Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Το πακέτο αυτό είναι στανταρ. Τι μπορεί να έχουν κάνει; Να το άνοιξαν και να άλλαξαν μέσα το πσ4 δεν παίζει, θα φαίνεται. Εξάλλου γράφει νομίζω στο κουτί το μοντέλο. Στην χειρότερη το ανοίγεις επιτόπου.

Αν τους πω να μου πουν ποιο είναι το μοντελο που αναγράφει το κουτί πανω (uch-7xxxx) λες να φανω πολύ περίεργος?

Λογικά θα είναι ή cuh-7215b ή cuh-7216b και όχι 7115-6 ή κατωτερη σωστά?

Επεξ/σία από c.f.w
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

59 λεπτά πριν, c.f.w είπε

Αν τους πω να μου πουν ποιο είναι το μοντελο που αναγράφει το κουτί πανω (uch-7xxxx) λες να φανω πολύ περίεργος?

Λογικά θα είναι ή cuh-7215b ή cuh-7216b και όχι 7115-6 ή κατωτερη σωστά?

Νταξ, δεν θα τους ζητήσεις να τους πηδήξεις κιόλας, μην αγχώνεσαι. 🤣

Λογικό είναι να θέλεις να ξέρεις ποιο μοντέλο έχει μέσα, δεν μπορούν να πουν κάτι. Παραγγελία θα το κάνεις; Αν όχι πας και το τσεκάρεις μόνο σου και γλυτώνεις όλη τη μανούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Νταξ, δεν θα τους ζητήσεις να τους πηδήξεις κιόλας, μην αγχώνεσαι. 🤣

Λογικό είναι να θέλεις να ξέρεις ποιο μοντέλο έχει μέσα, δεν μπορούν να πουν κάτι. Παραγγελία θα το κάνεις; Αν όχι πας και το τσεκάρεις μόνο σου και γλυτώνεις όλη τη μανούρα.

Ναι παραγγελία γι αυτό και το άγχος.

Θα τους πω να μου πούνε το μοντελο και βλέπουμε,ευχαριστώ πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυξάνεται ο χώρος αποθήκευσης στο Ps+ από 10gb σε 100gb

 

Ps+ Φεβρουαρίου:

For Honor (PS4)

Hitman: The Complete First Season (PS4)

Divekick (PS3, PS Vita)

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)    

Gunhouse (PS4, PS Vita)    

Rogue Aces (PS4, PS Vita)

 

https://blog.eu.playstation.com/2019/01/30/for-honor-and-hitman-are-your-playstation-plus-games-in-february/

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Αυξάνεται ο χώρος αποθήκευσης στο Ps+ από 10gb σε 100gb

Ps+ Φεβρουαρίου:

For Honor (PS4)

Hitman: The Complete First Season (PS4)

Divekick (PS3, PS Vita)

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)    

Gunhouse (PS4, PS Vita)    

Rogue Aces (PS4, PS Vita)

https://blog.eu.playstation.com/2019/01/30/for-honor-and-hitman-are-your-playstation-plus-games-in-february/

Σωστά όλα αυτά  αλλά να τονίσουμε ότι εμείς, οι κάτοχοι και  ps3 & ps vita μένουμε με το πουλί στο χέρι δίνοντας τα τελευταία παιχνίδια για αυτές τις κονσόλες ενώ παράλληλα η συνδρομή παραμένει στα ίδια χρηματα

 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Eddy_Gordo είπε

Σωστά όλα αυτά  αλλά να τονίσουμε ότι εμείς, οι κάτοχοι και  ps3 & ps vita μένουμε με το πουλί στο χέρι δίνοντας τα τελευταία παιχνίδια για αυτές τις κονσόλες ενώ παράλληλα η συνδρομή παραμένει στα ίδια χρηματα

Παρόλο που έχω και τα δύο, πιο πολύ με ενοχλεί το Vita. Από τη στιγμή που δεν έχεις άλλη φορητή συσκευή ως εταιρεία, τότε ποιο το νόημα να διακόψεις τα παιχνίδια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony First-Party Studios Now Mostly Focused on PS5

Όλα δείχνουν ότι το Ps5 είναι πιο κοντά από όσο περιμέναμε, προσωπικά δεν θα μου έκανε εντύπωση ακόμα και αν κυκλοφορούσε φέτος, προς το τέλος του χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BlueBlade είπε

Sony First-Party Studios Now Mostly Focused on PS5

Όλα δείχνουν ότι το Ps5 είναι πιο κοντά από όσο περιμέναμε, προσωπικά δεν θα μου έκανε εντύπωση ακόμα και αν κυκλοφορούσε φέτος, προς το τέλος του χρόνου.

Αμην :P

Kαι εγω για τελος του 19 ' το βλεπω !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Αμην :P

Kαι εγω για τελος του 19 ' το βλεπω !

Και εγώ για 19 λέω και όλα τα παιχνίδια που είναι να βγουν άμεσα ή στο σύντομο μέλλον θα βγουν σαν Cross-genre και στο Ps4 και στο Ps5.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί και να κάνει το μπαμ και να ανακοινωθεί φέτος αλλά επειδή είπαν ότι επικεντρώνονται για το ps5 για να δούμε και κανένα αποκλειστικό ίσως είναι λίγο χλομό διότι θέλει χρόνο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Μπορεί και να κάνει το μπαμ και να ανακοινωθεί φέτος αλλά επειδή είπαν ότι επικεντρώνονται για το ps5 για να δούμε και κανένα αποκλειστικό ίσως είναι λίγο χλομό διότι θέλει χρόνο. 

Αποκλειστικό φτιαγμένο για το Ps5 ναι θέλει καιρό να δούμε, παρόλα αυτά δεν εμποδίζει κάτι την Sony να μεταφέρει τους τίτλους που ήταν να κυκλοφορήσουν στο Ps4 να τους κυκλοφορήσει μόνο στο Ps5 και τα κοντινά να τα βγάλει Cross-Gen και για τα 2. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, BlueBlade είπε

Αποκλειστικό φτιαγμένο για το Ps5 ναι θέλει καιρό να δούμε, παρόλα αυτά δεν εμποδίζει κάτι την Sony να μεταφέρει τους τίτλους που ήταν να κυκλοφορήσουν στο Ps4 να τους κυκλοφορήσει μόνο στο Ps5 και τα κοντινά να τα βγάλει Cross-Gen και για τα 2. 

Αυτό ναι αλλά θεωρώ ότι με κάποιο νέο παιχνίδι αποκλειστικό θα θέλει να κάνει την εμφάνιση. 

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BlueBlade είπε

Αποκλειστικό φτιαγμένο για το Ps5 ναι θέλει καιρό να δούμε, παρόλα αυτά δεν εμποδίζει κάτι την Sony να μεταφέρει τους τίτλους που ήταν να κυκλοφορήσουν στο Ps4 να τους κυκλοφορήσει μόνο στο Ps5 και τα κοντινά να τα βγάλει Cross-Gen και για τα 2. 

bc  και ξερο day one θα  ειναι (και να μην εχει παλι θα ειναι )!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...