Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Αυτο το προβλημα (οχι τα λεφτα ) θα λυθει  με το bc  που εγω προσωπικα ειμαι σχεδον βεβαιος πως θα εχει το ps5.

Πάντα κρατάω ένα μικρό καλάθι όπως και όλοι μας πιστεύω αλλά κι εγώ ελπίζω να έχει αυτήν την φορά bc. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Λοιπον @Fulgore και απευθυνομαι σε σενα  επειδη  εσυ θα εισαι σιγουρα και του χρονου εδω.

Δεκεμβριο 19 η' τον Γεναρη του 2020  θα εχω ps5  απλα σε ενημερωνω .Το λεω απο τωρα που ειναι νωρις  και αναλαμβανω την ευθυνη !

Βρε ας βγει και τον αλλο μηνα εγω προσωπικα δεν εχω θεμα.

Τα exclusives που περιμενουμε ειναι το θεμα ποτε θα βγουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BC απο το 5 στο 4 θα υπάρχει σίγουρα γιατί η αρχιτεκτονική θα είναι ίδια, x86. Αυτό είναι δεδομένο ότι γίνεται. Είναι κάτι ανάλογο με PS4 -> PS4 Pro. Δεν είναι δεδομένο όμως ότι η Sony θα το κάνει γιατί θα καταστρέψει τις πωλήσεις του PS4. Μπορεί να το κρατήσει στην αρχή εκτός και να το δώσει μόνο μετά από κάποιο διάστημα, για τραβήξει και άλλες πωλήσεις.
Καλώς ή κακώς όλα είναι θέμα κέρδους. Ότι τους συμφέρει πιο πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου εσκασε mail για προ-πάραγγελια του Days Gone, βγαινει 26 Απριλιου. Το ξεραμε η μονο εγω το αγνοουσα και χαρηκα που ερχεται τοσο κοντα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι το ξεραμε και για την ακριβεια εφαγε και delay μιας και ηταν να κυκλοφορησει νωριτερα.

Το αρθρο ειναι απο τον Οκτωβριο σκεψου

https://www.ign.com/articles/2018/10/19/days-gone-delayed-to-april

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Μολις μου εσκασε mail για προ-πάραγγελια του Days Gone, βγαινει 26 Απριλιου. Το ξεραμε η μονο εγω το αγνοουσα και χαρηκα που ερχεται τοσο κοντα?

Τοσο κοντα? 3μηνακια ειναι μπολικα.. Ελπιζω ν αξιζει τουλάχιστον.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζαχαρώνω το ps4 pro 2 χρόνια τώρα και ακόμα δεν ξέρω πως έχω κρατηθεί και δεν το έχω πάρει, ειδικά στα 309€ που έπαιξε στις γιορτές..

Ίσως τελικά μου βγει σε καλό και πάω απευθείας σε ps5 αν έχει όντως bc, αξίζει την αναμονή 1-1μιση χρόνο. Ελπίζω μόνο να μας το πούνε με την ανακοίνωση της κονσόλας κι όχι μετά από κανα 2άρι χρόνια, όπως η ms με το xbox one.

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαράς το κουράγιο σου 

 

Τόσο καιρο και αντέχεις να μην το αγοράζεις να το χαρείς,και τώρα θα περιμένεις το ps5??

Κρίμα να περιμένεις τόσα χρόνια συνολικά ώστε να παίξεις ps 😁😋

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thomason993 είπε

Ζαχαρώνω το ps4 pro 2 χρόνια τώρα και ακόμα δεν ξέρω πως έχω κρατηθεί και δεν το έχω πάρει, ειδικά στα 309€ που έπαιξε στις γιορτές..

Ίσως τελικά μου βγει σε καλό και πάω απευθείας σε ps5 αν έχει όντως bc, αξίζει την αναμονή 1-1μιση χρόνο. Ελπίζω μόνο να μας το πούνε με την ανακοίνωση της κονσόλας κι όχι μετά από κανα 2άρι χρόνια, όπως η ms με το xbox one.

Κακώς εγώ αν ήμουν στη θέση σου κράταγα τα χρήματα μου μεχρι να βγει το PS6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει κ η πιθανοτητα να εχει το vanilla ps4..

Πλεον εδω που φτασαμε, δεν αξιζει η αγορα του προ, ειδικα αν κανουν το χρεος τους και δωσουν το πολυποθητο BC. Μεχρι να κυκλοφορησει το Ps5 αλλωστε, το 4 θα εχει ξεπερασει τις 105 εκ. πωληθεισες κονσολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...