Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, vagg77 είπε

Παιδες, τι PS4 headset θα προτινατε για καποιον που θα αγοραζε 1η φορα over-ear ακουστικα?

Λογω των γυαλιων που φοραω συνεχως, γενικα με ταλαιπωρουν πολυ ακουστικα που καθονται ακριβως πανω στο αυτι σου και θελω να πάρω ενα μοντελο που γενικα να ειναι ελαφρυ, το πως θα εφαρμοζει στα αυτια μου και το ποσο ελαφρυ και βολικο θα ειναι, ειναι η προτεραιοτητα μου, πολυ περισσοτερο απο ποιοτητα μικροφωνου η πολυ πολυ καλο μπασο. Εχει κανεις καμια καλη προταση για PS4  headset?

Ως οριο στο μπατζετ ας πουμε 80 €

Δοκιμασμενα και αξιοπιστα με πολυ συχνη χρήση εδω και ενα 8μηνο

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, james9tito είπε

Δοκιμασμενα και αξιοπιστα με πολυ συχνη χρήση εδω και ενα 8μηνο

+1 από εμένα. Έχω ακριβώς τα ίδια για χρήση σε pc και ps4 gaming και μουσική(spotify) . Πολύ ευχαριστημένος, δεν με κουράζουν καθόλου.  

Επεξ/σία από Masma
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, τι να πω, και σκρουτζ που ειδα, ειναι κοντα στο τελειο τα reviews, και απο εδω ακουω τα καλυτερα, νομιζω κατεληξα στο δωρο χριστουγεννων για φετος!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4,5€ το Deus Ex:Mankind Divided στο skroutz για PS4.Oποιος δεν το χει παιξει και δεν το τσιμπαει σε αυτη την τιμη ειναι εγκληματιας. Cyberpunk παιχνιδαρος 20-30 ωρων  σε τιμη ουτε δυο πιτογυρων, δηλαδη τι περιμενετε :D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τα cloud 2 είναι από τα καλύτερα ακουστικά σε αυτήν την τιμή θέλει αυτές τις μέρες να ρωτήσω έναν φίλο που τα έχει πάρει όλα να μου πει από κοντά αλλά από ότι είπε με τα creative h7 έμεινε ποιο ευχαριστημένος. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Alastor192 είπε

4,5€ το Deus Ex:Mankind Divided στο skroutz για PS4.Oποιος δεν το χει παιξει και δεν το τσιμπαει σε αυτη την τιμη ειναι εγκληματιας. Cyberpunk παιχνιδαρος 20-30 ωρων  σε τιμη ουτε δυο πιτογυρων, δηλαδη τι περιμενετε :D

Αξίζει και με το παραπάνω το  deus ex αν και είναι λιγάκι δύσκολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ολοι εχουν πορωθει με το fortnite? το παιχνιδι μοιαζει με αλλα τοσα χιλιαδες του παρελθοντος αλλα και του παροντος...γιατι ομως με αυτο ετσι κολλημα??? τι διαφορετικο εχει? δεν εχω παιξει ποτε...οποτε ας μου πει καποιος μπας και τελικα ειναι τοσο θεικο και χανω το μεγαλειο...να το αγορασω αν ειναι...απο βιντεακια ομως δεν βλεπω τον λογο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, markoliaz είπε

γιατι ολοι εχουν πορωθει με το fortnite? το παιχνιδι μοιαζει με αλλα τοσα χιλιαδες του παρελθοντος αλλα και του παροντος...γιατι ομως με αυτο ετσι κολλημα??? τι διαφορετικο εχει? δεν εχω παιξει ποτε...οποτε ας μου πει καποιος μπας και τελικα ειναι τοσο θεικο και χανω το μεγαλειο...να το αγορασω αν ειναι...απο βιντεακια ομως δεν βλεπω τον λογο....

Γιατί δεν υπάρχει ελπίδα, οι νέο gamers είναι *** και παίζουν Fortnite, pugb, κλπ ***. Μιλάμε για σκουπιδαριο αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. 

Εγώ πάντως όταν κάποιος μου πει ότι παίζει κάποιο από αυτά τον ραντιζω με αγιασμό. 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, markoliaz είπε

γιατι ολοι εχουν πορωθει με το fortnite? το παιχνιδι μοιαζει με αλλα τοσα χιλιαδες του παρελθοντος αλλα και του παροντος...γιατι ομως με αυτο ετσι κολλημα??? τι διαφορετικο εχει? δεν εχω παιξει ποτε...οποτε ας μου πει καποιος μπας και τελικα ειναι τοσο θεικο και χανω το μεγαλειο...να το αγορασω αν ειναι...απο βιντεακια ομως δεν βλεπω τον λογο....

Δε χρειάζεται να αγοράσεις κάτι. Δωρεάν είναι. Ίσως να είναι κι αυτός ένας λόγος επιτυχίας. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, james9tito είπε

Γιατί δεν υπάρχει ελπίδα, οι νέο gamers είναι *** και παίζουν Fortnite, pugb, κλπ ***. Μιλάμε για σκουπιδαριο αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. 

Εγώ πάντως όταν κάποιος μου πει ότι παίζει κάποιο από αυτά τον ραντιζω με αγιασμό. 

Ελπιζω να κανεις πλακα, αλλιως τραγικη αποψη-αναλυση

  • Like 1
  • Confused 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, james9tito είπε

Γιατί δεν υπάρχει ελπίδα, οι νέο gamers είναι ***  και παίζουν Fortnite, pugb, κλπ ***. Μιλάμε για σκουπιδαριο αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. 

Εγώ πάντως όταν κάποιος μου πει ότι παίζει κάποιο από αυτά τον ραντιζω με αγιασμό. 

 

11 ώρες πριν, orck είπε

Ελπιζω να κανεις πλακα, αλλιως τραγικη αποψη-αναλυση

Εννοείται ότι τα λέει σοβαρά. Ο άνθρωπος είναι παπάς στο real life . Αν θες να σε αγιασει και σένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Το ότι είναι σκουπίδια είναι προσωπική άποψη οπότε την γραφω ελεύθερα, δεν χρειάζεται να συμφωνήσει/διαφωνήσει κανείς. 

 

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, james9tito είπε

Όπως είπα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Το ότι είναι σκουπίδια είναι προσωπική άποψη οπότε την γραφω ελεύθερα, δεν χρειάζεται να συμφωνήσει/διαφωνήσει κανείς. 

να αγιασει το στομα σου πες τα γιατι μας εχει φαει ο δηθεν καθωσπρεπισμος οχι ρε σκουπιδια ειναι θελετε δεν θελετε,μεγαλωσαμε με παιχνιδια που εβαζαν σε προκληση το μυαλο την σκεψη και σου αφηναν ομορφες αναμνησεις και τωρα εχουμε τα φορναιτ και τα παπτζι που μεγαλωνουν  γενιες απο αμυαλα ζομπι

Επεξ/σία από katman2000
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, james9tito είπε

Όπως είπα περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Το ότι είναι σκουπίδια είναι προσωπική άποψη οπότε την γραφω ελεύθερα, δεν χρειάζεται να συμφωνήσει/διαφωνήσει κανείς. 

ειναι ευγενικη λεξη το σκουπιδι για να περιγραψει τετοια "παιχνιδια"

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...