Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 ώρες πριν, tiniakos είπε

Τελικά τίποτα δεν έγινε.

Αγαπητέ πελάτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την εμπιστοσύνη που δείχνετε στα προϊόντα της Sony.

Όσον αφορά την υπόθεση σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως δεν υπάρχει η δυνατότητα επιστροφής χρημάτων σε περιεχόμενο το οποίο έχει εγκατασταθεί και αξιοποιηθεί.Στον ακόλουθο σύνδεσμο μπορείτε να διαβάσετε την πολιτική επιστροφής χρημάτων.

https://www.playstation.com/el-gr/get-help/help-library/store---transactions/payments---refunds/playstation-store-cancellation-policy/

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή βοήθεια χρειαστείτε, σας παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινώνήσετε με το Κέντρο Εξυπηρέτησης Πελατών SONYστα παρακάτω τηλέφωνα:
+30211 19 88 791

Για κλήση από Κύπρο: +357 800 91150
Το Τηλεφωνικό μας Κέντρο λειτουργεί από Δευτέρα έως Παρασκευή, από τις 09:00 έως τις 18.00.

Ακριβώς μία από τα ίδια κι εγώ παλιότερα που είχα κάνει μία αγορά κατά λάθος. Δεν δίνουν χρήματα πίσω αλλά ούτε μου το άλλαξαν με το άλλο που ήθελα να αγοράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 17/1/2019 στις 1:35 ΜΜ, fytotech είπε

Τώρα το έχει σε προσφορά, στα 10€. Θα σου έλεγα να το πάρεις τώρα. Πραγματικά τα βγάζει τα λεφτά του. 

Έχω το Knowledge is Power και το Hidden Agenda. Ποιο από τα δύο να πάρω; Το frantics ή το Chimparty?

Και κάτι λίγο πιο άκυρο: Το Knowledge το πήρα από το US που το είχε 5$ αλλά δεν έχει ελληνικά. Άμα αγοραστεί από EU στην αρχή ρωτάει για γλώσσα αλλά σε αυτό τίποτα. Υπάρχει τρόπος να αλλάξει η γλώσσα ή τα language packs είναι region bounded?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, kaliakman είπε

Έχω το Knowledge is Power και το Hidden Agenda. Ποιο από τα δύο να πάρω; Το frantics ή το Chimparty?

Και κάτι λίγο πιο άκυρο: Το Knowledge το πήρα από το US που το είχε 5$ αλλά δεν έχει ελληνικά. Άμα αγοραστεί από EU στην αρχή ρωτάει για γλώσσα αλλά σε αυτό τίποτα. Υπάρχει τρόπος να αλλάξει η γλώσσα ή τα language packs είναι region bounded?

Στο δεύτερο όχι, δε γίνεται δυστυχώς.

Στο πρώτο και τα δύο έχουν πλάκα.

Το Frantics νομίζω ελάχιστα καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kaliakman είπε

Και κάτι λίγο πιο άκυρο: Το Knowledge το πήρα από το US που το είχε 5$ αλλά δεν έχει ελληνικά. Άμα αγοραστεί από EU στην αρχή ρωτάει για γλώσσα αλλά σε αυτό τίποτα. Υπάρχει τρόπος να αλλάξει η γλώσσα ή τα language packs είναι region bounded?

Πιθανών να μην γίνετε όπως λέει και ο fytotechαλλά δοκίμασες να έχεις την κονσόλα σου στα Ελληνικά και μετά να κατεβάσεις/τρέξεις το παιχνίδι;

Επεξ/σία από ChrisAce
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Πανος999 είπε

Ξερει κανεις τι διαφορα εχει το Battlefield 1 με το Battlefield 1 Revolution?? 

To revolution εχει αν θυμαμαι καλα και season pass με ολους τους χαρτες dlc κτλ μεσα.Αν και μεταξυ μας τα εδιναν ολα τσαμπα γιατι το βαρεθηκε ο κοσμος.

Επεξ/σία από icenex
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, icenex είπε

To revolution εχει αν θυμαμαι καλα και season pass με ολους τους χαρτες dlc κτλ μεσα.Αν και μεταξυ μας τα εδιναν ολα τσαμπα γιατι το βαρεθηκε ο κοσμος.

Κι εγώ από ότι θυμάμαι αν και το έχω νομίζω ναι είναι με όλα τα dlc αλλά τελευταία τα έδινε και τζάμπα τα dlc 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να φτιάξεις ένα corrupt save file.? Χθές μου πέταξε σε save witcher 3 με άπειρες ώρες.Έχω βέβαια backup απλά θέλω να ξέρω για άλλα παιχνίδια.Δεν έχω PS Plus , backup έχω σε usb.

btw ξενέρωσε κάνασ άλλοσ με το demo RE2? Νομίζω μετρούσε και το χρόνο στα μενού ,ούτε που πήρα χαμπάρι πότε τελείωσε.Και μετά λέω οκ στο επόμενο run θα πάω σφαίρα καθώς το πρώτο με έκοψε όταν μπήκα στο γραφείο του Chris.Η δεύτερη ξενέρα όταν κατάλαβα πως έχεις ένα run και ότι κάνεις. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Chocobo είπε

Υπάρχει τρόπος να φτιάξεις ένα corrupt save file.? Χθές μου πέταξε σε save witcher 3 με άπειρες ώρες.Έχω βέβαια backup απλά θέλω να ξέρω για άλλα παιχνίδια.Δεν έχω PS Plus , backup έχω σε usb.

btw ξενέρωσε κάνασ άλλοσ με το demo RE2? Νομίζω μετρούσε και το χρόνο στα μενού ,ούτε που πήρα χαμπάρι πότε τελείωσε.Και μετά λέω οκ στο επόμενο run θα πάω σφαίρα καθώς το πρώτο με έκοψε όταν μπήκα στο γραφείο του Chris.Η δεύτερη ξενέρα όταν κατάλαβα πως έχεις ένα run και ότι κάνεις. :(

μπορεις να φτιαξεις δευτερο account για να το παιξεις παλι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω το ps4pro cuh-7126b με λογισμικό 6.20 και την τηλεόραση samsung ue49mu7002 γιατί σε μερικά παιχνίδια ενώ παίζω το σήμα που στέλνει η κονσόλα στη τηλεόραση στιγμιαία σβήνει και επανέρχεται?

Δοκίμασα και 2160 - yuv420 αλλά και 2160 - rgb.

Γιατί το κάνει αυτό?

Και το κάνει και όταν έχω και το ps vr συνδεδεμένο

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να επιλέξεις από τις ρυθμίσεις του PS4 Pro output resolution 1080p.

Αν σταματήσουν οι διακοπές του σήματος, τότε αυτό σημαίνει οτι υπάρχει πρόβλημα στο καλώδιο και δεν σηκώνει το bandwidth.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα δεν θέλω να έχω 1080 ανάλυση στην 4k τηλεόραση μου.

Αν ήταν έτσι τότε για πιο λόγο αγόρασα το ps4pro?

 

Μα έχω βάλει το καλώδιο που είχε μέσα η κονσόλα όχι κάποιο άσχετο.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τέστ θα κάνεις για να δείς αν φταίει το καλώδιο............

Αν βάλεις 1080p και σταματήσουν οι διακοπές, τότε πρέπει να βρείς καινούργιο καλώδιο, certified για Premium High Speed.

ccpLabel.png

Επεξ/σία από panther_512
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...