Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 hours ago, Giannis_kan said:

Στο 20αρικο κουτατο το τσίμπησα, όχι μεταχειρισμένο κτλπ. Τα αξίζει τα λεφτά του που έδωσα και ευτυχώς έχω κολλήσει άσχημα. Τις πρώτες μέρες είχα χαθεί και μου φαινόταν βουνό στο πως να μάθω τι. Ελπίζω να το χαρείς. (κλείνω κτ 4ωρα και νομίζω έχει περάσει καμία ώρα, κάψιμο!) 

Ναι και εγω καινουργιο (θα ηταν κουταμαρα να αγοραζες GOTY USED καθως μπορει να ειχαν χρησιμοποιησει τους κωδικους), με 22 € νοιωθω ηδη αρχοντας, αναμενω να ερθει να καω!!!!

Επεξ/σία από vagg77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vagg77 είπε

Ναι και εγω καινουργιο (θα ηταν κουταμαρα να αγοραζες GOTY USED καθως μπορει να ειχαν χρησιμοποιησει τους κωδικους), με 22 € νοιωθω ηδη αρχοντας, αναμενω να ερθει να καω!!!!

Κωδικούς? Βοηθά με λίγο. Ένα χαρτάκι διπλό είχε μέσα απλά σε εμένα. Δεν έχω δει κτ γ κωδικούς πάνω. Επίσης όταν το πρώτο έβαλα μου έκανε εντύπωση ότι είχα ένα μικρό update περίπου 400 mb. Περίεργο δεν είναι για τόσο μεγάλο παιχνίδι? 

Επεξ/σία από Giannis_kan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagg77 είπε

Ναι και εγω καινουργιο (θα ηταν κουταμαρα να αγοραζες GOTY USED καθως μπορει να ειχαν χρησιμοποιησει τους κωδικους), με 22 € νοιωθω ηδη αρχοντας, αναμενω να ερθει να καω!!!!

Στο witcher έχω την εντύπωση ότι τα expansions δεν είναι σε κωδικό. Κατεβαίνουν μόνο με το δισκάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το Witcher 3 GOTY (οπως και το Horizon complete edition) ολα τα expansion ειναι στο δισκακι, και οχι με κωδικους, αρα και μεταχειρισμενο να το παρεις θα εχεις κανονικα ολοκληρο το παιχνιδι. Σε αντιθεση το Battlefield 1 revolution edition εχει το επιπλεον περιεχομενο σε κωδικο, οποτε εαν το παρεις μεταχειρισμενο, μαλλον περνεις το απλο μονο.
Πρεπει να κανουμε μια λιστα με οσα παιχνιδια εχουν τα παντα στο δισκακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 hours ago, orck said:

Ναι το Witcher 3 GOTY (οπως και το Horizon complete edition) ολα τα expansion ειναι στο δισκακι, και οχι με κωδικους, αρα και μεταχειρισμενο να το παρεις θα εχεις κανονικα ολοκληρο το παιχνιδι. Σε αντιθεση το Battlefield 1 revolution edition εχει το επιπλεον περιεχομενο σε κωδικο, οποτε εαν το παρεις μεταχειρισμενο, μαλλον περνεις το απλο μονο.
Πρεπει να κανουμε μια λιστα με οσα παιχνιδια εχουν τα παντα στο δισκακι.

A οκ παιδες, δεν το ηξερα, αλλα και παλι ειναι μερικα παιχνιδια που δεν μου παει η καρδια να τα παρω used. Thanks for the info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά και είμαι εντελώς άσχετος με το σπορ και θα ήθελα να σας ρωτήσω θέλω να αγοράσω μεταχειρισμένα παιχνίδια fifa και pes τι είναι αυτά που λένε ότι έχουν κάποιους κωδικούς που αν έχουν χρησιμοποιηθεί δεν θα παίζουν?? 

Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vagg77 είπε

A οκ παιδες, δεν το ηξερα, αλλα και παλι ειναι μερικα παιχνιδια που δεν μου παει η καρδια να τα παρω used. Thanks for the info

Οι κωδικοι που έλεγες τι ακριβώς ήταν? Πως προέκυψαν? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, mples είπε

Καλησπέρα παιδιά και είμαι εντελώς άσχετος με το σπορ και θα ήθελα να σας ρωτήσω θέλω να αγοράσω μεταχειρισμένα παιχνίδια fifa και pes τι είναι αυτά που λένε ότι έχουν κάποιους κωδικούς που αν έχουν χρησιμοποιηθεί δεν θα παίζουν?? 

Ευχαριστώ πολύ 

Αν αναφερεσαι στις προηγούμενες συζητησεις, τοτε ειναι αλλο θεμα.. Ειναι καποια παιχνιδια, που δινουν καποιο κωδικο για να ξεκλειδωσεις καποια εξτρα πιστα, οπλα, χαρτες, κλπ.. 

Κ σε ποδοσφαιρακια υπαρχουν, αλλα δεν επηρεαζει το παιχνιδι.. Κανονικα αγορασε ο,τι θελεις.. 

Επεξ/σία από Πανος999
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Αν αναφερεσαι στις προηγούμενες συζητησεις, τοτε ειναι αλλο θεμα.. Ειναι καποια παιχνιδια, που δινουν καποιο κωδικο για να ξεκλειδωσεις καποια εξτρα πιστα, οπλα, χαρτες, κλπ.. 

Κ σε ποδοσφαιρακια υπαρχουν, αλλα δεν επηρεαζει το παιχνιδι.. Κανονικα αγορασε ο,τι θελεις.. 

δηλαδη μπορεις να παιξεις και ονλαιν το fifa kai to pes και χωρις τους κωδικους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mples είπε

δηλαδη μπορεις να παιξεις και ονλαιν το fifa kai to pes και χωρις τους κωδικους?

Ναι.. Οι κωδικοι που δινουν συνηθως, μπορει να ειναι για myclub, ultimate team.. Δηλαδη καποιοι εξτρα ποντοι για χτισιμο ομαδας.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

Witcher 3 GOTY καινουριο στα 22€,νταξει τι να πουμε,στο τελος θα νιωσετε οτι τους κλεψατε κιολας να με θυμηθειται

Κουτάτο; Που;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Κουτάτο; Που;

https://www.skroutz.gr/s/9610852/The-Witcher-3-Wild-Hunt-Complete-Edition-PS4.html

18 λεπτά πριν, Alastor192 είπε

Witcher 3 GOTY καινουριο στα 22€,νταξει τι να πουμε,στο τελος θα νιωσετε οτι τους κλεψατε κιολας να με θυμηθειται

Θα περιμενω να το δωσουν δωρεαν με το ps plus ή να πεσει στο 10ρικο(πλακα κανω το εχω ηδη αγορασει 2 φορες)😋

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...