Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ποιο μοντελο? Η Sony δεν υποστηριζει 3rd party bluetooth headsets, οποτε χρειαζεσαι καποια trick, που μαλλον δεν αξιζουν τον κοπο. Μπορεις να κανεις τη δουλεια σου με ενσυρματα ?

Το ps4 το pro εχω αλλα δεν ειδα εξοδο για ακουστικα.(Τα ακουστικα μου ειναι τα H6060)

Επεξ/σία από czarjuly
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Το ps4 το pro εχω αλλα δεν ειδα εξοδο για ακουστικα

Mπορεις να τa βαλεις στο DualShock, εκτος και αν ειναι Usb οποτε τα βαζεις στην κονσολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Mπορεις να τa βαλεις στο DualShock, εκτος και αν ειναι Usb οποτε τα βαζεις στην κονσολα.

Μπορείς να συνδέσεις ακουστικά στο dualshock και να ακούς κανονικα τα πάντα? Εγώ γιατί δεν το ήξερα ένα χρόνο τώρα???

Βασικά στην αρχή είχα δοκιμάσει σε ένα παιχνίδι τα hands-free που έδινε το PlayStation και δεν έπαιζαν όλους του ήχους. Μόνο αυτούς που έβγαιναν από το  dualshock.

Επεξ/σία από StormGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, StormGr είπε

Μπορείς να συνδέσεις ακουστικά στο dualshock και να ακούς κανονικα τα πάντα? Εγώ γιατί δεν το ήξερα ένα χρόνο τώρα???

Βασικά στην αρχή είχα δοκιμάσει σε ένα παιχνίδι τα hands-free που έδινε το PlayStation και δεν έπαιζαν όλους του ήχους. Μόνο αυτούς που έβγαιναν από το  dualshock.

Έχει επιλογή στα settings να βγαίνει ο ήχος του χειριστηρίου ή όλοι οι ήχοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, StormGr είπε

Μπορείς να συνδέσεις ακουστικά στο dualshock και να ακούς κανονικα τα πάντα? Εγώ γιατί δεν το ήξερα ένα χρόνο τώρα???

Βασικά στην αρχή είχα δοκιμάσει σε ένα παιχνίδι τα hands-free που έδινε το PlayStation και δεν έπαιζαν όλους του ήχους. Μόνο αυτούς που έβγαιναν από το  dualshock.

Οπως ειπε ο @fytotech παραπανω, πας audio settings και το σεταρεις να στελνει ηχο εκει. K ενα χρονο απο που επαιζαν τα ακουστικα σου 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Fotis13 είπε

ok  το πηρα 

48361604_576989822761296_6600664753066999808_n.jpg

Και εγω 9και μιση το παρελαβα...

Τωρα εκλεισα την κονσολα με μικρα διαλειμματα...Μ*****ΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΗ? Διαμαντι οχι αστεια. Με εχει ρουφηξει και δεν θελω να βγω απο το σπιτι! Απο τι ειδαι ειναι μικρο ρε γαμωτο...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους παίζουν/είναι fan των Kingdom Hearts να ενημερώσω ότι κάποιος κατάφερε και σούφρωσε κάποιες κόπιες του παιχνιδιού (για το Xbox) και προσπάθησε να τα πουλήσει στο Facebook (δεν ξέρω αν τα κατάφερε) οπότε υπάρχουν κάποια leaks online. :(

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Grim Ripper είπε

Σε όσους παίζουν/είναι fan των Kingdom Hearts να ενημερώσω ότι κάποιος κατάφερε και σούφρωσε κάποιες κόπιες του παιχνιδιού (για το Xbox) και προσπάθησε να τα πουλήσει στο Facebook (δεν ξέρω αν τα κατάφερε) οπότε υπάρχουν κάποια leaks online. :(

Κυριολεκτικά TI ? αν θές στείλε μου pm περισσότερα επι του θέματοσ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπηθηκε και απο μενα στα 19.90 απο το πλαισιο μιας κ αυτο ητανε πιο κοντα μου.Αυτα ειναι τα ωραια παιδες και αφηστε τους αλλους στις αγγελιες να πουλανε με 30 ευρω.

48371169_214812852783940_746820045983711232_n.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, icenex είπε

Τσιμπηθηκε και απο μενα στα 19.90 απο το πλαισιο μιας κ αυτο ητανε πιο κοντα μου.Αυτα ειναι τα ωραια παιδες και αφηστε τους αλλους στις αγγελιες να πουλανε με 30 ευρω.

48371169_214812852783940_746820045983711232_n.jpg

Συγκαλυμμενος ελιτισμος με τη βαση της oled; 😂

Καλως τα δεχθηκατε μαγκες μου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα και εγώ το Detroit. Τελειώνω το Campaign του Modern Warfare Remastered και ξεκινάω άμεσα. Καιρό ήθελα να το παίξω και στα 20€ είναι πραγματικά ληστεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Το δευτερο αν το θες για και καλα συλλεκτικους λογους,το πρωτο για το value for money.

Αν μπορεις να αξιοποιησεις την 10ευρη επιταγη απο Κωτσοβολο,χτυπα το δευτερο.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...