Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όντως, ούτε εγώ το βλέπω τώρα. Παίζει να τελείωσε, αλλά παρακολούθησε το γιατί το βγάζουν συνέχεια. Εγώ έτσι το πήρα από το αγγλικό την τρίτη φορά που το έβγαλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 hours ago, fytotech said:

Το FIFA είναι πολύ πιο ωραίο (δεν το λέω για το αναμενόμενο Flame). Είναι πιο ωραίο πάντως για άτομα που είναι άσχετα με gaming και παίζουν από τον καναπέ.

Ίσως το Pro να είναι πιο αληθοφανές και πιο κοντά στο πως θα ήταν ένας πραγματικός αγώνας αλλά για όποιον δεν το έχει επιστήμη και θέλει απλά να χαλαρώσει, για μένα παίρνει το FIFA. 

Ένα παιχνίδι το χρόνο είναι. Ακόμα και full price, το μοιράζεσαι με αυτούς που παίζεις κι έρχεται τρεις καφέδες ο ένας. Αν μπορείς να περιμένεις και λίγο τότε το παίρνεις με 40€ καινούργιο.

Πάντως δεν έχεις να χάσεις και τίποτα. Κατέβασε το Pro και δες αν σου κάνει. Άμα σου κάνει τότε δεν υπάρχει λόγος για το FIFA. 

Έχει το Fifa ελληνική περιγραφή; Η μόνο το pro;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, marmagia είπε

Έχει το Fifa ελληνική περιγραφή; Η μόνο το pro;

Να σου πω την αλήθεια, επειδή προτιμώ την αγγλική, δεν έχω κοιτάξει. Θα δω το βράδυ αν δεν απαντήσει κάποιος άλλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα για τον αδελφό μου την apex racing τιμονιέρα έπαιξε λίγο need for speed αλλά παρατήρησα και εγώ και ο αδελφός μου ότι δεν έχει τόσο σωστό στρίψιμο όταν πάει να στρίψει δεξιά ή αριστερά ξέρει κανείς πως αλλάζει αυτό ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο psdeals μου δείχνει ότι είναι δωρεάν το 2K16. Όταν όμως πηγαίνω στο store δεν μου έχει επιλογή για αγορά, αλλά μόνο για προσθήκη στην wishlist. Συμβαίνει το ίδιο και σε άλλους;

https://psdeals.net/gr-store/game/1058727/nba-2k16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, amakrido είπε

Στο psdeals μου δείχνει ότι είναι δωρεάν το 2K16. Όταν όμως πηγαίνω στο store δεν μου έχει επιλογή για αγορά, αλλά μόνο για προσθήκη στην wishlist. Συμβαίνει το ίδιο και σε άλλους;

https://psdeals.net/gr-store/game/1058727/nba-2k16

Αν και δεν παιζω τετοια παιχνιδια πηγα να το δω απο περιεργεια...και σε μενα το ιδιο κανει μονο προσθηκη στην λιστα μου βγαζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μας φτύνουν έτσι στις εκπτώσεις;

Είναι τραγική η διαφορά με τις Αμερικανικές.

Θα είχα πάει ήδη σε Αμερικανικό λογαριασμό αλλά έχω σχεδόν άλλον ένα χρόνο PS Plus.

Με τόσα παιχνίδια όμως που παίρνω, παίζει και να συμφέρει να αλλάξω σε Αμερικανικό.

Πάντως σε αυτές θα κάνω εμπάργκο.

Θα δώσω τα χρήματα που είχα να διαθέσω σε όποιο μεταχειρισμένο βρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 hours ago, amakrido said:

Στο psdeals μου δείχνει ότι είναι δωρεάν το 2K16. Όταν όμως πηγαίνω στο store δεν μου έχει επιλογή για αγορά, αλλά μόνο για προσθήκη στην wishlist. Συμβαίνει το ίδιο και σε άλλους;

https://psdeals.net/gr-store/game/1058727/nba-2k16

η απορία μου είναι, μπορείς να το βάλεις έτσι ώστε αν δει ενα παιχνίδι με 100% εκπτωση να σε ενημερώσει; οποιοδήποτε παιχνίδι και όχι καποιο συγκεκριμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, fytotech είπε

Γιατί μας φτύνουν έτσι στις εκπτώσεις;

Είναι τραγική η διαφορά με τις Αμερικανικές.

Θα είχα πάει ήδη σε Αμερικανικό λογαριασμό αλλά έχω σχεδόν άλλον ένα χρόνο PS Plus.

Με τόσα παιχνίδια όμως που παίρνω, παίζει και να συμφέρει να αλλάξω σε Αμερικανικό.

Πάντως σε αυτές θα κάνω εμπάργκο.

Θα δώσω τα χρήματα που είχα να διαθέσω σε όποιο μεταχειρισμένο βρω. 

Και γιατί δεν κάνεις και έναν αμερικάνικο να ψωνίζεις από εκεί? Και θα παίζεις με τον ελληνικό κανονικά. Εγώ έτσι κάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...