Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά το βρήκα παιδιά όλα κομπλέ.Απλα μου κατεβάζει μόνο με 2.1mbps υπάρχει κάποιο κολπάκι να κατεβάζει γρηγορότερα γιατί 23 gb λέει 13 ωρες....Αυτά από yt ισχύουν η είναι μούφες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Tilemaxx είπε

Και εμένα το Plus κανονικά έληγε τον Απρίλη, αλλά γράφει ότι λήγει Ιούλιο. Μάλλον glitch που σου δίνει «δωράκι» καταλαθος.

το θεμα ειναι αλλο,μου τελειωνει το πλασ στο συγκεκριμενο account κανω ενα καινουργιο account για 14 μερες trial μεχρι να πληρωθω και οταν τελειωνει γυρναω στο primary account μου και ειμαι πλας χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε pro, και ενώ έπαιζα AC odyssey, ξαφνικά σε κάποια μάχη, και ενώ ο ανεμιστήρας δούλευε αρκετά, έριξε στροφές και ξαφνικά είχα άπειρο lag. Έπρεπε να γυρίσω προς μεριά που δεν είχε πολλά εφέ ώστε να φύγω από τη μάχη. Μετά συνέχισα το game play για καμιά ώρα χωρίς θέμα. 

 

Τι λέτε? Να το ανοίξω πρώτα για καθάρισμα? Γενικά έβγαζε αρκετό ζεστό αέρα, οπότε έκανε δουλειά ο ανεμιστήρας, και λογικά δεν έχω θέμα και με την πάστα. 

 

Το αγόρασα τον Σεπτέμβριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, overpower είπε

Σε pro, και ενώ έπαιζα AC odyssey, ξαφνικά σε κάποια μάχη, και ενώ ο ανεμιστήρας δούλευε αρκετά, έριξε στροφές και ξαφνικά είχα άπειρο lag. Έπρεπε να γυρίσω προς μεριά που δεν είχε πολλά εφέ ώστε να φύγω από τη μάχη. Μετά συνέχισα το game play για καμιά ώρα χωρίς θέμα. 

Τι λέτε? Να το ανοίξω πρώτα για καθάρισμα? Γενικά έβγαζε αρκετό ζεστό αέρα, οπότε έκανε δουλειά ο ανεμιστήρας, και λογικά δεν έχω θέμα και με την πάστα. 

Το αγόρασα τον Σεπτέμβριο. 

Οχι καθάρισμα σε 3 μήνες,ούτε πάστα,σε κανά 1-2 χρόνια θα χρειαστεί ανάλογα την χρήση.Είναι κάποια games πιο βαριά η μπορεί να είναι θέμα optimization.

Αν οι αεραγωγοί εισόδου αέρα στα πλαινά είναι βουλωμένοι καθάρισε την σκόνη με 1 πινέλο.Επίσης αριστερά,δεξιά και πίσω να υπάρχει κενό για σωστό αερισμό.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Οχι καθάρισμα σε 3 μήνες,ούτε πάστα,σε κανά 1-2 χρόνια θα χρειαστεί ανάλογα την χρήση.Είναι κάποια games πιο βαριά η μπορεί να είναι θέμα optimization.

Αν οι αεραγωγοί εισόδου αέρα στα πλαινά είναι βουλωμένοι καθάρισε την σκόνη με 1 πινέλο.Επίσης αριστερά,δεξιά και πίσω να υπάρχει κενό για σωστό αερισμό.

Προφανώς και έχουν κενό. Τεσπα, θα δω αν θα το ξανακάνει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μια χαρα προσφορες για Ελλαδα απτις αλυσιδες παντως. Αξιζει να τσιμπησετε οσοι ενδιαφερεστε

Επεξ/σία από Alastor192
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα. Θελω τη βοηθεια σας. 

Εχω ενα ps4 το fat. Σε αυτο μεσα εχω το pt απο το παλιο μου account το οποιο εχει ban οποτε δεν μπορω να το περασω αλλου και να το κανω primary. 

Σκεφτομαι να παρω ενα ps4 pro αλλα θα μπορω να κανω καπως clone ολο το παλιο ps4 και να εχω το pt και στην αλλη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 22/12/2018 στις 5:33 ΜΜ, Giannis_kan είπε

Στο witcher 3 Goty υπάρχει πουθενά να λέει πόσες ώρες gameplay έχεις κάνει μέχρι στιγμής? 

Νομίζω στο  Inventory  πατάς R3 για τσέκαρε ...

Επεξ/σία από geopilot
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, jay_D είπε

Παιδια καλησπερα. Θελω τη βοηθεια σας. 

Εχω ενα ps4 το fat. Σε αυτο μεσα εχω το pt απο το παλιο μου account το οποιο εχει ban οποτε δεν μπορω να το περασω αλλου και να το κανω primary. 

Σκεφτομαι να παρω ενα ps4 pro αλλα θα μπορω να κανω καπως clone ολο το παλιο ps4 και να εχω το pt και στην αλλη? 

Backup μέσω LAN από την μια κονσόλα στην άλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, jay_D είπε

Σευχαριστω για την απαντηση. 

Το θεμα ειναι θα πως θα κανωprimary το banned account? 

Το παλιό ps4 έχει γίνει και αυτό ban η μόνο το account σου ? 

Εσύ θες λογικά να μεταφέρεις τον λογαριασμό σου δηλαδή τα παιχνίδια σε άλλο ps4 αλλά είναι ban το account με τα παιχνίδια ? 

Μεταφορά από το ένα ps4 στο άλλο γίνεται όπως είπε ο Tilemaxx μέσω καλωδίου lan από το ένα στο άλλο μεταφέρονται τα πάντα δεν το έχω δοκιμάσει αλλά έχω δει παιχνίδια saves εφαρμογές κτλ και μετά για να γίνει primary ρυθμίσεις activate as your primary. 

Δεν ξέρω αν γίνεται όμως με ban λογαριασμό αυτό διότι αν πάθει ένας λογαριασμός ban συνήθως τον ξεχνάς για πάντα και ότι παιχνίδια είχες αγοράσει.

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο χαζή η ερώτηση αλλά δεν είναι για μένα μιας και δεν έχω PS. Tα παιχνίδια από τα κλειδάδικα μπορούν να παίξουν χωρίς ενεργή συνδρομή στο PS σωστά; Δηλαδή αγοράζουμε τον κωδικό, τον βάζουμε και παίζουμε. Το online κομμάτι δε μας απασχολεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, 1988panos2171 είπε

Λίγο χαζή η ερώτηση αλλά δεν είναι για μένα μιας και δεν έχω PS. Tα παιχνίδια από τα κλειδάδικα μπορούν να παίξουν χωρίς ενεργή συνδρομή στο PS σωστά; Δηλαδή αγοράζουμε τον κωδικό, τον βάζουμε και παίζουμε. Το online κομμάτι δε μας απασχολεί.

Ότι βλέπεις στα κλειδάδικα (για PS μιλάω μόνο) δεν είναι κωδικοί (όπως π.χ για steam) αλλά λογαριασμοί στο PSN. Ουσιαστικά αγοράζεις (συνήθως για λίγο διάστημα) λογαριασμούς που έχουν τα games που θες.

Προσωπικά λέω να μην ασχολείσαι καθόλου με κλειδάδικα στο PS.

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...