Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οκ, με την αγορά ps plus κωδικού από αγγελίες τι παίζει όμως;


Και ακόμη μια ερώτηση, sorry!
Ένας φίλος μου έχει ενεργό ps plus όπως και αρκετά games στο account του και παίζει σπάνια.
Αν μου δώσει το login του μπορώ να μπω από το ps4 μου και να παίξω ότι έχει στο library του ή πάμε και οι 2 για ban;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

38 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

Οκ, με την αγορά ps plus κωδικού από αγγελίες τι παίζει όμως;


Και ακόμη μια ερώτηση, sorry!
Ένας φίλος μου έχει ενεργό ps plus όπως και αρκετά games στο account του και παίζει σπάνια.
Αν μου δώσει το login του μπορώ να μπω από το ps4 μου και να παίξω ότι έχει στο library του ή πάμε και οι 2 για ban;

Μέχρι δυο σκυσκευές ανά λογαριασμό αν θυμάμαι καλά. Χτύπα στο google για σίγουρα.
Αν ο κωδικός που πρόκειται  να αγοράσεις έχει αγοραστεί από "σοβαρό" μέρος τότε όχι, αλλιώς δεν μπλέκεις καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιανουάριο πέτυχα B1 με πολλά καλούδια και season pass αν θυμάμαι καλά στα 15€ δηλαδή αυτό δεν ήταν καλό deal?

Ένιωσα ότι τους έκλεψα. 😂  Άλλο deal που *τρέχει*  τώρα είναι το For honor complete edition -50%????!!! 😮  Μαζί και με το expansion που κοστίζει 30€+ τα season.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, nightwalker1990 said:

Ιανουάριο πέτυχα B1 με πολλά καλούδια και season pass αν θυμάμαι καλά στα 15€ δηλαδή αυτό δεν ήταν καλό deal?

Ένιωσα ότι τους έκλεψα. 😂  Άλλο deal που *τρέχει*  τώρα είναι το For honor complete edition -50%????!!! 😮  Μαζί και με το expansion που κοστίζει 30€+ τα season.

Αν σκεφτείς οτι ολα τα DLC τα είχε δώσει δωρεάν και το vanilla στα 5 ευρώ, δεν το λες και υπερντίαλ. Σε συνδυασμό οτι είχε παιξει στα 19.99 hard copy με κανει να αμφιβάλω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Αν σκεφτείς οτι ολα τα DLC τα είχε δώσει δωρεάν και το vanilla στα 5 ευρώ, δεν το λες και υπερντίαλ. Σε συνδυασμό οτι είχε παιξει στα 19.99 hard copy με κανει να αμφιβάλω. :)

Δεν μπορώ να'χω 'άποψη πάνω σε αυτό μιας και 2 μήνες είμαι κάτοχος... αν αναλογιστείς ότι έβρισκα 15€ το παιχνίδι σε δισκάκι το θεωρώ τίμιο μαζί με τα dlc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, nightwalker1990 said:

Δεν μπορώ να'χω 'άποψη πάνω σε αυτό μιας και 2 μήνες είμαι κάτοχος... αν αναλογιστείς ότι έβρισκα 15€ το παιχνίδι σε δισκάκι το θεωρώ τίμιο μαζί με τα dlc.

Είχε παίξει και 15; Μια χαρά τότε, πίστευα οτι 15 ήταν digital, σε συνδυασμό με τους 2 μήνες κάτοχος είναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Είχε παίξει και 15; Μια χαρά τότε, πίστευα οτι 15 ήταν digital, σε συνδυασμό με τους 2 μήνες κάτοχος είναι μια χαρά.

Όπως ανέφερα τον Ιανουάριο το είχε 15€ το τσίμπησα απευθείας και δες κακοτυχία... πήρα digital to gta v και φεβρουάριο το έβαλε -50% και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές τις προσφορές που λες τις έβαλε αποκλειστικά για τους κατόχους PS Plus ή γενικά στο Store; Αν ισχύει το δεύτερο τότε δεν έχει σχέση με αυτό που συζητάμε τόσες σελίδς. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, Cyberdemon87 είπε

Οκ, με την αγορά ps plus κωδικού από αγγελίες τι παίζει όμως;


Και ακόμη μια ερώτηση, sorry!
Ένας φίλος μου έχει ενεργό ps plus όπως και αρκετά games στο account του και παίζει σπάνια.
Αν μου δώσει το login του μπορώ να μπω από το ps4 μου και να παίξω ότι έχει στο library του ή πάμε και οι 2 για ban;

Γιατί δεν κάνεις το gameshare και να παίζεις κανονικά τα παιχνίδια του φίλου σου στο δικό σου λογαριασμό?

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά γιατί είμαι άσχετος,εάν κάνω pre-order το mk11 από φυσικό κατάστημα και όχι από το playstation store(γιατί το βρίσκω πιο φτηνό)θα μπορώ να έχω πρόσβαση στην beta έκδοση του παιχνιδιού  που θα δώσουν τέλη Μαρτίου και εάν ναι πως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν, από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος!

Απογοητεύτηκα λίγο από το store, κυρίως από τα demos, που τα αξιόλογα για εμένα είναι 2-3.

Anyway, σκέφτομαι να ενεργοποιήσω το 14-day trial του PS Plus και μετά βλέπουμε. Λέτε να το ενεργοποιήσω προς το τέλος του μήνα για να έχω στο library αργότερα και τα παιχνίδια του Μαρτίου και του Απριλίου, ή δεν δουλεύει έτσι; Κάθε 1η του μήνα βάζουν νέα games;

 

Επίσης βλέπω πως η ταχύτητα του download είναι λιγάκι τραγική, γιατί αυτό; Πάντα έτσι είναι το PSN;
Δεν είναι από την σύνδεση μου σίγουρα γιατί έχω 100αρα οπτική ίνα και στο PC πετάει.

Επεξ/σία από Cyberdemon87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

Λοιπόν, από σήμερα είμαι και εγώ κάτοχος!

Απογοητεύτηκα λίγο από το store, κυρίως από τα demos, που τα αξιόλογα για εμένα είναι 2-3.

Anyway, σκέφτομαι να ενεργοποιήσω το 14-day trial του PS Plus και μετά βλέπουμε. Λέτε να το ενεργοποιήσω προς το τέλος του μήνα για να έχω στο library αργότερα και τα παιχνίδια του Μαρτίου και του Απριλίου, ή δεν δουλεύει έτσι; Κάθε 1η του μήνα βάζουν νέα games;

Επίσης βλέπω πως η ταχύτητα του download είναι λιγάκι τραγική, γιατί αυτό; Πάντα έτσι είναι το PSN;
Δεν είναι από την σύνδεση μου σίγουρα γιατί έχω 100αρα οπτική ίνα και στο PC πετάει.

Με wifi παίζεις μπάλα ή ethernet?
100άρα οπτική σε ποια περιοχή ρε; 😯

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

Στον Βύρωνα. Συνδεδεμένο με wifi πολύ κοντά στο router.

Δοκίμασε τότε καλώδιο και δες διαφορά. Έτσι και αλλιώς κοντά στο ρουτερ αφού λες ότι είσαι, αν αξίζει το κρατάς για μεγάλες μεταφορές τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...