Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, james9tito είπε

Και γιατί δεν κάνεις και έναν αμερικάνικο να ψωνίζεις από εκεί? Και θα παίζεις με τον ελληνικό κανονικά. Εγώ έτσι κάνω 

Μπορείς να αγοράσεις με revolut κλπ? Ή μόνο με gift card? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όλα καλά στο ps4 αλλά να μην υπάρχει τρόπος να δεις πόσο θέλει ακόμα γα να ολοκληρωθεί η εγκατάσταση ενός παιχνιδιού χωρίς να πρέπει να το τρέξεις.

Δεν μιλάω για την γρήγορη εγκατάσταση αλλά για την ολική να σου δείχνει κάπου στο μενού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον ακουστε τωρα το εξης κουλο,ειχα κανει κανα δυο απανωτες trial για 14 μερες σε δυο διαφορετικα account απο το ps4 μου και εχτες ηταν να ληξουν. σημερα μπενω στο βασικο μου account μου δειχνει οτι εχω plus μενω παγωτο και το καλητερο απο ολα παω να δω τις προσφορες του plus στο store και μου γραφει απο κατω you are already a ps plus member.your current membership will expire on 12/11/2018 WTF??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μήπως το είχες βάλει να ανανεώνεται αυτόματα κάθε μήνα τραβώντας τα λεφτά από το λογαριασμο σου; 

Για τσέκαρε το γιατί συνήθως αυτό είναι προεπιλογή όταν αγοράζεις κάτι. 

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

12/11/19 τι φαση? θα γυρισεις το χρονο πισω για να ληξει η συνδρομη σου?μηπως κανεις εσυ λαθος και διαβασες λαθος ημερομηνια?

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ρε φιλε εχω καραφλιασει τις πιστωτικες τις κανω delete κατευθειαν δεν παιζει να χει γινει auto renew στο playstation subscriptions στο αccount μου γραφει starts 12/8/2018 expires 12/11/2018 και απο κατω status in use σκεψου κατεβαζω το soma αυτη τη στιγμη που μιλαμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, katman2000 είπε

δεν ξερω ρε φιλε εχω καραφλιασει τις πιστωτικες τις κανω delete κατευθειαν δεν παιζει να χει γινει auto renew στο playstation subscriptions στο αccount μου γραφει starts 12/8/2018 expires 12/11/2018 και απο κατω status in use σκεψου κατεβαζω το soma αυτη τη στιγμη που μιλαμε

Κουράστηκε ο santa claus να μπαίνει από τζάκια.... πλέον μπαίνει από... accounts :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, katman2000 είπε

δεν ξερω ρε φιλε εχω καραφλιασει τις πιστωτικες τις κανω delete κατευθειαν δεν παιζει να χει γινει auto renew στο playstation subscriptions στο αccount μου γραφει starts 12/8/2018 expires 12/11/2018 και απο κατω status in use σκεψου κατεβαζω το soma αυτη τη στιγμη που μιλαμε

Μηπως ειναι στον αλλο λογαριασμο που λες οτι εχεις ενεργοποιημενο;; η μηπως λεει 19 και μπερδεύτηκες;για βγαλε φωτο εντυπωση μου κανει.βρε λες να βρηκες glitch για infinitive συνδρομη; 😂😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Giannis_kan είπε

Στο witcher 3 Goty υπάρχει πουθενά να λέει πόσες ώρες gameplay έχεις κάνει μέχρι στιγμής? 

Στα  save του παιχνιδιού κοίταξες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Giannis_kan είπε

Στο witcher 3 Goty υπάρχει πουθενά να λέει πόσες ώρες gameplay έχεις κάνει μέχρι στιγμής? 

Να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω ο αδελφός μου παίζει το συγκεκριμένο παιχνίδι αν το βρω θα γράψω. 

Όπως είπες και ο Spartan29gr κάποια παιχνίδια το λένε και στα save αλλά δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο λέει. 

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, icenex είπε

Μηπως ειναι στον αλλο λογαριασμο που λες οτι εχεις ενεργοποιημενο;; η μηπως λεει 19 και μπερδεύτηκες;για βγαλε φωτο εντυπωση μου κανει.βρε λες να βρηκες glitch για infinitive συνδρομη; 😂😝

οχι ρε φιλε αφου εχει σταυρουδακι πανο στο ιδιο το  account name μισο ερχετε και η φωτο

IMG_0732.JPG

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς μπαίνει σε sleep mode και να κατεβάζει ταυτόχρονα το ps4 τα έκανα όλα βήμα βήμα όσα είδα και μου το πάει πάλι απο 0% το πήρα σήμερα το ps4 σιμ και δεν βγάζω άκρη αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, katman2000 είπε

οχι ρε φιλε αφου εχει σταυρουδακι πανο στο ιδιο το  account name μισο ερχετε και η φωτο

IMG_0732.JPG

Και εμένα το Plus κανονικά έληγε τον Απρίλη, αλλά γράφει ότι λήγει Ιούλιο. Μάλλον glitch που σου δίνει «δωράκι» καταλαθος.

Επεξ/σία από Tilemaxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...