Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Χαράς το κουράγιο σου 

Τόσο καιρο και αντέχεις να μην το αγοράζεις να το χαρείς,και τώρα θα περιμένεις το ps5??

Κρίμα να περιμένεις τόσα χρόνια συνολικά ώστε να παίξεις ps 😁😋

 

1 ώρα πριν, DimosMcLaren είπε

Κακώς εγώ αν ήμουν στη θέση σου κράταγα τα χρήματα μου μεχρι να βγει το PS6.

 

Έχω το απλό ps4, ξέχασα να το αναφέρω. 

Κι η αλήθεια είναι οτι την μετάβαση σε pro θέλω να την κάνω μόνο και μόνο για να πάρω το 100% (οπτικά τουλάχιστον) από μερικά παιχνίδια που ξέρω οτι κάνουν την διαφορά στο pro σε σχέση με το απλό ps4 (Horizon Zero Dawn, Shadow of the Colossus, Rise of the Tomb Raider, God of War, κ.α). Μέχρι τότε γεμίζω την αναμονή με τα υπόλοιπα παιχνίδια που έχω, έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν καιγόμουν να τερματίζω παιχνίδια από day one..

Όπως και να 'χει, μακάρι να επαληθεφτούν όλα οσα ακούγονται για ps5 και bc.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε πες το ρε μαστορα οτι εχεις το απλο... Ετσι οπως τα εγραψες φαινοταν οτι θα περιμενεις 3-3μιση χρονια για να παιξεις...

 

Επεξ/σία από AnimaTronic
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, AnimaTronic είπε

Ε πες το ρε μαστορα οτι εχεις το απλο... Ετσι οπως τα εγραψες φαινοταν οτι θα περιμενεις 3-3μιση χρονια για να παιξεις...

Υπάρχουν ακόμα άτομα με PS3 περιμένοντας να πέσει το απλό PS4 σε κάποια εξωπραγματική τιμή,πιο φθηνά και απο BF.  😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, thomason993 είπε

Έχω το απλό ps4, ξέχασα να το αναφέρω. 

Κι η αλήθεια είναι οτι την μετάβαση σε pro θέλω να την κάνω μόνο και μόνο για να πάρω το 100% (οπτικά τουλάχιστον) από μερικά παιχνίδια που ξέρω οτι κάνουν την διαφορά στο pro σε σχέση με το απλό ps4 (Horizon Zero Dawn, Shadow of the Colossus, Rise of the Tomb Raider, God of War, κ.α). Μέχρι τότε γεμίζω την αναμονή με τα υπόλοιπα παιχνίδια που έχω, έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν καιγόμουν να τερματίζω παιχνίδια από day one..

Όπως και να 'χει, μακάρι να επαληθεφτούν όλα οσα ακούγονται για ps5 και bc.

Εεε οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Υπάρχουν ακόμα άτομα με PS3 περιμένοντας να πέσει το απλό PS4 σε κάποια εξωπραγματική τιμή,πιο φθηνά και απο BF.  😂

καλα αν υπαρχει κοσμος που περιμενε τοσα χρονια να παρει PS4 και δεν το πηρε στην BF, μιλαμε για λαγωνικο της αγορας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, thomason993 είπε

Πίστευετε θα βγει σε προσφορά στα 300 το pro μέχρι το καλοκαίρι?

319 η 329 δεν ειχε παιξει πριν λιγο καιρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

319 η 329 δεν ειχε παιξει πριν λιγο καιρο?

309 στις γιορτές. Γιαυτό ρωτάω μήπως ξαναβγεί προσφορά τώρα κοντά ή αν θα παει για το επομενο bf.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/2/2019 στις 1:48 ΠΜ, AntiCambeR είπε

Αν δεν γίνεται μέσω του chat του παιχνιδιού ας κάνουν prive party.

Αυτό το prive party πως γίνεται γιατί δεν βλέπω κάτι τέτοιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mples είπε

Αυτό το prive party πως γίνεται γιατί δεν βλέπω κάτι τέτοιο ?

Private party εννοεί, το έχει σαν επιλογή να το τσεκάρεις όταν πας να δημιουργήσεις party, μετά κάνεις invite όποιον άλλον θες να βάλεις μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Alastor192 είπε

καλα αν υπαρχει κοσμος που περιμενε τοσα χρονια να παρει PS4 και δεν το πηρε στην BF, μιλαμε για λαγωνικο της αγορας.

Εδώ πήραμε και δεύτερο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς μπορώ να δω 1tb δίσκο στο ps;;

Κάτι μου λέει ότι θα διαγραφούν ότι έχει μέσα κάνοντας διαμόρφωση και το σταμάτησα, ισχύει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, thomason993 είπε

Private party εννοεί, το έχει σαν επιλογή να το τσεκάρεις όταν πας να δημιουργήσεις party, μετά κάνεις invite όποιον άλλον θες να βάλεις μέσα.

Α το κάνω αυτό αλλά και πάλι δεν μπορώ να μιλήσω τα ακουστικά τα βλέπω κανονικά και δείχνουν  ότι δουλεύουν στης ρυθμίσεις τι στον κόρακα γίνεται ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, batman_gardiki είπε

Πώς μπορώ να δω 1tb δίσκο στο ps;;

Κάτι μου λέει ότι θα διαγραφούν ότι έχει μέσα κάνοντας διαμόρφωση και το σταμάτησα, ισχύει;;

Ναι θα διαγραφούν όλα γιατί ζητάει format. Την έχω πατήσει μία φορά καταλάθος.😥

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...