωρίζουμε πότε θα βγεί να πάθουμε "ζημιά";

Το resident evil 2 αργει σχετικα μιας και βγαινει Γεναρη. Για το δευτερο που ρωτας τελη του 2019 μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα,κατοχος του ps4 λιγους μηνες,ποτε δεν το χα με το gaming αλλα επαιζα με βαφτιστηρι στο δικο του κ μ αρεσε το fortnite,παιζαν κ φιλοι καιρο τωρα κ αποφασισα να παρω κ γω κονσολα ,ωστοσο παιζω τ συγκεκριμενο με πληκτρολογιο- ποντικι ως κλασσικος ασχετος.εχω χρησιμοποιησει τοσο καιρο 5-6 που εβρισκα απ φιλους ποντικια,logitech,motospeed,microsoft,armaggedon κ ολα δουλευαν απροβληματιστα,σημερα πηρα το harpoon  της κορσερ,πολυ ωραιο αλλα δεν δουλευει,μπορει καποιος να βοηθησει;ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Holy shit, μετά από ώρες κάκιστου performance σε φάση να με ενοχλεί στα μάτι βρήκα ότι το Last Guardian μπαίνει σε 1080p mode με πολύ πιο stable fps, παρα πολύ καλο game αλλα παραλίγο να ξεράσω :D

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, τωρα με την κακοκαιρια η κονσολα εσβησε 2-3 φορες λογω πτωσης της τασης, ενω τη 1 φορα σαν να ακουστηκε κατι σαν head crash ή κατι παρομοιο 1 δευτερολεπτο μετα την πτωση. Η κονσολα παραυτα λειτουργει κανονικα. Υπαρχει περιπτωση να χει παθει κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, PS1563 είπε

Καλησπερα, τωρα με την κακοκαιρια η κονσολα εσβησε 2-3 φορες λογω πτωσης της τασης, ενω τη 1 φορα σαν να ακουστηκε κατι σαν head crash ή κατι παρομοιο 1 δευτερολεπτο μετα την πτωση. Η κονσολα παραυτα λειτουργει κανονικα. Υπαρχει περιπτωση να χει παθει κατι?

Εαν εχεις συχνα τετοια κολπα με καθε κακοκαιρια τοτε πρεπει να λαβεις μετρα (προστασια υποταση/υπερταση στον πινακα η ups στις ακριβες συσκευες σου).
Εαν σου δουλευει εισαι μαλλον οκ, απλα να ξερεις οτι οσο περισσοτερα ζορια τραβαει τοσο μικραινει η ζωη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι πρωτη φορα ειχα θεμα με πτωση τασης κλπ, εχω φαει χιονια και βροχη και δεν επεφτε ουτε μια φορα... Αυτη η κωλοδεη φταιει 😝Λογικα οκ θα ειναι, θεωρω αν ειχε χαλασει κατι θα υπολειτουργουσε ή θα ειχε καποια ενδειξη...

Επεξ/σία από PS1563
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα το Detroit και το God of war,πλεον και το επερχομενο Spiderman θα εχει Ελληνικους υποτιτλους

https://www.enternity.gr/Article/Games/News/Στα-ελληνικά-το-επερχόμενο-Spider-Man-game-του-PS4/48327.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παράπονο μου από το God of War είναι ότι βάζοντας ελληνικά στο game, μετέφραζε τα πάντα. Δεν θέλω να μεταφράσω τα μενου και τους εξοπλισμούς, μόνο τους υπότιτλους. Γιατί ρε Sony Hellas δεν δίνεις τέτοια επιλογή;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/6/2018 στις 1:22 ΠΜ, ilos είπε

Γιατί δε ρωτάς εμένα που τον έχω αγοράσει ρε θηρίο?😅 Latency όλοι μια χαρά είναι για κονσσολοπαίχνιδα τι ψάχνεις τώρα. Η διαφορά του official με τους κοινούς BT είναι οι εξής

1) Υποστήριξη playstation now/pstv στο pc. Δε νομίζω να ασχολήται κανείς με αυτά. Και αν ασχολήται πάλι δε βλέπω την ανάγκη για ασύρματο αν κάθεσαι στο pc.

2) Υποστήριξη PS4 remote στο pc χωρίς το καλώδιο, που ήταν και ο λόγος που τον πήρα τελικά. Να στριμάρω games του ps4 και σε άλλες τηλεοράσεις που έχω htpc. Δουλεύει μια χαρά αν τα έχεις όλα συνδεδεμένα με ethernet.

3) Υποστηρίζει ακουστικά στην υποδοχή σε αντίθεση με τα άλλα adaptors.

Η άποψή μου είναι ότι δεν αξίζει τα παραπάνω λεφτά αν δε χρειάζεσαι το ps4 remote.

Με αυτο της Asus δεν εκανα τιποτα παντως, disconnects στο δευτερόλεπτο και οσο δουλευαν για λιγο ειχε τρελό lag.. Περιεργο γιατι αν τα κανω pair στο bluetooth του steam link δουλευουν τελεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα μια απορία έχω ps4 slim. Το download που μου δείχνει είναι 5.5 mbps από ότι λέει. Αλλά η γραμμή μου που πιάνω είναι 9.5. Επίσης από το κινητό δύο speed test από κινητό που δοκίμασα κάπου στα 5 μου την βγάζουν. Να πω ότι την κονσόλα την έχω με ethernet αλλά επειδή είδα ότι γενικά αργούσε οι μετρήσεις που λέω έγιναν με WiFi. Δεν πιστεύω να έχει πολύ απόκλιση. Τα φώτα σας. 

Επεξ/σία από Giannis_kan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Giannis_kan είπε

Καλησπέρα μια απορία έχω ps4 slim. Το download που μου δείχνει είναι 5.5 mbps από ότι λέει. Αλλά η γραμμή μου που πιάνω είναι 9.5. Επίσης από το κινητό δύο speed test από κινητό που δοκίμασα κάπου στα 5 μου την βγάζουν. Να πω ότι την κονσόλα την έχω με ethernet αλλά επειδή είδα ότι γενικά αργούσε οι μετρήσεις που λέω έγιναν με WiFi. Δεν πιστεύω να έχει πολύ απόκλιση. Τα φώτα σας. 

Νομίζω το speedtest το κάνει σύμφωνα με τους σέρβερ της Sony για αυτό και αυτή η απόκλιση(δεν θα πιάνεις μόνο τόσο).Εγώ που έχω 24ρα γραμμή και κλειδώνω στα 22 μου βγάζει 14 με LAN 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...