Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην κάνεις τίποτα δεν πρόκειται να χαλάσει, αρκεί να μην το έχεις κλεισμένο σε κανένα ντουλάπι. Και γω έχω από την πρώτη μέρα το πσ4 και δεν έχει πάθει τίποτα. Ειδικά τα καλοκαίρια που βρίσκω χρόνο για παιχνίδι έχω κλείσει 6ωρα  χωρίς πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Άνοιξε το και βγάλε και το τροφοδοτικό ώστε να καθαρίσεις καλά την ψύκτρα. Σε φίλο που το το έκανα ήταν η μέρα με τη νύχτα στο θέμα του θορύβου μετά τον καθαρισμό και δεν χρειάστηκε να αλλαχτεί η πάστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, gRim είπε

Άνοιξε το και βγάλε και το τροφοδοτικό ώστε να καθαρίσεις καλά την ψύκτρα. Σε φίλο που το το έκανα ήταν η μέρα με τη νύχτα στο θέμα του θορύβου μετά τον καθαρισμό και δεν χρειάστηκε να αλλαχτεί η πάστα. 

Κατά πόσο εύκολο είναι να βγει το τροφοδοτικό φίλε μου; Το έχεις δοκιμάσει εσύ ποτέ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Leon Scott Kennedy said:

Κατά πόσο εύκολο είναι να βγει το τροφοδοτικό φίλε μου; Το έχεις δοκιμάσει εσύ ποτέ; 

Ναι όπως είπα το έκανα σε φίλο και μου φάνηκε πολύ εύκολο απλά ίσως το τροφοδοτικό σε φοβίσει λίγο γιατί πρέπει να ασκήσεις λίγη δύναμη παραπάνω. Εάν δεν είσαι σίγουρος άσε να στο κάνει κάποιος άλλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, gRim είπε

Ναι όπως είπα το έκανα σε φίλο και μου φάνηκε πολύ εύκολο απλά ίσως το τροφοδοτικό σε φοβίσει λίγο γιατί πρέπει να ασκήσεις λίγη δύναμη παραπάνω. Εάν δεν είσαι σίγουρος άσε να στο κάνει κάποιος άλλος. 

Οκ θα δω τι θα κάνω. Σε ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεον καλυτερα αν δεν ξερεις μη το ψυρισεις μονος σου, καλυτερα να το πας καπου, γτ σε βλεπω οτι δε θα ησυχασεις με το βουητο 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Λεον καλυτερα αν δεν ξερεις μη το ψυρισεις μονος σου, καλυτερα να το πας καπου, γτ σε βλεπω οτι δε θα ησυχασεις με το βουητο 😛

Ναι το ψιλό φοβάμαι λιγάκι να το ανοίξω μόνος μου αλλά θα δω και σε έμπειρο τι τιμή θα μου πει κι αν είναι να μου τα φάει αυτός, καλύτερα να τα φάω σουβλάκια😁, να παίξω όσο μου κρατήσει και μετά να πάρω κάποια στιγμή άλλο!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Leon Scott Kennedy είπε

Ναι το ψιλό φοβάμαι λιγάκι να το ανοίξω μόνος μου αλλά θα δω και σε έμπειρο τι τιμή θα μου πει κι αν είναι να μου τα φάει αυτός, καλύτερα να τα φάω σουβλάκια😁, να παίξω όσο μου κρατήσει και μετά να πάρω κάποια στιγμή άλλο!!! 

δεν νομιζω να αξιζει να δωσεις πανω απο 5-10 ευρω, αν ζητησουν παραπανω μη τα δωσεις. Αλλα πιστευω οτι δε θα εχεις προβλημα οπως και να εχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

δεν νομιζω να αξιζει να δωσεις πανω απο 5-10 ευρω, αν ζητησουν παραπανω μη τα δωσεις. Αλλα πιστευω οτι δε θα εχεις προβλημα οπως και να εχει 

Βρρ φιλοι μα τον θεο. Ποσα θα παρει καποιος να ανοιξει προσεκτικα ενα μηχανημα που δουλευει, να καθαρισει την ξεραμενη θερμοαγωγιμη αλοιφη, να τοποθετησει καινουργια, να κλεισει το μηχανημα, να δοκιμασει οτι ολα ειναι οκ και το μηχανημα εξακολουθει να δουλευει; 5-10ευρω;
Σε πιο συμπαν γινεται αυτο;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, orck είπε

Βρρ φιλοι μα τον θεο. Ποσα θα παρει καποιος να ανοιξει προσεκτικα ενα μηχανημα που δουλευει, να καθαρισει την ξεραμενη θερμοαγωγιμη αλοιφη, να τοποθετησει καινουργια, να κλεισει το μηχανημα, να δοκιμασει οτι ολα ειναι οκ και το μηχανημα εξακολουθει να δουλευει; 5-10ευρω;
Σε πιο συμπαν γινεται αυτο;

οσα θα παρω και εγω αν μου ζητησεις να σου αλλαξω την παστα στο cpu στον σταθερο σου, δηλαδη τιποτα εως ενα πολυ μικρο ποσο για την παστα κυριως. Καποιος που το κατεχει θα κανει ενα 5λεπτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

