Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Bioschock (collection) αξίζει σαν συλλογή παιχνίδιων;

Διάβασα ότι είναι από τα παλιά!

https://psprices.com/region-gr/game/1142280/bioshock-the-collection

Επεξ/σία από gregdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

19 λεπτά πριν, gregdel είπε

To Bioschock (collection) αξίζει σαν συλλογή παιχνίδιων;

Διάβασα ότι είναι από τα παλιά!

https://psprices.com/region-gr/game/1142280/bioshock-the-collection

Δεν γινεται να εισαι gamer  και να μην εχεις αυτη την εμπειρια ,σε αυτη την τιμη ειναι τσαμπα .Με ευχαριστεις αργοτερα .

Εγω την παραγγειλα σε φυσικη μορφη  για την συλλογη .

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fotis13 είπε

Δεν γινεται να εισαι gamer  και να μην εχεις αυτη την εμπειρια ,σε αυτη την τιμη ειναι τσαμπα .Με ευχαριστεις αργοτερα .

Εγω την παραγγειλα σε φυσικη μορφη  για την συλλογη .

Εντάξει δε με λες και gamer! :)

Ακόμα με το waling dead παλεύω...

Η μικρή μου είναι αλλά τα τελευταία 3χρόνια!

Επειδή είδα αυτή την τιμή το ρώτησα... οπότε θα το τιμήσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Lecter D είπε

Καλήμερα ... Πηγα να ανοιξω μετα την δουλεια λιγο το ps4 να χαλαρωσω , ακουω το μπιπ που ανοιγει και απλα ανοιγοκλεινει αρκετα γρηγορα το φως της tv ... 

Μπήκα με safe mode , εκανα ρεσταρτ τιποτα ... μια στις 5 φορες μου λεει οτι ελεγχει τον αποθηκευτικό χωρο , κανει το ρεσταρτ και παλι τα ιδια . 
Το έχει πάθει κανείς ; ;  Θα ξενερώσω τοσο πολυ αν πρέπει να κάνω φορματ στο ps 😪

Τι εννοείς αναβοσβήνει το φως της tv;

Το ps4 πες μας τι κάνει. Ανάβει και σβήνει, αναβοσβήνει το μπλε φως, ανάβει και το φως γίνεται λευκό όπως είναι φυσιολογικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gregdel είπε

To Bioschock (collection) αξίζει σαν συλλογή παιχνίδιων;

Διάβασα ότι είναι από τα παλιά!

https://psprices.com/region-gr/game/1142280/bioshock-the-collection

αν και είμαι κάτοχος XBOX ONE S η συμβουλή μου είναι ότι αυτό το παιχνίδι (3 παιχνίδια ουσιαστικά) πρέπει να υπάρχει σε κάθε κονσόλα.....φανταστικό, πρωτότυπο και ιδιαίτερο. 

Εγώ θα το πάρω για XBOX που υπάρχει μείωση τιμής και το έχουν στα 12.5 ευρώ (digital)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gregdel είπε

To Bioschock (collection) αξίζει σαν συλλογή παιχνίδιων;

Διάβασα ότι είναι από τα παλιά!

https://psprices.com/region-gr/game/1142280/bioshock-the-collection

Πες μου οτι δεν το ρωτας σοβαρα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Lecter D είπε

Καλήμερα ... Πηγα να ανοιξω μετα την δουλεια λιγο το ps4 να χαλαρωσω , ακουω το μπιπ που ανοιγει και απλα ανοιγοκλεινει αρκετα γρηγορα το φως της tv ... 

Μπήκα με safe mode , εκανα ρεσταρτ τιποτα ... μια στις 5 φορες μου λεει οτι ελεγχει τον αποθηκευτικό χωρο , κανει το ρεσταρτ και παλι τα ιδια . 
Το έχει πάθει κανείς ; ;  Θα ξενερώσω τοσο πολυ αν πρέπει να κάνω φορματ στο ps 😪

 Και format να κάνεις τον εσωτερικό δίσκο της κονσόλας γιατί μάλλον αυτός τα έχει παιξει μπορείς πριν από αυτό να κάνεις ένα πλήρες backup σε έναν εξωτερικό δίσκο usb3 δίσκο. 

 

Αν τελικά χρειαστεί να αλλάξεις δίσκο θα σου πρότεινα να βάλεις τον Seagate firecuda sshd 2tb που είναι ότι καλύτερο για το ps4. 

Επεξ/σία από Paragontas-x
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Τι εννοείς αναβοσβήνει το φως της tv;

Το ps4 πες μας τι κάνει. Ανάβει και σβήνει, αναβοσβήνει το μπλε φως, ανάβει και το φως γίνεται λευκό όπως είναι φυσιολογικό;

 παίζει γρήγορα το φως της τηλεόρασης μεταξύ γκρι μαύρου. Ακούω κανονικά το όταν πατάω το κουμπί από το χειριστήριο ότι μπαίνει στο προφίλ αλλά δεν βλέπω τίποτα. Άλλαξα εννοείται θύρα και καλώδιο. Το χρώμα του ps μένει κανονικά ανοιχτό σαν να μην έγινε τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, gregdel είπε

To Bioschock (collection) αξίζει σαν συλλογή παιχνίδιων;

Διάβασα ότι είναι από τα παλιά!

https://psprices.com/region-gr/game/1142280/bioshock-the-collection

Εδω εισαι φιλε μου ,μολις ηρθε 

 

 

 

47365351_315058462556209_8158094592667811840_n.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το πρώτο είναι εξίσου καλό, το δεύτερο όχι όσο τα άλλα 2 αλλά έχει κάποιες καλές στιγμές. Γενικά η τριλογία αυτή για εμένα ανήκει στα all time διαμάντια του gaming απλά μην τα παίξετε περιμένοντας τίποτα επαναστατικό στο gameplay, όλο το παιχνίδι είναι οι χαρακτήρες η ιστορία και το απίστευτο setting.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lecter D είπε

 παίζει γρήγορα το φως της τηλεόρασης μεταξύ γκρι μαύρου. Ακούω κανονικά το όταν πατάω το κουμπί από το χειριστήριο ότι μπαίνει στο προφίλ αλλά δεν βλέπω τίποτα. Άλλαξα εννοείται θύρα και καλώδιο. Το χρώμα του ps μένει κανονικά ανοιχτό σαν να μην έγινε τίποτα. 

Τον ήχο τον ακούς από την τηλεόραση ή από κάποια ηχεία συνδεδεμένα με το ps4 / από το χειριστήριο του ps4;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Grim Ripper είπε

Τον ήχο τον ακούς από την τηλεόραση ή από κάποια ηχεία συνδεδεμένα με το ps4 / από το χειριστήριο του ps4;

Απο την tv κανονικά , (δουλεύει η tv σε σύνδεση με το λαπτοπ) ... εν το μεταξύ δεν ξέρω και πως να το googlarw το πρόβλημα για να βρω αν κάποιος αλλος ειχε παρομοιο θεμα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...