Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηρα το ps slim απο γερμανο
ολο σφαλματα βγαζει στο assassins creed
στο pes τ ανεμιστηρακια δουλευουν τερμα

θα ηθελε συμβουλες πως να το διαχειριστω

εχω ακομα 11 μηνες εγγυηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Se7en92 είπε

πηρα το ps slim απο γερμανο
ολο σφαλματα βγαζει στο assassins creed
στο pes τ ανεμιστηρακια δουλευουν τερμα

θα ηθελε συμβουλες πως να το διαχειριστω

εχω ακομα 11 μηνες εγγυηση

Το assasin's creed πρεπει να μου εχει πεταξει πανω απο 30 σφαλματα στις 40 ωρες που εχω παιξει. 

Τα ανεμιστηρακια και στο pro σε καποια παιχνιδια δουλευουν και κανουν θορυβο λες και εχεις ηλεκτρικη σκουπα. 

Αφου εχεις εγγυηση αν θες να σου φυγει απο το μυαλο οτι κατι εχει , στειλτο , αλλα μην περιμενεις θαυματα για τα δυο προβληματα που αναφερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, markoliaz είπε

εχουν περασει απο τα χερια μου 9 διαφορετικα ps4 4 χρονια τωρα, απο ps4 απλο μεχρι ps4 pro...

προβλημα κουλο σε ps4 slim 1tb 2 μηνων...λοιπον μια βδομαδα τωρα ανοιγω το ps4 παντα με ps button και ολα κομπλε ανοιγει κανονικα...2 διαφορετικες φορες ομως, μου εμφανιζεται η οθονη που λεει πατηστε το ps4 button για να μπειτε στο profil....ε εκει το παταω αλλα τιποτα...ειναι λες και το ps button ειναι νεκρο...και καθε φορα κανω restart ωστε να ξεκολλησει..μετα το ανοιγω και ειναι κομπλε παλι....τι bug ειναι αυτο? πρωτη φορα το συνανταω....

Το os  του  ps4  είναι τραγικο.Κανε ένα  rebuld database  μπας και στρωσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Persona 3: Dancing in Moonlight Theme Οπως και για το 5 Δωρεαν Themes, πολυ ωραια και τα 2. Το link βγαζει σε Αμερικανικο store, αλλα υπαρχουν και στο Ευρωπαικο

Ειναι μονο για plus λογαριασμους

Επεξ/σία από najinblue3
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/1/2019 στις 12:17 ΜΜ, markoliaz είπε

εχουν περασει απο τα χερια μου 9 διαφορετικα ps4 4 χρονια τωρα, απο ps4 απλο μεχρι ps4 pro...

προβλημα κουλο σε ps4 slim 1tb 2 μηνων...λοιπον μια βδομαδα τωρα ανοιγω το ps4 παντα με ps button και ολα κομπλε ανοιγει κανονικα...2 διαφορετικες φορες ομως, μου εμφανιζεται η οθονη που λεει πατηστε το ps4 button για να μπειτε στο profil....ε εκει το παταω αλλα τιποτα...ειναι λες και το ps button ειναι νεκρο...και καθε φορα κανω restart ωστε να ξεκολλησει..μετα το ανοιγω και ειναι κομπλε παλι....τι bug ειναι αυτο? πρωτη φορα το συνανταω....

Μου το κάνει και εμένα αυτό μερικές φορές! Μόνο με επανεκκίνηση φτιάχνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν λίγο καιρό είχα γράψει για το Γνώση είναι Δύναμη.

Πήρα και το frantics, το οποίο παίχθηκε εχθές πρώτη φορά με παρέα.

Απλά, μπείτε και αγοράστε το άμεσα! Πάρα πολύ καλό παιχνίδι, ποικιλία παιχνιδιων, πολύ γέλιο και τα ζωάκια που σου δίνει και η αλεπού, αλλά και τα παιχνίδια που έχει. Είχα καιρό να περάσω τόσο καλά με παιχνίδι. Κάθε πίστα έχει κάτι ιδιαίτερο και αστείο. Γίνεται ένας χαμός και πέφτει πολύ γέλιο.

Ειδικά για όσους έχουν παιδιά πιστεύω είναι από τα καλύτερα παιχνίδια αλλά και για εμάς τους μεγαλύτερους είναι κομπλέ, θα περάσετε πολύ καλά.

