Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

31 λεπτά πριν, johni41 είπε

Και δηλαδή αν χαλάσει ξαφνικά η κονσόλα δεν θα μπορώ να ξαναπαίξω σε άλλη ή μια νέα ; Αφού δεν θα μπορέσω να κάνω deactivate από την χαλασμένη κονσόλα; 

Όχι μόνο από την κονσόλα κάνεις deactivate. 

Αν χαλάσει δεν ξέρω τι μπορεί να κανεις.

28 λεπτά πριν, icenex είπε

Πας και το κανεις deactivate σε αυτην την σελιδα. https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action

Πήγα ...

 

Screenshot_2019-01-05-14-22-27-611_com.android.chrome.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, icenex είπε

Απο το κινητο δεν ξερω αν γινεται απο λαπτοπ εμενα μου βγαζει αυτο...

αασααδ.jpg

Εγώ πάτησα deactivate και σου ανέβασα τι δείχνει. 

Δεν μπορείς να κάνεις deactivate PS4 ή PS3 με άλλον τρόπο εκτός της κονσόλας.

Το είχα αναφέρει και παλαιότερα όσοι πουλάτε PS4 κάντε και deactivate πριν σβήσετε τα πάντα από το δίσκο. Αλλιώς θα κλαίτε το account. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα από το κινητό δουλεύει κανονικά και μου έχει επιλογή. 

Τώρα αν δεν γίνεται θα το μάθω κάποια στιγμή

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

Επεξ/σία από johni41
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, DimosMcLaren είπε

Εγώ πάτησα deactivate και σου ανέβασα τι δείχνει. 

Δεν μπορείς να κάνεις deactivate PS4 ή PS3 με άλλον τρόπο εκτός της κονσόλας.

Το είχα αναφέρει και παλαιότερα όσοι πουλάτε PS4 κάντε και deactivate πριν σβήσετε τα πάντα από το δίσκο. Αλλιώς θα κλαίτε το account. 

Δεν ξερω δεν το εχω πατησει ποτε να ειμαι ειλικρινης απλα το γκουγκλαρα και μου εβγαλε αυτη την σελιδα.Φανταζομαι και την χειροτερη περιπτωση που ανεφερες και πουλησεις την κονσολα σιγουρα θα μπορεις να επικοινωνησεις με την σονυ τηλεφωνικως να βγαλεις ακρη.Καπου διαβασα οτι γινεται και ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παρομοια περιπτωση που πουλησα την κονσολα μου και δεν ειχα κανει deactivate πριν χρονια, ειχα παρει τηλ την SONY και μια ευγενεστατη υπάλληλος μεσα σε δευτερολεπτα με βοηθησε και ειχα εκ νεου την επιλογη να κανω activate την νεα μου κονσολα. Δεν ειναι κατι δυσκολο, σου την κανουν deactivate αμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επισης ειδα οτι πας στο account και μετα διαλεγεις το media and devices και εκει σου εχει επιλογη deactivate all αλλα αυτο μπορεις να το κανεις απο οτι διαβαζα μια φορα καθε 6 μηνες.

Spoiler

 

 

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, icenex είπε

Επισης ειδα οτι πας στο account και μετα διαλεγεις το media and devices και εκει σου εχει επιλογη deactivate all αλλα αυτο μπορεις να το κανεις απο οτι διαβαζα μια φορα καθε 6 μηνες.

  Απόκρυψη περιεχομένων

Αυτό που λες είναι μόνο και αν άλλαξε κάτι τώρα μια φορά στους 6 μήνες γίνεται αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από εμένα. 

Πήρα και εγώ την προσφορά των 199 με το απλό ps4. Πρώτη φορά με κονσόλα στην ζωή μου οπότε έχω αρκετά μεγάλο backlog. 

Για αρχή έχω πάρει Nathan drake collection + το 4 και το the last of us οπότε θα ειμαι απασχολημένος (για λίγο 😁)

 

Στο δια ταυτα τώρα: Έχω κανονικά eu psn αλλά έφτιαξα και ένα account με us, αγόρασα καρτουλα για να φορτώσω λεφτά και πήρα και παιχνίδι που υπήρχε σε προσφορά. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα που δεν βρήκα, στο να έχεις account σε άλλο region εκτός από τον προφανη (λάθος διευθυνση)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, kaliakman είπε

Καλησπέρα και από εμένα. 

Πήρα και εγώ την προσφορά των 199 με το απλό ps4. Πρώτη φορά με κονσόλα στην ζωή μου οπότε έχω αρκετά μεγάλο backlog. 

Για αρχή έχω πάρει Nathan drake collection + το 4 και το the last of us οπότε θα ειμαι απασχολημένος (για λίγο 😁)

Στο δια ταυτα τώρα: Έχω κανονικά eu psn αλλά έφτιαξα και ένα account με us, αγόρασα καρτουλα για να φορτώσω λεφτά και πήρα και παιχνίδι που υπήρχε σε προσφορά. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα που δεν βρήκα, στο να έχεις account σε άλλο region εκτός από τον προφανη (λάθος διευθυνση)

Δεν υπαρχει κανένα πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει κανείς εμπειρία από thegamecollection.net;

εκανα προπαραγγελία το division 2 και παρηγγειλα και ένα ακόμα. Πόσες μέρες κάνει να έρθει Ελλάδα; Επίσης κανένας που να έχει λάβει κωδικό για private beta στο division 2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, marmagia είπε

Παιδιά έχει κανείς εμπειρία από thegamecollection.net;

εκανα προπαραγγελία το division 2 και παρηγγειλα και ένα ακόμα. Πόσες μέρες κάνει να έρθει Ελλάδα; Επίσης κανένας που να έχει λάβει κωδικό για private beta στο division 2;

Το πολυ μια βδομαδα μου κανουν εμενα. Εχω παρει πολλες φορες απο εκει. Παντως ενω εβγαζε πιο συχνα προσφορες τωρα τελευταια μου τα εχει χαλασει λιγο . Anyway για 2 λιρες μεταφορικα αξιζει να παρεις απο εκει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/1/2019 στις 10:12 ΠΜ, marmagia είπε

Παιδιά έχει κανείς εμπειρία από thegamecollection.net;

εκανα προπαραγγελία το division 2 και παρηγγειλα και ένα ακόμα. Πόσες μέρες κάνει να έρθει Ελλάδα; Επίσης κανένας που να έχει λάβει κωδικό για private beta στο division 2;

 

Aπο τα πιο κορυφαία internetικά μαγαζιά για games. Και εμένα για αθήνα γύρω στις 7 μέρες κάνουν να μου έρθουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμουν να πάρω απο Store το WAW 2 με το season pass η το BTF V που ήταν σε προσφορά,το WAW έληξε,έχει το BTF V έως τις 12/01.Εχω όμως το BTF 1 χωρίς το premium.

To BTF V είναι στον 2ο παγκόσμιο πόλεμο όπως το WAW 2;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...