Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, RedAlert539 είπε

Αν θυμάμαι καλά είχα διαβάσει κάποια στιγμή ότι περίπου το 30%-35% του PS4 install base έχει ps plus.

Φανταζομαι αυτο θα εννοεις https://www.gamespot.com/articles/number-of-ps-plus-paying-members-psn-users-rise-to/1100-6459137/

Δεν ξερω αν εχει βγει πιο προσφατο αρθρο τωρα το 2019.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ikaruga24 είπε

Demons Souls remastered, συμβαίνει εν τέλη παίδες! 

Εξαιρετικά νέα! Είχα φάει τον κόσμο να βρω ένα  αυθεντικό αντίτυπο του παιχνιδιού στο ps3. Είναι το μόνο soulsborne που δεν έχω παίξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Εξαιρετικά νέα! Είχα φάει τον κόσμο να βρω ένα  αυθεντικό αντίτυπο του παιχνιδιού στο ps3. Είναι το μόνο soulsborne που δεν έχω παίξει

Και κατά την άποψή μου το δεύτερο καλύτερο μετά το bloodborne με πολύ μικρή διαφορά. Αν το remake/remaster γίνει με την ίδια λογική του shadow of the colossus τότε είναι πολύ πιθανό να κατακτήσει την κορυφή ως το αγαπημένο μου soulsborne και πάλι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

υπάρχει rumour εδώ και πολύ καιρό (κυρίως προερχόμενη από το DF) ότι το έχει αναλάβει η bluepoint games. Οι τύποι είναι απίστευτοι btw τσεκάρετε το remastered shadow of the colossus.

BTW στο video η κυρία έχει τις δικές τις απόψεις που δεν τις συμμερίζομαι.😎

Πχ Το world tedency ειδικά παρότι ξεκίνησε σαν niche idea και είχε pure white/black world tedency events online έκανε overcomplicated τα πράγματα ειδικά για τους completionist ή όποιους χρειάζονταν συγκεκριμένα items από PW/PB world tedencies. Καταλήγαμε στο τέλος να παίζαμε μονίμως offline και να αυτοκτονούμε στο nexus για να μαζέψουμε 100% τα PW αντικείμενα και μετά να αρχίζουμε να παίζουμε online. Το δε pvp ήταν συνδυασμός των χειρότερων στοιχείων από dark souls 1 (backstab phising) και bloodbourne (grass spam 10 φορές χειρότερο από vial spam). Τα scraping spear builds επίσης ήταν pure evilness  και θα καώ κάποια στιγμή στη κόλαση για αυτό.😎Ίσως για αυτό μετέπειτα ο Miyazaki έκανε ganger friendly το DS3 για να ξεπλύνει τις αμαρτίες του στο Des.

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, postfire είπε

παιδες εχω 4κ tv 

και η τιβι εχει μονο 2 hdmi

προτεινεται μου καποιο αξιοπιστο hdmi switch 4 in1 και μαλλον να ειναι 4κ?

Νικόλα και εγώ κατι τέτοιο ψάχνω τελευταία ……. περιμένουμε προτάσεις πάντα 4κ γιατί τα tweens και το pc με κλασσικο switch 1080 που έχω δεν δείχνουν τίποτα.

Επεξ/σία από gust
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Για να ξεκαθαρισουμε μονο κατι οσον αφορα το Demons Souls Remastered,ακομα δεν εχει επιβεβαιωθει πουθενα οτι θα βγει,ειτε για ps4,ειτε για ps5.

Ας πούμε ότι είναι highly likely ότι δουλεύει πάνω του η bluepoint τον τελευταίο χρόνο μετά την κυκλοφορία του SOTC remastered.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, ilos είπε

Ας πούμε ότι είναι highly likely ότι δουλεύει πάνω του η bluepoint τον τελευταίο χρόνο μετά την κυκλοφορία του SOTC remastered.

🙏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...