Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Πηρα και αυτο για την συλλογη  το βρηκα πολυ φτηνα .

48230479_982396818614835_7622231589233098752_n.jpg

ειναι πολυ επος φιλε το εχω τελειωσει 2 φορες το μονο μου παραπονο ηταν λιγο στον τερματισμο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Πηρα και αυτο για την συλλογη  το βρηκα πολυ φτηνα .

48230479_982396818614835_7622231589233098752_n.jpg

Το έχω πανω από ένα χρόνο και δεν κατάφερα να το παίξω ακόμη λίγο που έπαιξα φαίνεται πολύ ωραία αν και λίγο δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με βλεπω να το τιμαω τωρα γιατι στο BF το προσπερασα γιατι καθονται ακομη παιχνιδια στην συλλογη.Οποτε εκατσα και στο σκεφτηκα και λεω ποσο πιο κατω να παει αντε να παει 15 ευρω μετα απο 1 χρονο. Θεωρω για φετος και το 2019 μεχρι 20 ευρω θα παιζει στις εκπτωσεις και ισως παιξει λιγοτερο στο επομενο bf αλλα μεχρι τοτε θα το εχω ηδη παιξει ασε που ερχονται και αλλες παιχνιδαρες.

 

Επεξ/σία από icenex
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, icenex είπε

Με βλεπω να το τιμαω τωρα γιατι στο BF το προσπερασα γιατι καθονται ακομη παιχνιδια στην συλλογη.Οποτε εκατσα και στο σκεφτηκα και λεω ποσο πιο κατω να παει αντε να παει 15 ευρω μετα απο 1 χρονο. Θεωρω για φετος και το 2019 μεχρι 20 ευρω θα παιζει στις εκπτωσεις και ισως παιξει λιγοτερο στο επομενο bf αλλα μεχρι τοτε θα το εχω ηδη παιξει ασε που ερχονται και αλλες παιχνιδαρες.

Τo παραγγειλα ηδη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

thanks και ηθελα να το παρω για φιλο δωρο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε που εχουν ξεφυγει στις αγγελιες και τα πουλανε πιο ακριβα απο 20 ευρω.Τα κλασσικα εξυπνοπουλια που το πηραν στα 20 ευρω και το πουλανε 25 για να βγαλουν κ ενα καφε μεροκαματο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Ωραίος, έφυγε παραγγελία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βγαλει και το uncharted αναζητωντας τον χαμενο θρυλο προσφορα προχτες το αγορασα 39,90 γκρρρ

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/paixnidia-ps4/176545-sony-uncharted:-αναζητώντας-το-χαμένο-θρύλο?refSrc=185724&nosto=productpage-nosto-3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πως τι μου κανετε...εδω δεν εχουμε προλαβει να τελειωσουμε αυτα που εχουμε καλα καλα...φυσικα αγοραστηκε!

 

7 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Εχει βγαλει και το uncharted αναζητωντας τον χαμενο θρυλο προσφορα προχτες το αγορασα 39,90 γκρρρ

https://www.kotsovolos.gr/site/gaming-gadgets/playstation-4/paixnidia-ps4/176545-sony-uncharted:-αναζητώντας-το-χαμένο-θρύλο?refSrc=185724&nosto=productpage-nosto-3

Ετσι κ αλλιως πολλα εδωσες στο σκρουτζ επαιζε στο 20αρικο καιρο τωρα

edit: Sms απο τον Κοτσο ηρθε κατευθειαν...σημαινει οτι εχουν διαθεσιμο και παω και παιρνω αυριο το πρωι?

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, czarjuly είπε

Τα ακουστικα της Sony ειναι μονοδρομος για το ps4;Δοκιμασα κατι ασυρματα ακουστικα που  εχω και δεν τα δεχεται το playstation

Ποια ακουστικα δοκιμασες ?

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Τα rapoo τα ειχα αγορασει απο το e-shop

Ποιο μοντελο? Η Sony δεν υποστηριζει 3rd party bluetooth headsets, οποτε χρειαζεσαι καποια trick, που μαλλον δεν αξιζουν τον κοπο. Μπορεις να κανεις τη δουλεια σου με ενσυρματα ?

Επεξ/σία από najinblue3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...