Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

22 hours ago, Eddy_Gordo said:

Έχει πάρει κάποιος  από το ps store το Knowledge is power decades να μου πει αν έχει Ελληνικά;  

Εχω το knowledge is power, και φυσικά έχει ελληνικά. Δεν βρισκω το λόγο να μην έχει ελληνικα μια καινουρια έκδοχή του με ερωτήσεις της δεκαετίας 1980-2010, από την ίδια ακριβώς εταιρεία. Δεν έχω τη κονσόλα μπροστά μου , θα μπορούσα να σου απαντήσω με σιγουριά βλέποντας το παιχνίδι στο ps store, ίσως να μπορούσες να το τσεκάρεις κι εσύ από την κονσόλα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dinos234 είπε

Το παλιό ps4 έχει γίνει και αυτό ban η μόνο το account σου ? 

Εσύ θες λογικά να μεταφέρεις τον λογαριασμό σου δηλαδή τα παιχνίδια σε άλλο ps4 αλλά είναι ban το account με τα παιχνίδια ? 

Μεταφορά από το ένα ps4 στο άλλο γίνεται όπως είπε ο Tilemaxx μέσω καλωδίου lan από το ένα στο άλλο μεταφέρονται τα πάντα δεν το έχω δοκιμάσει αλλά έχω δει παιχνίδια saves εφαρμογές κτλ και μετά για να γίνει primary ρυθμίσεις activate as your primary. 

Δεν ξέρω αν γίνεται όμως με ban λογαριασμό αυτό διότι αν πάθει ένας λογαριασμός ban συνήθως τον ξεχνάς για πάντα και ότι παιχνίδια είχες αγοράσει.

Το account. Δυστυχως δεν γινεται να το κανεις primary offline. Εκει κολλαω και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, jay_D είπε

Το account. Δυστυχως δεν γινεται να το κανεις primary offline. Εκει κολλαω και εγω

Νομίζω αυτό που ζητάς δεν γίνεται μόνο και αν αλλά χλομό πολύ επικοινωνήσεις με την sony και σου ξεκλειδώσουν τον λογαριασμό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nickstonecity είπε

Εχω το knowledge is power, και φυσικά έχει ελληνικά. Δεν βρισκω το λόγο να μην έχει ελληνικα μια καινουρια έκδοχή του με ερωτήσεις της δεκαετίας 1980-2010, από την ίδια ακριβώς εταιρεία. Δεν έχω τη κονσόλα μπροστά μου , θα μπορούσα να σου απαντήσω με σιγουριά βλέποντας το παιχνίδι στο ps store, ίσως να μπορούσες να το τσεκάρεις κι εσύ από την κονσόλα σου

Αυτό το έχω κι εγώ. Έχω κοιτάξει στο στορ και στις γλώσσες δεν αναφέρει καν τα Ελληνικά,  αλλά μου είπαν αν το κατεβάσω με ελληνικό λογαριασμό και έχοντας ως γλωσσα συστήματος  τα ελληνικά μπαίνουν αυτόματα σαν γλωσσα.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Eddy_Gordo είπε

Αυτό το έχω κι εγώ. Έχω κοιτάξει στο στορ και στις γλώσσες δεν αναφέρει καν τα Ελληνικά,  αλλά μου είπαν αν το κατεβάσω με ελληνικό λογαριασμό και έχοντας ως γλωσσα συστήματος  τα ελληνικά μπαίνουν αυτόματα σαν γλωσσα.  

ετσι γινοταν στο προηγουμενο, λογικα το ιδιο θα γινεται και σε αυτο, αφου ειναι σιγουρο πως υπαρχει ελληνικη εκδοση. Είδα και σχολιο στο skroutz που το επιβεβαιωνει(για το store)... και στο προηγουμενο δεν εγραφε τιποτα για ελληνικα στο store(αλλα ειχε)

Επεξ/σία από xavier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα deals που έχει τώρα 

Έχει pro 2019 στα 25€ και tekken στα 20€ 

 

Τι λέτε για αυτά τα δύο; Αξίζει η αγορά;

 

(Το pro το είχε πριν λίγο καιρο,για λίγο διάστημα στα 19.90€ )

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Στα deals που έχει τώρα 

Έχει pro 2019 στα 25€ και tekken στα 20€ 

Τι λέτε για αυτά τα δύο; Αξίζει η αγορά;

(Το pro το είχε πριν λίγο καιρο,για λίγο διάστημα στα 19.90€ )

Το pro που και που ναι βγαίνει αν σε ενδιαφέρουν χτύπα και τα δύο το tekken 7 με ενδιαφέρει εμένα αλλά προέχει τώρα το assassin's creed oddysey και το tomb raider shadow. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Κουφό" πρόβλημα με το Internet connection (Wi-Fi). Από χθες το βράδυ κάθε λίγη ώρα παγωνε το download ενος παιχνιδιού (ακόμα και εκτός rest mode). Έπρεπε να μπω στο "test nw connection" για να ξεπαγωσει το download. Πριν λίγο έβαλα cloudflare dns και όλα είναι οκ μέχρι τώρα... Cyta ο isp. 

Update: Συνεχίζεται το πρόβλημα τελικά... Απλώς με το νέο dns κατεβάζει πιο γρήγορα.

Update 2: Λύθηκε όταν έβαλα το ps σε οριζόντια θέση... 

Επεξ/σία από razkal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γνώστες του Pro Evolution Soccer 2018 δώστε μου τα φώτα σας...   Ποιο απ' όλα τα patches που κυκλοφορούν να βάλω; Αυτά από την WeHellas (δεν με νοιάζει σώνει και καλά να έχει ΟΛΕΣ της ελληνικές ομάδες), ή κάποιο από τα ξένα (Red Devil, Real, Monster κλπ.). Διαβάσω πως είναι λάθος να τα βάλεις όλα μαζί οπότε αν κάποιος ξέρει, let me know.

Επεξ/σία από flick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...