Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 hours ago, Fulgore said:

Εισαι σιγουρος για τα δωρεαν μεταφορικα?Γιατι εγω ολα κυριολεκτικα τα σκρουτζομαγαζα βλεπω και χρεωνουν μεταφορικα(ανεξαρτητως πολης φυσικα) πχ στο Fallout  

https://www.skroutz.gr/s/6999672/Fallout-4-PS4.html

Τα αγοραζω πια απο YOU.GR και τα παραλαμβανω απο ACS Smartpoint για να μην πληρωνω μεταφορικα. Οποτε, αναμενω ποτε θα πεσουν σε χαμηλοτερη skroutz τιμη στο you.gr απλα. Προσφατο παραδειγμα το Witcher 3 GOTY, που για πολυ καιρο ηταν στα 31.9 στο YOU.GR και πριν 1 βδομαδα επιτελους επεσε στα 21.9, οποτε το χτυπησα και το παρελαβα απο ACS Smartpoint. Το ιδιο και για τα αλλα games που ανεφερα, αναμενω να δω πολυ χαμηλες τιμες απο YOU.GR και βαραω στο ψαχνο τοτε :) .

Για εμας που μενουμε Πατρα, δεν εχει παω και το παραλαμβανω απο AstronGameClub ή GameExplorers η Gamescom, τα παντα θελουν μεταφορικα, οποτε απλα κοιταζω συνεχως πια στο YOU.GR και συγκρινω.

Επεξ/σία από vagg77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

51 λεπτά πριν, vagg77 είπε

Τα αγοραζω πια απο YOU.GR και τα παραλαμβανω απο ACS Smartpoint για να μην πληρωνω μεταφορικα. 

E γιαυτο μου εκανε εντυπωση αυτο που εγραψες, γιατι δεν αναφερθηκες εξ αρχης στο You(που οντως εχει αυτη την επιλογη και βολευει)αλλα γενικα σε σκρουτζομαγαζα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, Fulgore said:

E γιαυτο μου εκανε εντυπωση αυτο που εγραψες, γιατι δεν αναφερθηκες εξ αρχης στο You(που οντως εχει αυτη την επιλογη και βολευει)αλλα γενικα σε σκρουτζομαγαζα :P

Ναι, γενικα εχω τη ταση να μπερδευω κοσμο με αυτα που γραφω εδω μεσα 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει σκέφτομαι να πάρω τιμονιέρα για το ps4 όχι πολύ ακριβή τουλάχιστον έτσι σκέφτομαι μέχρι 170 κάπου εκεί αυτο που θα ήθελα να ρωτήσω είναι αν υπάρχει τρόπος να πάρω μια τιμονιέρα αλλά να μπορώ να την συνδέσω και σε ps4 και σε xbox one με κάποιον ανταπτορα ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το psvr v2 το έχει φέρει κανείς Ελλάδα; Έχει φαγωθεί ένας γείτονας κ αφού δεν τον πειθω να μην το πάρει, ας πάρει τουλάχιστον το καινούριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, james9tito είπε

Τελικά το psvr v2 το έχει φέρει κανείς Ελλάδα; Έχει φαγωθεί ένας γείτονας κ αφού δεν τον πειθω να μην το πάρει, ας πάρει τουλάχιστον το καινούριο. 

Αμφιβαλλω εαν καταφεραν να ξεπουλησουν το V1 ακομη. Μαλλον για μετα τις γιορτες το βλεπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, james9tito είπε

Τελικά το psvr v2 το έχει φέρει κανείς Ελλάδα; Έχει φαγωθεί ένας γείτονας κ αφού δεν τον πειθω να μην το πάρει, ας πάρει τουλάχιστον το καινούριο. 

Δεν νομίζω λίγο που έψαξα τίποτα μόνο v2 camera έχει το θέμα είναι και πόσο θα έχει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

οχι αλλάζει και στη σύνδεσμολογια έχει λιγότερα καλώδια το v2 από το v1 psvr. 

Και σε τιμή είναι σχεδόν ίδια.

 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά έχω το.  Pro 18  και θέλω να ενεργοποιηθεί η ελληνική εκφώνηση δεν μπορω να το βρω με τίποτα ξέρει κανείς κάτι ?

 

την βρηκα στραβομαρα χαχα

Επεξ/σία από mples
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/12/2018 στις 8:58 ΜΜ, dinos234 είπε

Δεν νομίζω λίγο που έψαξα τίποτα μόνο v2 camera έχει το θέμα είναι και πόσο θα έχει. 

Εγω απο public τη μαυρη παρασκευη το πηρα το v2,ολο και οχι μονο η καμερα,το κοιταγα καλα,εμπαινα google να δω κωδικο οτι οντως ειναι  v2 γιατι ελεγαν ολοι εδω οτι δεν υπηρχε. Δε νομιζω να τελειωσαν ολα,πηγαινε μια βολτα,εγω απο το mall το πηρα,κωτσοβολος δεν ειχε,πλαισιο ειχε το v1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, moumias είπε

Εγω απο public τη μαυρη παρασκευη το πηρα το v2,ολο και οχι μονο η καμερα,το κοιταγα καλα,εμπαινα google να δω κωδικο οτι οντως ειναι  v2 γιατι ελεγαν ολοι εδω οτι δεν υπηρχε. Δε νομιζω να τελειωσαν ολα,πηγαινε μια βολτα,εγω απο το mall το πηρα,κωτσοβολος δεν ειχε,πλαισιο ειχε το v1.

Αν το πάρω σίγουρα θα κοιτάξω για v2 και εννοείται πως δεν πρόκειται να δώσω πολλά χρήματα γιατί ξανά ανέβηκαν από ότι είδα ειδικά στον κοτσοβολο που κοιτούσα και 350 πολλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδες, τι PS4 headset θα προτινατε για καποιον που θα αγοραζε 1η φορα over-ear ακουστικα?

Λογω των γυαλιων που φοραω συνεχως, γενικα με ταλαιπωρουν πολυ ακουστικα που καθονται ακριβως πανω στο αυτι σου και θελω να πάρω ενα μοντελο που γενικα να ειναι ελαφρυ, το πως θα εφαρμοζει στα αυτια μου και το ποσο ελαφρυ και βολικο θα ειναι, ειναι η προτεραιοτητα μου, πολυ περισσοτερο απο ποιοτητα μικροφωνου η πολυ πολυ καλο μπασο. Εχει κανεις καμια καλη προταση για PS4  headset?

Ως οριο στο μπατζετ ας πουμε 80 €

Επεξ/σία από vagg77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...