Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δεν χρειάζεται να φτιάξεις υποχρεωτικά και άλλο  psn id μπορείς να διαλέξεις και το guest psn id που στην ουσία είναι προσωρινό με το που κλείσει η κονσόλα χάνετε.

Γι' αυτό πρέπει να έχεις Αμερικάνικο psn id ή δουλεύει και στο Ελληνικό?

Για να αγοράσεις κάτι από το United states psn id σου πρέπει να είναι μόνο για Usa ή μπορεί και north america?

το κατεβασα απο το αμερικανικο psn id και το παιζω απο το ελληνικο προφιλ μου κανονικα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. 

θέλω να αγοράσω ακουστικά για την κονσόλα μου ps4pro που να υποστηρίζουν και surround αλλά να μην είναι μόνο για το ps4 αλλά και για άλλες συσκευές όπως π. χ. κινητό και Xbox one. 

Και αν είναι δυνατόν όχι πάνω από 80 ευρώ 

κοιταξε για hyper x cloud 2 αν μπορεις να τα βρεις σε αυτην την τιμη αλλιως κατι σε 3,5 jack η 3,5 και usb. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, athanasiou2 είπε

το κατεβασα απο το αμερικανικο psn id και το παιζω απο το ελληνικο προφιλ μου κανονικα

Στο Αμερικάνικο psn id σου τι χωρά έχεις διαλέξει?

Usa?

Εγώ που έχω διαλέξει California θα έχω πρόβλημα αν αγοράσω έναν κωδικό για Αμερική γενικότερα είτε north, είτε west κ.τ.λ.

41 λεπτά πριν, dinos234 είπε

κοιταξε για hyper x cloud 2 αν μπορεις να τα βρεις σε αυτην την τιμη αλλιως κατι σε 3,5 jack η 3,5 και usb. 

Αν πάρεις ακουστικά με jack 3.5 θα έχουν κανονικά surround ή για να υποστηρίζουν surround πρέπει υποχρεωτικά να είναι bluetooth?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Στο Αμερικάνικο psn id σου τι χωρά έχεις διαλέξει?

Usa?

Εγώ που έχω διαλέξει California θα έχω πρόβλημα αν αγοράσω έναν κωδικό για Αμερική γενικότερα είτε north, είτε west κ.τ.λ.

Αν πάρεις ακουστικά με jack 3.5 θα έχουν κανονικά surround ή για να υποστηρίζουν surround πρέπει υποχρεωτικά να είναι bluetooth?

Συνήθως το surround υπάρχει σε ακουστικά 3.5 και usb μαζί που είναι όπως cloud v2 πχ το Bluetooth είναι άλλο δεν παίζει ρόλο με το sorround υπάρχουν και ακουστικά εννοείται με 7.1 Bluetooth αλλά συνήθως είναι ποιο ακριβά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που πήρα τα wireless platinum headset 7.1 της Sony (Τα πήρα επειδή λόγω παιδιού μόνο βράδυ μπορώ να παίζω. Δεν ξέρω αν υπάρχουν καλύτερα) είναι τρομερά ! Έπαιζα το The last of us με ακουστικά και το δοκίμασα και χωρίς. Δεν υπάρχει σύγκριση ! Ακόμα και όταν λείπει ο μικρός πάλι με ακουστικά παίζω. Η ποιότητα του ήχου δεν υπάρχει ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το surround δίνει άλλο νόημα στο παιχνίδι λες και έχεις ήχο σύστημα και ακούς τον ήχο από εκεί που πρέπει αλλά απλά φοράς ακουστικά με δυνατότητα surround.

 

Απλά εγώ θέλω να έχω μεν αυτήν την δυνατότητα αλλά να μπορώ να χρησιμοποιήσω τα ακουστικά και σε άλλες πηγές ήχου όπως κινητό και xbox one x.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα platinum της sony είναι αρκετα καλα λογο και 3d ηχου αλλα είναι λιγακι ποιο ακριβα επισης δεν  γνωρίζω αν κανουν και σε xbox. 

εγω εχω τα razer kraken v2 αλλα δεν κανουν για xbox επισης αργοτερα ισως κοιτάξω για τα cloud v2 η soundblaster h7 τα οποια λενε είναι καλυτερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Είσαι σίγουρος ότι τα razer kraken ver2 δεν κάνουν για xbox one γιατί νομίζω ότι αυτά κάνουν παντού απλά ίσως δεν έχουν το surround feature.

ναι δεν κανουν δεν βγαζουν καν ηχο γενικα για xbox 3,5 jack 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Paragontas-x είπε

Ναι το surround δίνει άλλο νόημα στο παιχνίδι λες και έχεις ήχο σύστημα και ακούς τον ήχο από εκεί που πρέπει αλλά απλά φοράς ακουστικά με δυνατότητα surround.

Απλά εγώ θέλω να έχω μεν αυτήν την δυνατότητα αλλά να μπορώ να χρησιμοποιήσω τα ακουστικά και σε άλλες πηγές ήχου όπως κινητό και xbox one x.

Hyper X Cloud 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, dinos234 είπε

ναι δεν κανουν δεν βγαζουν καν ηχο γενικα για xbox 3,5 jack 

Σοβαρά μιλάς προϊόν razer και να μην είναι συμβατό με xbox one controller/console? Γιατί εδώ λέει άλλα. Εκτός αν εσύ μιλάς για τα απλά razer kraken v2 και όχι για τα pro.

Μήπως έχεις κάνει κάτι λάθος στις ρυθμίσεις ή δεν κάνει καλή επαφή το jack 3.5 στο μοχλό?

Μου φαίνεται τρομερά περίεργο και κουλό.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Σοβαρά μιλάς προϊόν razer και να μην είναι συμβατό με xbox one controller/console? Γιατί εδώ λέει άλλα. Εκτός αν εσύ μιλάς για τα απλά razer kraken v2 και όχι για τα pro.

Μήπως έχεις κάνει κάτι λάθος στις ρυθμίσεις ή δεν κάνει καλή επαφή το jack 3.5 στο μοχλό?

Μου φαίνεται τρομερά περίεργο και κουλό.

Είναι τα razer Kraken pro v2 usb 7.1 δεν είναι η έκδοση με το καρφί αν ήταν θα έκαναν αλλά επειδή είναι με usb δεν κάνουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...