Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 hours ago, Giannis_kan said:

Οι κωδικοι που έλεγες τι ακριβώς ήταν? Πως προέκυψαν? 

Περιμενα οτι θα εδιναν τους κωδικους για τα DLC σε ξεχωριστο χαρτακι και γι αυτο το πηρα καινουργιο, αλλα τα παιδια μου ειπαν οτι ηταν μαζι με το δισκακι τελικα. Και παλι, 22 ευρω για ζελατινενιο Witcher 3 GOTY ειναι πολυ καλη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vagg77 είπε

Περιμενα οτι θα εδιναν τους κωδικους για τα DLC σε ξεχωριστο χαρτακι και γι αυτο το πηρα καινουργιο, αλλα τα παιδια μου ειπαν οτι ηταν μαζι με το δισκακι τελικα. Και παλι, 22 ευρω για ζελατινενιο Witcher 3 GOTY ειναι πολυ καλη τιμη

Ναι μην το σκεφτεσαι καν, σουπερ τιμη.
Εγω ειχα παραγγειλει απο amazon.co.uk το witcher 3 goty με τιμη 14λιρες και παραδωση στο τοπικο ταχυδρομειο αλλα αργησαν πολυ να το φερουν και εφυγα απο την χωρα (ειχα παει ταξιδι 7 ημερων μονο). Οποτε παλι δεν εχω τιποτα  :(

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Albilosha είπε

Ρε παιδια γνωμες για το Thief ? εχει 3 ευρω και σκεφτομαι αν επιτελους ηρθε η ωρα να ασχοληθω.

Για 3€ και το ρωτάς;

 

😂😂

Τσίμπησε το :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση επειδή σκέφτομαι να πουλήσω το PS4, υπάρχει κάποιο θέμα αν αφήσω τα στοιχεία του λογαριασμού μέσα για να πάρει ο αγοραστής και τα digital αφού σβήσω τα στοιχεία της κάρτας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, FernandoGr είπε

Μια ερώτηση επειδή σκέφτομαι να πουλήσω το PS4, υπάρχει κάποιο θέμα αν αφήσω τα στοιχεία του λογαριασμού μέσα για να πάρει ο αγοραστής και τα digital αφού σβήσω τα στοιχεία της κάρτας;

Δεν νομίζω αρκεί να σβήσεις μέσα ότι στοιχεία έχεις από πιστωτική paypal αλλά ίσως χρειαστεί να του δώσεις και το email και τον κωδικό η τον κωδικό τουλάχιστον του λογαριασμού σου αν τυχών και γίνει κάτι μετά από εκεί αν θέλει μπορεί να κάνει έναν άλλο λογαριασμό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, vagg77 είπε

Περιμενα οτι θα εδιναν τους κωδικους για τα DLC σε ξεχωριστο χαρτακι και γι αυτο το πηρα καινουργιο, αλλα τα παιδια μου ειπαν οτι ηταν μαζι με το δισκακι τελικα. Και παλι, 22 ευρω για ζελατινενιο Witcher 3 GOTY ειναι πολυ καλη τιμη

Κτλβ οκ. Καλή συνέχεια και καλό κάψιμο να το ευχαριστηθείς. 

Λέτε να βγάλουν τπτ dlc για rdr2 και να βγει τπτ Goty έκδοση? Οπότε να το αργήσω για αγορά και μετά το Φλεβάρη μιας και παίζω witcher 3 τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε εαν εχει κανει κατι αντιστοιχο η ιδια εταιρια με το προηγουμενο παιχνιδι της. το GTAV, Απο εκει περνεις μια ιδεα τι θα κανει και για το RDR2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Πηρα και αυτο να υπαρχει οταν βρω χρονο ,ειχα παιξει το πρωτο και μου αρεσε.

47199953_1209968332490166_2011967491256877056_n.jpg

Υποτιμημενο διαμαντι το πρωτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fotis13 είπε

Συμφωνω  ηταν απροσμενα καλο ,ελπιζω το ιδιο να ειναι και το δευτερο .

Δεν ξερω ποσο απροσμενο ηταν, απο τη στιγμη που μιλουμε για το δημιουργο του Resident Evil 4. Σε καθε περιπτωση, εχω διαβασει τα καλυτερα και για το 2ο, το οποιο δεν εχω προλαβει να το παιξω ουτε εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...