Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

31 λεπτά πριν, kostiger είπε

Δεν ξερω ποσο απροσμενο ηταν, απο τη στιγμη που μιλουμε για το δημιουργο του Resident Evil 4. Σε καθε περιπτωση, εχω διαβασει τα καλυτερα και για το 2ο, το οποιο δεν εχω προλαβει να το παιξω ουτε εγω.

Παιδια ο mikami ήταν στο 1o δημιουργός. Σε αυτό δεν ήταν. Νομίζω ήταν supervisor και σύμβουλος στην πορεία του δημιουργού του joanas/johanas πως σκ@@α λεγόταν. Πολύ όμορφο το 2ο αλλά σαν ιστορία κάπου το έχανε. Δεν θέλω να πω παραπάνω για να μην spoilάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Το the evil within 2 το έχω πάρει πριν μήνες και το τερμάτισα πολύ ωραίο παιχνίδι το ευχαριστήθηκα ανοικτού κοσμου. 

Πραγματικά έχεις ακούσει πιο όμορφο - ικανοποιητικό ήχο καραμπίνας ποτέ? (ειδικά σε καλό ηχοσύστημα) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, jay_D είπε

Πραγματικά έχεις ακούσει πιο όμορφο - ικανοποιητικό ήχο καραμπίνας ποτέ? (ειδικά σε καλό ηχοσύστημα) 

Ο ήχος ήταν πολύ καλός γενικά εγώ το ευχαριστήθηκα πολύ να φανταστείς είχα ξεκινήσει και NG+ από ηχοσύστημα έχω τα z5500 συνδεμένα με άλλα δύο μεγάλα. 

17 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

ερχονται δυνατα Sales μαλλον σημερα

Μακάρι να έχει κάτι αξιόλογο και σε καλή τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, dinos234 είπε

Ο ήχος ήταν πολύ καλός γενικά εγώ το ευχαριστήθηκα πολύ να φανταστείς είχα ξεκινήσει και NG+ από ηχοσύστημα έχω τα z5500 συνδεμένα με άλλα δύο μεγάλα. 

Είναι είναι το άτιμο καλό! Σαν gameplay ειδικά πολύ ευχάριστο. Να δοκιμάσεις classic mode...........θα θες να σπάσεις τα πάντα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jay_D είπε

Παιδια ο mikami ήταν στο 1o δημιουργός. Σε αυτό δεν ήταν. Νομίζω ήταν supervisor και σύμβουλος στην πορεία του δημιουργού του joanas/johanas πως σκ@@α λεγόταν. Πολύ όμορφο το 2ο αλλά σαν ιστορία κάπου το έχανε. Δεν θέλω να πω παραπάνω για να μην spoilάρω.

Kαι στο 4o ηταν. Επεστρεψε για να το σκηνοθετησει βασικα. Εχει κανει και το Vanquish o Mikami.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kostiger είπε

Kαι στο 4o ηταν. Επεστρεψε για να το σκηνοθετησει βασικα. Εχει κανει και το Vanquish o Mikami.

Για το Evil Within 2 λεω. Εννοείται οτι το Re4 ήταν δικό του αριστούργημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Ουτε η Naughty Dog θα ειναι.

Ουτε cyberpunk

Ουτε η WB με rocksteady

Τα βραβεια ειναι σημερα το βραδυ καλες 3ωρα Ελλαδος περιπου σε μας αν δεν κανω λαθος.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, jay_D είπε

Είναι είναι το άτιμο καλό! Σαν gameplay ειδικά πολύ ευχάριστο. Να δοκιμάσεις classic mode...........θα θες να σπάσεις τα πάντα :P

Τώρα μου έμεινα το res 7 δεν εχω ασχοληθεί πολύ μαζί του μόνο κάνα μισάωρο και έχω 8 μήνες που το πήρα και το παράτησα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ουτε η Naughty Dog θα ειναι.

Ουτε cyberpunk

Ουτε η WB με rocksteady

Τα βραβεια ειναι σημερα το βραδυ καλες 3ωρα Ελλαδος περιπου σε μας αν δεν κανω λαθος.

Απαξιωση βλεπω ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...