Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, panossar95 είπε

Ρε παιδιά μια ερώτηση για όποιον ξέρει.

Επειδή ψήνω αγορά Pubg, ωραίο και το Φορτναιτ, αλλά είμαι πιο πολύ προς το πρώτο, έλεγα να το τσιμπήσω τώρα με την άδεια που θα έχω λίγο χρόνο να καω.

 Και θέλω να ρωτήσω, αν θέλει και ps plus για να παιξω ή απλά με την αγορά του παιχνιδιού μπορώ να μπω ονλαιν.

 Αν γνωρίζει κάποιος θα με βοηθήσει πολύ. Ευχαριστώ 

Θελει plus. Αν θες battle royale καλυτερα blops4 που ειναι optimized παρα το χαλι του pubg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

8 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Θελει plus. Αν θες battle royale καλυτερα blops4 που ειναι optimized παρα το χαλι του pubg

Λες ε? 

Από το κινητό που το έχω παίξει, μου άρεσαν τα όπλα και η όλη φάση.

Έτσι είναι και cod? Ή είναι διαστημικό φάση? Μπαίνω να το δω κιόλας.

10 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Θελει plus. Αν θες battle royale καλυτερα blops4 που ειναι optimized παρα το χαλι του pubg

Λες ε? 

Από το κινητό που το έχω παίξει, μου άρεσαν τα όπλα και η όλη φάση.

Έτσι είναι και cod? Ή είναι διαστημικό φάση? Μπαίνω να το δω κιόλας.

Θέλω να είναι φάση πολεμικό καθαρό. Για αυτό έλεγα pubg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, panossar95 είπε

Λες ε? 

Από το κινητό που το έχω παίξει, μου άρεσαν τα όπλα και η όλη φάση.

Έτσι είναι και cod? Ή είναι διαστημικό φάση? Μπαίνω να το δω κιόλας.

Λες ε? 

Από το κινητό που το έχω παίξει, μου άρεσαν τα όπλα και η όλη φάση.

Έτσι είναι και cod? Ή είναι διαστημικό φάση? Μπαίνω να το δω κιόλας.

Θέλω να είναι φάση πολεμικό καθαρό. Για αυτό έλεγα pubg

Εγώ το pubg το κατέβασα από το game pass xbox εκεί θέλει σίγουρα gold λίγο που έπαιξα δεν έχει καμία σχέση με την mobile έκδοση είναι ποιο δύσκολο και ο χάρτης είναι μεγαλύτερος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panossar95 είπε

Λες ε? 

Από το κινητό που το έχω παίξει, μου άρεσαν τα όπλα και η όλη φάση.

Έτσι είναι και cod? Ή είναι διαστημικό φάση? Μπαίνω να το δω κιόλας.

 

 

To cod ειναι κλασεις ανωτερο λογω optimization. Το pubg απ οσο ξερω σερνεται στις κονσολες. Δες κανα βιντεακι παντως, εμενα μου αρεσε αν και ειναι η πρωτη χρονια που δε πηρα Cod μετα απο καιρο, επειδη δεν εχω χρονο. Το ειδα σε εκπτωσεις κοντα στα 35 ευρω, λογικα θα ξαναβγει συντομα λογω Γιορτων. Σε τετοια τιμη δεν εχει αντιπαλο για κονσολες παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

To cod ειναι κλασεις ανωτερο λογω optimization. Το pubg απ οσο ξερω σερνεται στις κονσολες. Δες κανα βιντεακι παντως, εμενα μου αρεσε αν και ειναι η πρωτη χρονια που δε πηρα Cod μετα απο καιρο, επειδη δεν εχω χρονο. Το ειδα σε εκπτωσεις κοντα στα 35 ευρω, λογικα θα ξαναβγει συντομα λογω Γιορτων. Σε τετοια τιμη δεν εχει αντιπαλο για κονσολες παντα.

Το είδα λίγο που έπαιζε ο Σρουντ. Εντάξει ωραίο, αλλά πολύ γρήγορο μου φάνηκε και πιο λίγα items σε σχέση με pubg.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Το έχει για δοκιμή γενικά η για λίγες μέρες ? Θα μπω να το δω αν και σκέφτομαι για αγορά.

μπορεις να παιξεις λιγο την αρχη περιπου στις 2 ωρες gameplay

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, katman2000 είπε

μπορεις να παιξεις λιγο την αρχη περιπου στις 2 ωρες gameplay

Ωραία μια χαρά μου φτάνει να δω πως είναι σε ευχαριστώ πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έδωσα σε ένα παιδί την αμερικανική physical έκδοση του bloodborne ( το απλό χωρίς τα DLC).  Για κάποιο παράξενο λόγο το phat ps4 του , του κάνει πολλά νούμερα με το game. Δεν του διαβάζει το δισκάκι η κονσόλα με την πρώτη ( του βγάζει κάποιο error) , και δεν μπορεί να κάνει save. Η κονσόλα του είναι ευρωπαϊκή.  Ότι λύσεις βρήκε στο internet δεν τον βοήθησαν . 

Στο δικό μου ευρωπαϊκό slim , δεν είχε κανένα απολύτως πρόβλημα όσο έπαιζα εγώ. Σπάμε τα κεφάλια μας να καταλάβουμε τι συμβαίνει με την κονσόλα του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, theoritikos είπε

Έδωσα σε ένα παιδί την αμερικανική physical έκδοση του bloodborne ( το απλό χωρίς τα DLC).  Για κάποιο παράξενο λόγο το phat ps4 του , του κάνει πολλά νούμερα με το game. Δεν του διαβάζει το δισκάκι η κονσόλα με την πρώτη ( του βγάζει κάποιο error) , και δεν μπορεί να κάνει save. Η κονσόλα του είναι ευρωπαϊκή.  Ότι λύσεις βρήκε στο internet δεν τον βοήθησαν . 

Στο δικό μου ευρωπαϊκό slim , δεν είχε κανένα απολύτως πρόβλημα όσο έπαιζα εγώ. Σπάμε τα κεφάλια μας να καταλάβουμε τι συμβαίνει με την κονσόλα του 

Ξεμάτιασμα και αγιασμό θέλει! 😝

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οχι και Goty to god of war  οταν υπαρχει το RDR2  δεν το δεχομαι ! Θα ψηφισαν ολες οι μικρες ηλικιες .

Και το κανονικο trailer  απο το καινουριο far cry ,τρελο reskin  του 5 το κοβω  αλλα θα το παρω γιατι ειναι fun to play .

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στα 40 μου πάντως, το God of War θεωρώ ανώτερο. Και τα δύο είναι αριστουργήματα αλλά δένεσαι περισσότερο με τον Kratos. Νομίζω εκεί κρίθηκε. 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...