Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

Το βρήκες πουθενα σε καλή τιμή;

Απο Σκρουτζ  ,δεν ασχολουμαι με μικροδιαφορες παω σε οποιο ειναι πιο  κοντα σε μενα η' με βολευει  γιατι περναω απο εκει η' στελνω καποιον .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, Lecter D είπε

Απο την tv κανονικά , (δουλεύει η tv σε σύνδεση με το λαπτοπ) ... εν το μεταξύ δεν ξέρω και πως να το googlarw το πρόβλημα για να βρω αν κάποιος αλλος ειχε παρομοιο θεμα . 

Θα ήταν καλύτερα να μην έβγαζε ούτε ήχο. 😛Δοκίμασε και σε άλλη tv αν γίνεται. Έτσι όπως το βλέπω ίσως είναι θέμα της θύρας hdmi και δίνει ήχο αλλά όχι εικόνα.

 

Για format που έλεγες πιο πριν να κάνεις, θα μπορούσες να το δοκιμάσεις αλλά καλύτερα σε κάποιον άλλο δίσκο (από 250gb και πάνω) ώστε να μην κάνεις τσάμπα το format στην περίπτωση που δεν δουλέψει έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παρατηρήσει κανείς το εξης ? 

Μου έχει τελειώσει η plus τα παιχνίδια που έχω κατεβάσει όλα σχεδόν έχουν το σήμα του plus αν πατήσω επάνω λέει ότι δεν μπορώ να τα παίξω γιατί θέλω συνδρομή και λογικό αυτό αλλά σε δύο παιχνίδια destiny 2 και friday 13 τα οποία ήταν παιχνίδια του plus δεν έχει από δίπλα το σήμα του plus αλλα κλειδαριά και όταν πατάω επάνω σε όλα τα άλλα παιχνίδια μου λέει να βάλω plus ενώ σε αυτά τα δυο μου πετάει να τα αγοράσω ξέρει κανειε γιατί γίνεται αυτό ? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Θα ήταν καλύτερα να μην έβγαζε ούτε ήχο. 😛Δοκίμασε και σε άλλη tv αν γίνεται. Έτσι όπως το βλέπω ίσως είναι θέμα της θύρας hdmi και δίνει ήχο αλλά όχι εικόνα.

Για format που έλεγες πιο πριν να κάνεις, θα μπορούσες να το δοκιμάσεις αλλά καλύτερα σε κάποιον άλλο δίσκο (από 250gb και πάνω) ώστε να μην κάνεις τσάμπα το format στην περίπτωση που δεν δουλέψει έτσι.

Μα αλλαξα και θυρα ..... εκτος αν ειναι η θυρα του ps4 . θα δω απο κυριακη τι θα κανω , απλα ειπα να δω αν κανεις εχει συναντησει το ιδιο πραγμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Lecter D είπε

Μα αλλαξα και θυρα ..... εκτος αν ειναι η θυρα του ps4 . θα δω απο κυριακη τι θα κανω , απλα ειπα να δω αν κανεις εχει συναντησει το ιδιο πραγμα .

Ναι, δεν το διατύπωσα σωστά. Την θύρα του ps4 εννοώ. Στην περίπτωση που δεν είναι η θύρα τότε ίσως είναι ένα τσιπάκι υπεύθυνο για το hdmi αλλά συνήθως σε αυτή την περίπτωση δεν έχει καθόλου εικόνα αλλά ούτε και ήχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Ναι, δεν το διατύπωσα σωστά. Την θύρα του ps4 εννοώ. Στην περίπτωση που δεν είναι η θύρα τότε ίσως είναι ένα τσιπάκι υπεύθυνο για το hdmi αλλά συνήθως σε αυτή την περίπτωση δεν έχει καθόλου εικόνα αλλά ούτε και ήχο.

Οποτε παω για εγγυηση .... βεβαια στο safe mode δειχνει τις επιλογες κανονικα , οποτε αν ειχε θεμα η θυρα δεν θα εδειχνει τιποτα φανταζομαι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδια μπορει να ακουστει χαζο αλλα θελω να ρωτησω κατι,εχω αγορασει το playstation το pro

το προβλημα μου ειναι οτι οταν παιζω ενα παιχνιδι μπορω να βγω στο αρχικο μενου του παιχνιδιου αλλα δε μπορω να βγω στο αρχικο μενου του playstation ξερετε εκει που ειναι το store κτλ.

ως εκ τουτου αναγκαζομαι να σβηνω την κονσολα καθε φορα,κανω κατι λαθος....την βοηθεια σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, czarjuly είπε

βρε παιδια μπορει να ακουστει χαζο αλλα θελω να ρωτησω κατι,εχω αγορασει το playstation το pro

το προβλημα μου ειναι οτι οταν παιζω ενα παιχνιδι μπορω να βγω στο αρχικο μενου του παιχνιδιου αλλα δε μπορω να βγω στο αρχικο μενου του playstation ξερετε εκει που ειναι το store κτλ.

ως εκ τουτου αναγκαζομαι να σβηνω την κονσολα καθε φορα,κανω κατι λαθος....την βοηθεια σας...

πατας το κεντρικο κουμπι στο χειρηστιριο αυτο με το σημα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Lecter D είπε

Οποτε παω για εγγυηση .... βεβαια στο safe mode δειχνει τις επιλογες κανονικα , οποτε αν ειχε θεμα η θυρα δεν θα εδειχνει τιποτα φανταζομαι .

Τι PS4 έχεις το απλό ή το pro?

Μήπως άλλαξες την τηλεόραση πρόσφατα και υπάρχει θέμα με την ανάλυση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Αγοραζει κανεις απο κλειδαδικα?

Θελω να κανω μερικες ερωτησεις...

μακρια εκτος αν θες να φας console-ban

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι είναι αυτά που λες???? Καλό είναι αν δεν έχεις προσωπική πείρα να μην λες πράγματα που δεν ισχύουν και όχι μόνο αυτό αλλά με τις απαντήσεις σου κάνεις και άλλους να αποφύγουν τα κλειδάδικα.

 

Δεν ισχύει με την καμία αυτό που λες μα με την καμία. Και αυτό στο λέω γιατί έχω βρεθεί και στη μεριά του πωλητή κλειδιών σε αυτά τα site και ξέρω τον τρόπο που λειτουργούν και πίστεψε με επειδή για να σε αφήσουν τα αξιόπιστα site να ανεβάσεις προς πώληση έναν κωδικό που έχεις πρέπει να στείλεις φώτο με την αυθεντική κάρτα - κωδικό για να τσεκάρει το εκάστοτε site ότι είναι σωστός ο κωδικός και όχι ψεύτικος.

Αν αγοράσεις από έμπιστα και αξιόπιστα κλειδάδικα μια χαρά δουλεύουν όλα και μπαν δεν πρόκειται να φας.

Έχω πάρει άπειρα κλειδιά από κάποια κλειδάδικα και πίστεψε με 4 χρόνια που τα χρησιμοποιώ τώρα δεν έχω φάει κανένα μπαν και όχι μόνο αυτό αλλά είναι και τέρμα αξιόπιστα αυτά τα site - κλειδιά.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...