Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου έβγαλε error code  ce-34878-0 η κονσόλα στο owlboy κατεβασμένο από το psn. Στο forum αλλά και στο internet βλέπω πως είναι αρκετά γνωστό πρόβλημα. Δεν έχω βρει όμως κάποια πιθανή εξήγηση γιατί εμφανίζεται ή πως να το αντιμετωπίσεις. Αυτά που ζητάει να κάνω όπως να κατεβάσω το τελευταίο firmware και update το παιχνίδι έχουν γίνει .

Μου το εμφάνισε 2-3 σε συγκεκριμένο σημείο του παιχνιδιού. Όταν πέρασα το σημείο, σταμάτησε να εμφανίζεται και το error code. Δεν μου το έχει κάνει σε κανένα άλλο παιχνίδι αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Περα απο το plus μπορεις να εχεις απλο account χωρις να πληρωνεις απλα να κατρβαζεις κανα demo και να κανειε διαφορα περα απο online gaming

Δεν εχω πολυ καιρο τη κονσολα και δε την εχω συνδεσει καν στο ιντερνετ απλα τωρα θελω να κατεβασω το demo του devil may cry 5 και να συνθεθω στο social club για το rdr2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, φυσικά και μπορείς. Όπως είπες το μόνο που δεν θα έχεις είναι η πρόσβαση σε κάποιο είδους online mode αν έχει το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Edel είπε

Παιδιά ερώτηση. Το Evil Within αξίζει σα παίγνιο? Τελείωσα το Resi 7 και μου άρεσε υπερβολικά πολύ. 

Το 2 ? Αν εννοείς το 2  το έχω τερματίσει ναι αξίζει και με το παραπάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Edel είπε

Παιδιά ερώτηση. Το Evil Within αξίζει σα παίγνιο? Τελείωσα το Resi 7 και μου άρεσε υπερβολικά πολύ. 

Άμα είσαι καλός gamer αξίζει,αν είσαι σαν κι εμένα περιστασιακός όχι,είσαι συνέχεια με την αγωνία πώς να βγάλεις το κάθε chapter,εγώ κόλλησα κάπου και το παράτησα τουλάχιστον προς το παρόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι μιλάω για το 1 και στη συνέχεια να πάω και στο 2. Δε με νοιάζει να έχει μια κάποια δυσκολία. Σενάριο και ατμόσφαιρα στο συγκεκριμένο είδος κοιτάζω.

Μου κάνει εντύπωση που στα ίντερνετς βλέπω κόσμο να το θάβει κι άλλους να το λένε αριστούργημα

Επεξ/σία από Edel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο evil within έχει ωραία ατμόσφαιρα. Αντιγράφει λίγο σεναριακά τα κλασσικά horror παιχνίδια . Το κατηγορούν άδικα οι youtubers επειδή την εποχή που βγήκε είχαμε κάνει μετάβαση στο ps4, και ήθελαν να είναι λίγο πιο next gen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Evil within 1 εφαγε θαψιμο γιατι ειχε παρα πολλα τεχνικα θεματα.

Το Evil within 2 ειναι πολυ καλυτερη περιπτωση μιας και τρεχει καλυτερα και εχει πιο ολοκληρωμενη ιστορια σε σχεση με το 1.

5 ώρες πριν, Edel είπε

Μου κάνει εντύπωση που στα ίντερνετς 

Ποια ειναι τα ιντερνετς? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Desmond Kind είπε

Υπάρχει demo του devil may cry 5 στο γιατι δεν το βρίσκω πουθενά.  Ας επιβεβαιώσει κάποιος 

Έψαξες στα demo; Μόλις τσέκαρα και είναι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον δεν ψαχνουν καλα ορισμενοι.

Χτες το κατεβασα απο την κεντρικη σελιδα του παιχνιδιου 2φορες κατω πας και στο βγαζει ακομα και ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...