Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 23/12/2018 στις 1:06 ΜΜ, Eddy_Gordo είπε

Έχει πάρει κάποιος  από το ps store το Knowledge is power decades να μου πει αν έχει Ελληνικά;  

Έχει ελληνικά κανονικά το αγόρασα χθές

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αγόρασε μήπως κανείς από εδώ το Gran Turismo Sport Collector's Edition από το αγγλικό Amazon τον τελευταίο μήνα (που το είχε σε τιμή χώμα); Γιατί πήρα σήμερα το δικό μου και ήταν σε τραγική κατάσταση. Οπότε θέλω να τσεκάρω μην τυχών και έδιωχναν ελαττωματικά κομμάτια (φυσικά και δεν έχουν απόθεμα πλέον για αντικατάσταση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά,θέλω να βάλω το RDR 2 για το PS4 προς πώληση,όμως δεν μπορώ γιατί το πεδίο της περιγραφής είναι γκρι και έτσι δεν μπορώ να προχωρήσω. Μήπως ξέρετε γιατί ?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, simon3008 είπε

Παιδιά,θέλω να βάλω το RDR 2 για το PS4 προς πώληση,όμως δεν μπορώ γιατί το πεδίο της περιγραφής είναι γκρι και έτσι δεν μπορώ να προχωρήσω. Μήπως ξέρετε γιατί ?  

Και σκέφτηκες να ρωτήσεις στο τοπικ του PS4 (να το διαφημίσεις κιόλας); 🤣

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη το παίρνεις έτσι στραβά φίλε μου. Απλά δεν ξέρω που αλλού να ρωτήσω.Εδω είναι ερωτήσεις για το playstation. Αν δεν ρωτήσω εδώ τότε που? Δε χρειάζεται να "τσιμπιόμαστε" με το παραμικρό. Ειρήνη αδερφέ.Αν μπορείς να μου απαντήσεις,πολύ ευχαρίστως.

Και "διαφημίσεις" δεν κάνω για κανέναν σε αυτόν τον Πλανήτη.Ποτέ δεν έκανα και ούτε ποτέ θα κάνω  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά! 

 

Ξέρεις κανείς πως μπορώ με τους φίλους να παίζουμε Pro online άνω των 2 ατόμων? Με 2 άτομα πηγαίνω στον προθάλαμο φτιάχνουμε αίθουσα και προκαλώ τον φίλο μου, αλλά πως γίνεται άνω των 2? 

 

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να ρωτήσω πως γίνεται να συνδεθούν 2 dualshock σε 1 ps4. Έχω το δικό μου και το πηγαίνω σε φίλο για να παίξουμε. Συνδέεται το δικό μου και το δικό του μένει off. Υπάρχει κάποιο tutorial;

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, thephotoshoped είπε

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να ρωτήσω πως γίνεται να συνδεθούν 2 dualshock σε 1 ps4. Έχω το δικό μου και το πηγαίνω σε φίλο για να παίξουμε. Συνδέεται το δικό μου και το δικό του μένει off. Υπάρχει κάποιο tutorial;

Αν συνδέσετε και τα 2  ταυτόχρονα με καλώδιο micro usb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, thephotoshoped είπε

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να ρωτήσω πως γίνεται να συνδεθούν 2 dualshock σε 1 ps4. Έχω το δικό μου και το πηγαίνω σε φίλο για να παίξουμε. Συνδέεται το δικό μου και το δικό του μένει off. Υπάρχει κάποιο tutorial;

Εννοείς κάποιο κάποιο κρυμμένο tutorial που δεν στο βγάζει με ένα απλό google search?!

Αναφορά σε κείμενο

The first time you use a controller or when you want to use the controller on another PS4™ system, you'll need to pair it with the system. Connect the controller to your system with a USB cable while the system is on. When you want to use two or more controllers, you must pair each controller separately.

https://manuals.playstation.net/document/gb/ps4/basic/usecontroller.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, thephotoshoped είπε

Καλησπέρα σε όλους. Θέλω να ρωτήσω πως γίνεται να συνδεθούν 2 dualshock σε 1 ps4. Έχω το δικό μου και το πηγαίνω σε φίλο για να παίξουμε. Συνδέεται το δικό μου και το δικό του μένει off. Υπάρχει κάποιο tutorial;

Το χειριστήριο που δεν συνδέεται το συνδεσα σε αλλο ps4 με καλοδιο να ενεργοποιηθεί εκει και το ξανα έβαλα στο δικο μου και έπαιξα διπλό με φίλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. 

 

θέλω να αγοράσω ακουστικά για την κονσόλα μου ps4pro που να υποστηρίζουν και surround αλλά να μην είναι μόνο για το ps4 αλλά και για άλλες συσκευές όπως π. χ. κινητό και Xbox one. 

Και αν είναι δυνατόν όχι πάνω από 80 ευρώ 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/12/2018 στις 2:18 ΜΜ, Calvo 3339 είπε

Το χειριστήριο που δεν συνδέεται το συνδεσα σε αλλο ps4 με καλοδιο να ενεργοποιηθεί εκει και το ξανα έβαλα στο δικο μου και έπαιξα διπλό με φίλο

Πρεπει να φτιαξεις και user για να δουλεψει το δευτερο κοντρολερ μηπως προσπαθειτε να τα συνδεσετε και δεν εχετε φταιξει ενα δευτερο user?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/horizon-zero-dawn-ps4-us-ca-cd-key

το αγορασα προχθες 9ευρω.για οποιον ενδιαφερεται δε φενεται να το γραφει καπου αλλα ειναι η complete edision με το frozen wild

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, icenex είπε

Πρεπει να φτιαξεις και user για να δουλεψει το δευτερο κοντρολερ μηπως προσπαθειτε να τα συνδεσετε και δεν εχετε φταιξει ενα δευτερο user?

Δεν χρειάζεται να φτιάξεις υποχρεωτικά και άλλο  psn id μπορείς να διαλέξεις και το guest psn id που στην ουσία είναι προσωρινό με το που κλείσει η κονσόλα χάνετε.

4 λεπτά πριν, athanasiou2 είπε

www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/horizon-zero-dawn-ps4-us-ca-cd-key 

το αγορασα προχθες 9ευρω.για οποιον ενδιαφερεται δε φενεται να το γραφει καπου αλλα ειναι η complete edision με το frozen wild

Γι' αυτό πρέπει να έχεις Αμερικάνικο psn id ή δουλεύει και στο Ελληνικό?

Για να αγοράσεις κάτι από το United states psn id σου πρέπει να είναι μόνο για Usa ή μπορεί και north america?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...