Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 hours ago, fytotech said:

Εξακολουθεί να μην υπάρχει η λέξη που έγραψες στα Ελληνικά. 

Απορώ αν το googlares και συνεχίζεις να επιμένεις. Είσαι λάθος και επιμένεις, Σουζυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, VonLoutsos είπε

Απορώ αν το googlares και συνεχίζεις να επιμένεις. Είσαι λάθος και επιμένεις, Σουζυ.

Ο ανθρωπος σου λεει οτι δεν υπάρχει αυτη η λεξη στα ελληνικα. Η πιο κοντινη ελληνικη λεξη ειναι το υποτιμημένο.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, dakangr said:

Ο ανθρωπος σου λεει οτι δεν υπάρχει αυτη η λεξη στα ελληνικα. Η πιο κοντινη ελληνικη λεξη ειναι το υποτιμημένο.

Εσύ άνοιξε λεξικό. Ή συνέχισε να τρολάρεις.

Με το ζόρι να μην υπάρχει; Ανοίξτε λεξικό, δείτε αν υπάρχει και μετά απαντήστε. Εκτός αν είστε και οι δύο φιλόλογοι και ξέρετε. Εκεί αλλάζει το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει ελαφρά εντύπωση που μέσα στην δεκάδα υπάρχουν δυτικά fps. Θεωρούσα πως οι Ιάπωνες δεν τα συμπαθούν ιδιαίτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, σκέφτομαι να αγοράσω ένα μεταχειρισμένο PS4 σε κάποια φάση αν το βρω σε αρκετά χαμηλή τιμή, οπότε έχω μερικές noobικες ερωτήσεις:

1. Αξίζει κατά πολύ η αγορά του Pro σε σύγκριση με τα παλιά μοντέλα (Fat+Slim) εφόσον δεν έχω 4K TV (και ούτε σκοπεύω να πάρω);
2. Αν αργότερα αγοράσω PSVR, με τα παλιά μοντέλα χάνει κατά πολύ σε σύγκριση με το Pro;
3. Στο PSVR υπάρχουν διάφορα revisions; Τι θα πρέπει να προσέξω;
4. Μπορώ να αγοράσω PSN account για να μην παίρνω ένα-ένα τα games ή υπάρχει πιθανότητα για ban από το network;
5. Θέλω πολύ να αποκτήσω άμεσα την κονσόλα αλλά σκέφτομαι πως αν το Pro είναι πιο vfm μήπως κάνω υπομονή κάνα χρόνο που υποθέτω πως θα κυκλοφορήσει το PS5, οπότε να το βρω τότε σε χαμηλή τιμή ή σε κανένα Black Friday.

Σας ευχαριστώ!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

Καλησπέρα, σκέφτομαι να αγοράσω ένα μεταχειρισμένο PS4 σε κάποια φάση αν το βρω σε αρκετά χαμηλή τιμή, οπότε έχω μερικές noobικες ερωτήσεις:

1. Αξίζει κατά πολύ η αγορά του Pro σε σύγκριση με τα παλιά μοντέλα (Fat+Slim) εφόσον δεν έχω 4K TV (και ούτε σκοπεύω να πάρω);
2. Αν αργότερα αγοράσω PSVR, με τα παλιά μοντέλα χάνει κατά πολύ σε σύγκριση με το Pro;
3. Στο PSVR υπάρχουν διάφορα revisions; Τι θα πρέπει να προσέξω;
4. Μπορώ να αγοράσω PSN account για να μην παίρνω ένα-ένα τα games ή υπάρχει πιθανότητα για ban από το network;
5. Θέλω πολύ να αποκτήσω άμεσα την κονσόλα αλλά σκέφτομαι πως αν το Pro είναι πιο vfm μήπως κάνω υπομονή κάνα χρόνο που υποθέτω πως θα κυκλοφορήσει το PS5, οπότε να το βρω τότε σε χαμηλή τιμή ή σε κανένα Black Friday.

Σας ευχαριστώ!
 

1. Όχι.

2. Ναι.

3. Να είναι v2 το headset και όχι η κάμερα μόνο.

4. Μην μπλέκεις αν δεν θέλεις να κλαις τα λεφτά σου.

5. Αν γνωρίζαμε το μέλλον θα ήμασταν θεοί! Κάνε το καλύτερο που μπορείς να κάνεις σήμερα. Στη χειρότερη περίμενε μέχρι το πάσχα μήπως και βγάλουν καμία προσφορά αλλά μην περιμένεις και τίποτα το τραγικό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ, αυτό θα κάνω μάλλον και βλέπουμε.

Στο PSVR υπάρχει αισθητή διαφορά όταν τρέχει σε Pro, άσχετο με τι TV έχεις την κονσόλα συνδεδεμένη, δηλαδή με την 1080p TV μου + Pro θα υπάρχει η ίδια διαφορά στην ποιότητα του VR;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

Ευχαριστώ, αυτό θα κάνω μάλλον και βλέπουμε.

Στο PSVR υπάρχει αισθητή διαφορά όταν τρέχει σε Pro, άσχετο με τι TV έχεις την κονσόλα συνδεδεμένη, δηλαδή με την 1080p TV μου + Pro θα υπάρχει η ίδια διαφορά στην ποιότητα του VR;

Εσύ τη μάσκα θα φοράς, τι σημασία έχει η τηλεόραση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. 

Γνωρίζετε αν υπάρχει και πιθανότητα για ban αν κάνω δικό μου νέο psn account στο μεταχειρισμένο ps4, εφόσον ο προηγούμενος ιδιοκτήτης θα είχε δικό του logged in όσο καιρό το είχε; 

Ρωτάω για να καταλάβω με ποιον τρόπο τρως ban, ώστε να το αποφύγω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Cyberdemon87 είπε

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. 

Γνωρίζετε αν υπάρχει και πιθανότητα για ban αν κάνω δικό μου νέο psn account στο μεταχειρισμένο ps4, εφόσον ο προηγούμενος ιδιοκτήτης θα είχε δικό του logged in όσο καιρό το είχε; 

Ρωτάω για να καταλάβω με ποιον τρόπο τρως ban, ώστε να το αποφύγω. 

Όχι, το κάνεις μια επαναφορά (που 101% θα το έχει κάνει ήδη ο πωλητής) και είσαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα add-in στο chrome το έχει δοκιμάσει κανείς; PSDLE που διαβάζει τα downloads σου και μπορείς να τα δεις με ανθρώπινο τρόπο (φίλτρα, search κλπ) και όχι τον άθλιο του ps store;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που δεν το έχετε πάρει χαμπάρι.

 

Έχουν μπει γενναίες εκπτώσεις στο pes2019

 

Pes 2019 standard edition = 9.99€

Pes2019 Beckham edition=12.99€

Pes 2019 legend edition= 14.99€

 

 

Τσίμπησα την legend να υπάρχει και αυτή στην συλλογή ✌️😁😁😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...