Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

πανε ολοι για Ε3 μαλλον...

PlayStation Won't Attend E3 2019

https://www.gamespot.com/articles/playstation-wont-attend-e3-2019-sony-confirms/1100-6463293/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δοκιμάσει κανείς να συνδέσει κάρτα ήχου με ηχεία και κονσόλα ? 

Σκέφτομαι να πάρω καμιά κάρτα ήχου για τα z5500 logitech τώρα τα Χριστούγεννα. Είδα την creative omni 5.1 αλλά δεν βλέπω να κάνει αλλιώς την creative g5 η οποία είναι σχετικά ακριβή η αν έρθει την g6. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Fulgore είπε

το ειχα ακυρωσει ηδη...το σκεφτηκα μετα xD 
Απλα απορω γιατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Τώρα μου έμεινα το res 7 δεν εχω ασχοληθεί πολύ μαζί του μόνο κάνα μισάωρο και έχω 8 μήνες που το πήρα και το παράτησα. 

Πολύ όμορφο και το 7. αξίζει να ασχοληθείς σίγουρα. Το σάπισα κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, jay_D είπε

Πολύ όμορφο και το 7. αξίζει να ασχοληθείς σίγουρα. Το σάπισα κανονικά

Θέλει να ασχοληθώ τώρα στις γιορτές. Όπως παράτησα και το alien 

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Ναι γενικά έχω αρκετά που δεν έχω παίξει. 

Πως τα παίρνετε κ τα έχετε στην άκρη ρε παιδιά.? Εγώ αγοράζω τερματίζω μετά το επόμενο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Giannis_kan είπε

Πως τα παίρνετε κ τα έχετε στην άκρη ρε παιδιά.? Εγώ αγοράζω τερματίζω μετά το επόμενο. 

Κάποια επειδή δεν μου αρέσουν τα βαριέμαι αλλά επειδή τα βρίσκω σε πολύ χαμηλή τιμή αλλά επειδή δεν έχω χρόνο όλα μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, dinos234 είπε

Το the evil within 2 το έχω πάρει πριν μήνες και το τερμάτισα πολύ ωραίο παιχνίδι το ευχαριστήθηκα ανοικτού κοσμου. 

Εισαι σιγουρος οτι ειναι ανοιχτου κοσμου; Χθες το ξεκινησα το 2 και ειμαι στο chapter 3, μου φανηκε σαν να περπατω σε εναν διαδρομο, ο οποιος εχει απλα καποιες εναλλακτικες διαδρομες. πχ συναντησα τον πρωτο ζωντανο πρακτορα, εκεινο τον χαμενο τεχνικο κρυμενο σε ενα σπιτι, μου λεει τις βλακειες του και βγαινω εξω να παω να παρω κατι οπλα, ως εκ θαυματος καταρρευει το εδαφος ακριβως μπροστα μου και προφανος με αναγκαζει να παω απο γυρω, συγκεκριμενες διαδρομες, στον δρομο σχεδον παντα.
Μηπως αλλαζει μετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, orck είπε

Εισαι σιγουρος οτι ειναι ανοιχτου κοσμου; Χθες το ξεκινησα το 2 και ειμαι στο chapter 3, μου φανηκε σαν να περπατω σε εναν διαδρομο, ο οποιος εχει απλα καποιες εναλλακτικες διαδρομες. πχ συναντησα τον πρωτο ζωντανο πρακτορα, εκεινο τον χαμενο τεχνικο κρυμενο σε ενα σπιτι, μου λεει τις βλακειες του και βγαινω εξω να παω να παρω κατι οπλα, ως εκ θαυματος καταρρευει το εδαφος ακριβως μπροστα μου και προφανος με αναγκαζει να παω απο γυρω, συγκεκριμενες διαδρομες, στον δρομο σχεδον παντα.
Μηπως αλλαζει μετα;

Σε κάποια σημεία είναι σε κάποια άλλα όχι τόσο νιώθεις ποίο κλειστού τύπου αλλά ναι είναι ανοικτού. Γενικά από το 3 και μετά ανοίγει κάπως το παιχνίδι έχει αρκετό ψάξιμο. 

Επεξ/σία από dinos234
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Giannis_kan said:

Πως τα παίρνετε κ τα έχετε στην άκρη ρε παιδιά.? Εγώ αγοράζω τερματίζω μετά το επόμενο. 

 

Εύκολα.

Είτε τα βρίσκεις σε χαμηλή τιμή είτε είναι εκδόσεις που δεν θες να χάσεις. 

Δεν θέλω καν να μετρήσω πόσα έχω που δεν τα έχω παίξει καθόλου ακόμα. 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά μια ερώτηση για όποιον ξέρει.

Επειδή ψήνω αγορά Pubg, ωραίο και το Φορτναιτ, αλλά είμαι πιο πολύ προς το πρώτο, έλεγα να το τσιμπήσω τώρα με την άδεια που θα έχω λίγο χρόνο να καω.

Και θέλω να ρωτήσω, αν θέλει και ps plus για να παιξω ή απλά με την αγορά του παιχνιδιού μπορώ να μπω ονλαιν.

Αν γνωρίζει κάποιος θα με βοηθήσει πολύ. Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από panossar95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...