οσα θα παρω και εγω αν μου ζητησεις να σου αλλαξω την παστα στο cpu στον σταθερο σου, δηλαδη τιποτα εως ενα πολυ μικρο ποσο για την παστα κυριως. Καποιος που το κατεχει θα κανει ενα 5λεπτο

Ναι δεν ειναι το θεμα ποσο χρονο θα κανει καποιος που ξερει, πραγματικο χρονο μπορει να γινει και σε λιγοτερο απο 15 λεπτα, το 5λεπτο το θεωρω ειτε μεταφορικα ενδεικτικος χρονος για να δειξεις οτι ειναι πολυ γρηγορα, εναλλακτικα ειναι τερμα τσαπατσοδουλεια, πασαλειματα.
Εσυ δηλαδη μπορεις να αναλαβεις να αλλαζεις θερμοαγωγιμο υλικο με 5-10ευρω η το κανεις μονο για φιλους γνωστους;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, orck είπε

Ναι δεν ειναι το θεμα ποσο χρονο θα κανει καποιος που ξερει, πραγματικο χρονο μπορει να γινει και σε λιγοτερο απο 15 λεπτα, το 5λεπτο το θεωρω ειτε μεταφορικα ενδεικτικος χρονος για να δειξεις οτι ειναι πολυ γρηγορα, εναλλακτικα ειναι τερμα τσαπατσοδουλεια, πασαλειματα.
Εσυ δηλαδη μπορεις να αναλαβεις να αλλαζεις θερμοαγωγιμο υλικο με 5-10ευρω η το κανεις μονο για φιλους γνωστους;
 

Ναι το ειπα μεταφορικα, αλλα ειναι γρηγορο αν ξερεις τι κανεις. Το κανω μονο για φιλους οταν κατεβαινω Ελλαδα γτ εχω αναλαβει γενικα το service των υπολογιστων (καθαρισμα, format) μιας που οι περισσοτεροι δεν το κατεχουν. Δεν ξερω ακριβως τη διαδικασια για το ps4, αλλα στη τελικη 4 βιδες θα βγαλεις και θα βαλεις λιγη παστα. Δε νομιζω να ειναι κατι που θα παρει πολυ ωρα, γι αυτο ειπα τα 5-10 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Ναι το ειπα μεταφορικα, αλλα ειναι γρηγορο αν ξερεις τι κανεις. Το κανω μονο για φιλους οταν κατεβαινω Ελλαδα γτ εχω αναλαβει γενικα το service των υπολογιστων (καθαρισμα, format) μιας που οι περισσοτεροι δεν το κατεχουν. Δεν ξερω ακριβως τη διαδικασια για το ps4, αλλα στη τελικη 4 βιδες θα βγαλεις και θα βαλεις λιγη παστα. Δε νομιζω να ειναι κατι που θα παρει πολυ ωρα, γι αυτο ειπα τα 5-10 ευρω.

αλλο το desktop και αλλο το ps4 για να φτασεις στο επεξεργαστη πρεπει να ξηλωσεςι ολο το μηχανημα δεν ειναι 4 βιδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχουν λύκοι παντού (απατεώνες και καθίκια!) κι όποιον δουν να μη γνωρίζει καθόλου τον κατασπαράζουν!!!! Ειδικά σε επαρχίες, χωριά, νησιά κτλ όπου πολλοί κόσμος δεν γνωρίζει η δεν υπάρχει ανταγωνισμός και εκμεταλλεύονται τις καταστάσεις!!!! Ακολουθούν 1-2 παραδείγματα: Έναν υπολογιστή που πήγε ένας φίλος μου σε έναν τεχνικό να το δει γιατί ακουγόταν ένας θόρυβος,το άνοιξε, το φύσηξε με ένα μπουκαλάκι σπρέι με αέρα (2-3 κλικ) και του λέει 5 ευρώ!!!!!!😠 ενώ επάνω στο μπουκάλι η τιμή έλεγε 9 ευρώ για ολόκληρο το μπουκάλι!!!!!!!!!😠 Μία φίλη μου πήγε το laptop της γιατί κολλούσε. Της λέει είναι ο δίσκος. Της το φτιάχνει και της πήρε 90 ευρώ για νέο δίσκο λέει!!!!!!! Τι σου έβαλε τη ρωτάω μετά εγώ και μου δείχνει το laptop να το δω εγώ γιατί δεν γνωρίζει τίποτα εκείνη και τι βλέπω; Είχε δίσκο 300gb!!!!!!!! είναι δυνατόν;!!!!!!! 90 ευρώ για 300αρι που ούτε καν υπάρχει στην αγορά πια;και χωρίς κουτί να της δώσει και απόδειξη για εγγύηση;!!!!!!! Κατά 99,99% είναι ο δικός της δίσκος ο παλιός (το laptop ήταν μοντέλο 2010 νομίζω) η θα της έβαλε κανέναν παλιό ξεχασμένο δικό του!!!!!!! Με τόσα χρήματα της λέω κι ούτε καν 500αρι δεν σου έβαλε αν όχι 1tb?!!!!!!!!! Είναι και άλλα πολλά που αν τα πω όλα θα με βρει ο νέος χρόνος να γράφω ακόμα!!!!!!!😁 Άρε λαμόγια που μας περιτριγυρίζουν...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...