 

Το μόνη αρνητικό είναι ότι παίζουν μέχρι 4. 

Επίσης, για να είναι στα ελληνικά, πρέπει να ρυθμίσετε γενικά την γλώσσα του Ps4 στα ελληνικά, δεν έχει μέσα στο παιχνίδι.

Επεξ/σία από panossar95
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panossar95 είπε

Πριν λίγο καιρό είχα γράψει για το Γνώση είναι Δύναμη.

Πήρα και το frantics, το οποίο παίχθηκε εχθές πρώτη φορά με παρέα.

Απλά, μπείτε και αγοράστε το άμεσα! Πάρα πολύ καλό παιχνίδι, ποικιλία παιχνιδιων, πολύ γέλιο και τα ζωάκια που σου δίνει και η αλεπού, αλλά και τα παιχνίδια που έχει. Είχα καιρό να περάσω τόσο καλά με παιχνίδι. Κάθε πίστα έχει κάτι ιδιαίτερο και αστείο. Γίνεται ένας χαμός και πέφτει πολύ γέλιο.

Ειδικά για όσους έχουν παιδιά πιστεύω είναι από τα καλύτερα παιχνίδια αλλά και για εμάς τους μεγαλύτερους είναι κομπλέ, θα περάσετε πολύ καλά.

Το μόνη αρνητικό είναι ότι παίζουν μέχρι 4. 

Πάρε και το νέο τους. Chimparty. Frantics 2.0!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, fytotech είπε

Πάρε και το νέο τους. Chimparty. Frantics 2.0!

Ναι το είδα και αυτό, λογικά είναι η επόμενη αγορά! 

Την έχω καταβρει με αυτά τα παιχνιδάκια. Πολύ φάση! Ειδικά το frantics, δε το περίμενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, panossar95 είπε

Ναι το είδα και αυτό, λογικά είναι η επόμενη αγορά! 

Την έχω καταβρει με αυτά τα παιχνιδάκια. Πολύ φάση! Ειδικά το frantics, δε το περίμενα!

Τώρα το έχει σε προσφορά, στα 10€. Θα σου έλεγα να το πάρεις τώρα. Πραγματικά τα βγάζει τα λεφτά του. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
On 15/01/2019 at 21:21, najinblue3 said:

Persona 3: Dancing in Moonlight Theme Οπως και για το 5 Δωρεαν Themes, πολυ ωραια και τα 2. Το link βγαζει σε Αμερικανικο store, αλλα υπαρχουν και στο Ευρωπαικο

Ειναι μονο για plus λογαριασμους

Για ένα δευτερόλεπτο κόντεψα να πάθω καρδιακό από τη χαρά μου. Νόμισα προς στιγμήν ότι θα βγάλουν remake του P3 στο PS4. 

Μετά διάβασα παρακάτω και ξενέρωσα τη ζωή μου. :(

 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τίποτα δεν έγινε.

Αγαπητέ πελάτη,

 

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την εμπιστοσύνη που δείχνετε στα προϊόντα της Sony.

 

Όσον αφορά την υπόθεση σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως δεν υπάρχει η δυνατότητα επιστροφής χρημάτων σε περιεχόμενο το οποίο έχει εγκατασταθεί και αξιοποιηθεί.Στον ακόλουθο σύνδεσμο μπορείτε να διαβάσετε την πολιτική επιστροφής χρημάτων.

 

https://www.playstation.com/el-gr/get-help/help-library/store---transactions/payments---refunds/playstation-store-cancellation-policy/

 

Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ή βοήθεια χρειαστείτε, σας παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινώνήσετε με το Κέντρο Εξυπηρέτησης Πελατών SONYστα παρακάτω τηλέφωνα:
+30211 19 88 791

Για κλήση από Κύπρο: +357 800 91150
Το Τηλεφωνικό μας Κέντρο λειτουργεί από Δευτέρα έως Παρασκευή, από τις 09:00 έως τις 18.00.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Ούτε music δεν έχει static theme ....

Δεν καταλαβαινω τι λες. Και περα απο αυτο το δινουν δωρεαν, αν θες premium σκας το 2ευρο και αγοραζεις. Γκρινια και για το τζαμπα, ΕΛΕΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...