Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για free to play multiplayer κανείς σας;  μιλάμε για κάτι που στους υπολογιστές είναι αυτονόητο. Από το ps3 σε ps4 τι άλλαξε;  Τι καλύτερο πρόσφερε και πρέπει να το πληρώνω; 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Για free to play multiplayer κανείς σας;  μιλάμε για κάτι που στους υπολογιστές είναι αυτονόητο. Από το ps3 σε ps4 τι άλλαξε;  Τι καλύτερο πρόσφερε και πρέπει να το πληρώνω; 

Σου δινει και παιχνιδια δεν ειναι  μονο το multi  ,και η συνδρομη   ανα μηνα ειναι πολυ μικρο ποσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Σου δινει και παιχνιδια δεν ειναι  μονο το multi  ,και η συνδρομη   ανα μηνα ειναι πολυ μικρο ποσο.

Μικρό ποσό ήταν πριν το αυξήσει ενώ αργότερα μου ανακοίνωσε σε μέιλ ότι θα σταματησει τα παιχνίδια που μου έδινε σε ps3 & ps vita. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Μικρό ποσό ήταν πριν το αυξήσει ενώ αργότερα μου ανακοίνωσε σε μέιλ ότι θα σταματησει τα παιχνίδια που μου έδινε σε ps3 & ps vita. 

E  τωρα  ποιο  ps3...

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, pollop είπε

Η microsoft; 

Δεν γνωρίζω τι κανει ακριβως. Υποθετω μιλας για το live gold. Αν κρινω όμως και από τα Windows στα 10 χρονια τερματιζει και την υποστηριξη των 7(αν και μιλαμε για software)...Αρα μην λεμε Microsoft γενικως. Να λεμε XBOX που αφου τα ελουσε όλα και πουλησε οτι ειχε και δεν ειχε, ακυρωσε ότι project ηταν στα σκαρια και ο κοσμος γυρισε την πλατη του και πηγε απατο την εσωσε το BC και αυτή η υποτυπώδης υποστηριξη που αναφέρεις. Για να ερθει τωρα και να αρχισει να αγοραζει ότι studio υπαρχει...

 

edit: Τωρα που το χαψνω λιγο το xbox access all δεν συμπεριελαμβανει το 360 για παράδειγμα...

Για να μην το κουταζουμε όμως και να μην βγαινουμε off topic. Δεν μπορεις να κατηγορήσεις μια εταιρια γιατι υποστηριξε μονο 13 χρονια μια κονσολα...

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είδα και απόειδα προσανατολίζομαι στα ps4 Gold. Αξίζουν λέτε; Έχετε τίποτα άλλο να προτείνετε εκεί γύρω στο 100άρικο για wireless; Μόνο για gaming τα θέλω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Ποια εταιρια υποστηριζει Hardware 13χρονων?

Η ίδια η Σονυ που βγάζει firmware updates 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, -WISE- είπε

Αφού είδα και απόειδα προσανατολίζομαι στα ps4 Gold. Αξίζουν λέτε; Έχετε τίποτα άλλο να προτείνετε εκεί γύρω στο 100άρικο για wireless; Μόνο για gaming τα θέλω.

  

Απο προσωπικη εμπειρια δε θα τα προτεινα, καθονται πολυ ασχημα σε μενα, δε με βολευουν και το μικροφωνο δεν μου αρεσε καθολου. Αλλα αυτα ειναι προσωπικη εμπειρια. Εγω θα σου προτεινω αν δεν εχεις θεμα με καλωδιο hyperx cloud, δεν εχω δει πιο ανετα ακουστικα, με αρκετα καλο μικ και πολυ καλο ηχο, και σε παιχνιδια και σε ταινιες.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, najinblue3 είπε

Απο προσωπικη εμπειρια δε θα τα προτεινα, καθονται πολυ ασχημα σε μενα, δε με βολευουν και το μικροφωνο δεν μου αρεσε καθολου. Αλλα αυτα ειναι προσωπικη εμπειρια. Εγω θα σου προτεινω αν δεν εχεις θεμα με καλωδιο hyperx cloud, δεν εχω δει πιο ανετα ακουστικα, με αρκετα καλο μικ και πολυ καλο ηχο, και σε παιχνιδια και σε ταινιες.

Κοίτα, θα τα χρησιμοποιώ πολύ λίγο γενικά. Κανένα βράδυ μόνο 1-2 ώρες για να μην βαράει η ηχόμπαρα και ενοχλεί τους γείτονες. Μικρόφωνο σπάνια χρησιμοποιώ όταν παίζω. Ναι διάβασα αρκετά καλά λόγια για τα hyperx αλλά δυστυχώς δεν θέλω με τίποτα καλώδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα ασύρματα των 150 ευρώ και μόλις πήρα τα cloud 2 των 100 ευρώ είδα το φως το αληθινό. Ναι το καλώδιο σε περιορίζει σε ένα ποσοστό αλλά α) συνηθίζεται και β) ο ήχος είναι έτη φωτός μακριά από τα ασύρματα. 

Επεξ/σία από james9tito
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος platinum headset. Από ποιότητα τα σπάνε !!! Τρομερή ποιότητα ήχου !!! Δεν το συζητάμε !

ΑΛΛΑ 

Αν παίζεις πάνω από 1.5 ώρα νιώθεις ότι κάποιος σου πιέζει το κεφάλι!

π.χ. Προχθές έπαιζα Nioh κάνα 3ωρο και μόλις τα έβγαλα ένιωθα πόνο πάνω από τα αυτιά και στις δύο πλευρές του κεφαλιού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μιλατε για ακουστικά έχετε να προτείνεται κάποιο μοντέλο ακόμα και άλλης μάρκας αλλά να υποστηρίζουν το surround στα παιχνίδια του ps4?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...