Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οπ τι εχουμε εδω?

Κατοχυρωση πατεντας για bc απο την Sony .

 

https://www.enternity.gr/Article/Games/News/H-Sony-πατεντάρει-λειτουργία-backwards-compatibility-υπό-τον-Mark-Cerny/51597.html

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

οπ τι εχουμε εδω?

Κατοχυρωση πατεντας για bc απο την Sony .

https://www.enternity.gr/Article/Games/News/H-Sony-πατεντάρει-λειτουργία-backwards-compatibility-υπό-τον-Mark-Cerny/51597.html

Κλαιω απο συγκινηση αυτα ειναι ευχαριστα νεα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια βοηθεια  γιατι  ο μικρος με εχει τρελανει  ο μικρος  παιζει φορναιτ με ενα φιλο του αλλα δεν μπορουν να μιλησουν μαζι με τιποτα

τα ακουστηκα και των δυο δουλευουν κανονικα

εγω μπορω να μιλησω με εναν αλλο  φιλο μου το ιδιο και ο φιλος του μικρου αλλα μεταξυ τους με τιποτα ??

το νατ και των δυο ειναι 2 

αν ξερει κανεις κατι θα ημουν υποχρεος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ  στο skroutz δεν υπαρχει τιποτα απο διαθεσιμοτητα,ουτε καν παραγγελια για Kingdom Hearts 3 στο PS4,περαν των μεγαλων αλυσιδων. Πρεπει να σηκωσε τα ραφια ο κοσμος στα σκρουτζομαγαζα,δεν εξηγειται αλλιως

https://www.skroutz.gr/s/4688315/Kingdom-Hearts-III-PS4.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, mples είπε

παιδια βοηθεια  γιατι  ο μικρος με εχει τρελανει  ο μικρος  παιζει φορναιτ με ενα φιλο του αλλα δεν μπορουν να μιλησουν μαζι με τιποτα

τα ακουστηκα και των δυο δουλευουν κανονικα

εγω μπορω να μιλησω με εναν αλλο  φιλο μου το ιδιο και ο φιλος του μικρου αλλα μεταξυ τους με τιποτα ??

το νατ και των δυο ειναι 2 

αν ξερει κανεις κατι θα ημουν υποχρεος 

Αν δεν γίνεται μέσω του chat του παιχνιδιού ας κάνουν prive party.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον @Fulgore και απευθυνομαι σε σενα  επειδη  εσυ θα εισαι σιγουρα και του χρονου εδω.

Δεκεμβριο 19 η' τον Γεναρη του 2020  θα εχω ps5  απλα σε ενημερωνω .Το λεω απο τωρα που ειναι νωρις  και αναλαμβανω την ευθυνη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Λοιπον @Fulgore και απευθυνομαι σε σενα  επειδη  εσυ θα εισαι σιγουρα και του χρονου εδω.

Δεκεμβριο 19 η' τον Γεναρη του 2020  θα εχω ps5  απλα σε ενημερωνω .Το λεω απο τωρα που ειναι νωρις  και αναλαμβανω την ευθυνη !

Πολύ σύντομα είναι..

Δεν νομίζω για τέλος 19 με αρχές 20

 

Καλύτερα να του έλεγες τέλος του 2020 θα το έχεις. :)

 

προβλεψεις πάντα ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stelios18120 είπε

Πολύ σύντομα είναι..

Δεν νομίζω για τέλος 19 με αρχές 20

Καλύτερα να του έλεγες τέλος του 2020 θα το έχεις. :)

προβλεψεις πάντα ... 

Εδω θα  ειμαστε παιδια και θα το δουμε .Μακαρι να εχω εγω δικιο και εσεις αδικο γιατι δεν μπορω να περιμενω τοσο πολυ   χαχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

Εδω θα  ειμαστε παιδια και θα το δουμε .Μακαρι να εχω εγω δικιο και εσεις αδικο γιατι δεν μπορω να περιμενω τοσο πολυ   χαχα.

Χαχαχαχα και εγώ δεν μπορώ να περιμένω τόσο (κάτοχος ps4 pro εδώ και σχεδόν 2 χρόνια) και να σου πω την αλήθεια θα ήθελα μια ανανέωση με ενα καινούργιο ps

Μακάρι να έχεις δίκιο και να το δούμε όσο πιο σύντομα γίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά δεν βιάζομαι για να πω την αλήθεια και για να κρατήσω να μαζέψω λεφτά αλλά και επειδή έχω πόσους τίτλους που δεν έχω παίξει αλλά και δεν έχω αγοράσει και θα ήθελα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Προσωπικά δεν βιάζομαι για να πω την αλήθεια και για να κρατήσω να μαζέψω λεφτά αλλά και επειδή έχω πόσους τίτλους που δεν έχω παίξει αλλά και δεν έχω αγοράσει και θα ήθελα. 

Αυτο το προβλημα (οχι τα λεφτα ) θα λυθει  με το bc  που εγω προσωπικα ειμαι σχεδον βεβαιος πως θα εχει το ps5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...